folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Bilgisayarım Zombi Pc' Ye Dönüşmüşmü Nasıl Test Ederim

Bilgisayarım Zombi Pc' Ye Dönüşmüşmü Nasıl Test Ederim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ HolyCat,

Eğer sende windows kullanıyorsan tarat büyük ihtimal sende de çıkar böyle şeyler,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

@ HolyCat,

Eğer sende windows kullanıyorsan tarat büyük ihtimal sende de çıkar böyle şeyler,

Benim kmspico ile işim olmuyor hocam :)

Windows dan office yazılımına kadar, herşey lisanslı.

tahribat,twitter,facebok vs. bilindik siteler harici biryerede girmiyorum.

Evdeki bilgisayarda, linux mint kurulu.

Yani sizlere göre biraz rahatım :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ozgunlu :-D╭∩╮:-P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

combofix daha önce kullandım ama keyfi kullanımı zararlı diyorlar. son çare olarak kullanın diyorlar. doğru mu sizce? haftada bir çalıştırsam birşey olur mu? sonra birşey olmasın bilgisayara, birkaç saatlik bilgisayarsızlık bile çok sıkıntıya sokar beni.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Adamın o kadar parası var bi it elemanı tutmuyo ayıptır Robinsooonn, biz seni hep para dağıtan bi abimiz olarak tanırdık. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Adamın o kadar parası var bi it elemanı tutmuyo ayıptır Robinsooonn, biz seni hep para dağıtan bi abimiz olarak tanırdık. :-)))

Sizler varsınız değerli arkadaşlar, durduk yere de para vermiyelim, :) para güzel bir şey sıcak ta tutuyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu @Robinson_Crusoe ile ilgili durum hangi mesajdan yada başlıktan geliyor. :-D.

geçen klarnet konusunda yardım toplanmayaydi, yardımcı olurdum demişti, son mesajında. ╭∩╮

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işte bunu anlamak için firmaların antiviruslerini değil de internet security yazılımlarını kullanıyoruz. Port takibi ile hangi yazılımın internet bağlantısı yaptığını görebildiğin gibi crackli yazılımların internete bağlanmasını da engelleyebiliyorsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Hem rootkit hem zararlı için Malwarebytes'ı öneririm tarama ayarlarından rootkiti seçin

Sizin antivirüs programınızın bile bulamadığı virüs spy ad bulacaktır

30 gün boyunca premium kullanma hakkın var zaten 

epey zaman geçti üstünden belki yanlış hatırlıyorum ama bu mb kurup taratınca sadece sonucu gösteriyordu sanki temizlik yapmıyordu. yada temizlik için pro sürüm istiyordu öyle kalmış aklımda.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

iki sorum var

1.Combofix windows 10 da neden calismiyor

2.Bu anti malware nin cracklisi varmidir acaba?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 3314 Toplam Mesaj: 24
pc güvenlik zombi güvenlik