folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Bilgisayarımı Ne Kadara Satabilirim Sizce Bir Bakın? Özellikleri İyi Gibi.

Bilgisayarımı Ne Kadara Satabilirim Sizce Bir Bakın? Özellikleri İyi Gibi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Öldürmüşsünüz bea :) Çok daha kötülerini 800-900 liraya satıyorlar. Evet o kadar para etmiyor o bilgisayarlar ama piyasa uçuk.

Ama bu bilgisayar o aralıkta olamaz adamı trollemeyin :D

Bence pazarlık payıyla falan 1700 lira makuldür.

Abi masaüstü fiyatları da uçmuş kim yükseltiyor piyasayı böyle... Geçen kasayı içindekilerle birlikte upgrade yapayım dedim donanımhaberde kasa fiyatlarına bakıyorum:

pentium d işlemci, 4 gb ddr2 ram, 300 w psu, dandik bi anakart, hdd yok, ekran kartı yok adam bu kasaya 400 lira istemiş.

ulan ben phenom 2 x4 3.4 ghz işlemci, hd 6850 ekran kartı, 300 w psu, iyi bir anakart, 6 gb ddr3 ram kasayı 500 liraya aldım (buradan). tarihi eser kasalara 400-500 lira fiyat biçiyorlar millet kafayı yemiş çıldırmışlar abooov :D

DadasAdam tarafından 23/Oca/16 01:36 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam zaten konum var bana lazim bi tane ben talibim cihaza pm attim

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Teşekkürler fikirleriniz için anladığım kadarıyla az daha beklersem üstüne ben para vercem satmak için :) Çok fikir ayrılığı var sizde tutturabildiğine diyosunuz anladım ben.  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

800-900 diyenlere aldanma hocam :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

240 ssd var üzerinde sadece nasıl 800 900 diyolar anlamıyorum. Sanırım bilmediğim birşeyler var.

Elden birine satacaksan  1200 ve üstüne satarsan güzel bence

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Parça bazında 2.el hesapladım üstüne kasasını ekranını koyunca 1450 tl gibi bir fiyat çıktı. Ama kozmetik olarak orta demişsin bence 1250-1300 arası bir fiyata rahat satarsın. Kozmetik olarak iyi olsa sınırları zorlar 1500-1600 dan gidebilirdi.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NewwarrioR bunu yazdı

Teşekkürler fikirleriniz için anladığım kadarıyla az daha beklersem üstüne ben para vercem satmak için :) Çok fikir ayrılığı var sizde tutturabildiğine diyosunuz anladım ben.  

Haci tavsiyem bak dolar inmeden sen bunu elden cikar. Yoksa sikinti olur. :D

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Parça bazında 2.el hesapladım üstüne kasasını ekranını koyunca 1450 tl gibi bir fiyat çıktı. Ama kozmetik olarak orta demişsin bence 1250-1300 arası bir fiyata rahat satarsın. Kozmetik olarak iyi olsa sınırları zorlar 1500-1600 dan gidebilirdi.

İlk sayfada yazmıştım bende şölebi kafadan hesap yaptım 1450 den koyacak pazarlık yapan olursa da 50 100 düşücek satıcak

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Teşekkürler fikirleriniz için.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hocam piasadaki biri olarak yazayım, laptıopcuya satsan fiyatın ta şeyine koyar :) ben ssd den anlamam der alır senden ssd yi söker satar :) 

neyse ssd sadece 200 tl eder. 

işlemcin çöp değil ama artık oyunlarda işlemci fazla ihtiyaç lı değil, ekran kartın nisbeten iyi yada iyi diyeyim sen anla, 

sana tavsiyem elden kakalayabilirsen 1600 1700 bulursan öp başına koy 2 rekat şükür namazı kıl. 

1400 1500 piyasası. 

sahibinden de ki ilanlara aldanma sakın millet mal olmuş amk. 

adamlar 8 9 sene önce çıkmış işlemciye 400 500 tl fiyat istiyor geçen biriyle atıştım sinirlendim de 5 6 yıllık işlemciye 400 tl cekti küfür ettim kendimi utamadım :) 

neyse 1400 1500 normal. tabiki ürün temizse. 

edit: millet anlamıyor bilgisayarını da satamıyor bokdan marka celeron pentium işlemcili aletleri 900 1200 tl den sattıkları için (sıfır) bunu satman zor. 

BosphorusPasha tarafından 23/Oca/16 20:04 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4177 Toplam Mesaj: 34
özellikli pc satsam ne kadar fikirler