Bim Deki Bu Monitör Sizce Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tavsiye edermisiniz özellikleri filan nasıl pc de kullanacağım sadece,

http://www.bim.com.tr/ayin-urunleri/ayin-urunu.html

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur, Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır, Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır, Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir, Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

100 hz yazıyor ama hdmı girişleri 60hz'e kadar diyor anlamadım 40hz nereye gitti:/

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:
    -----------------------------

100 hz yazıyor ama hdmı girişleri 60hz'e kadar diyor anlamadım 40hz nereye gitti:/

Evde boru kadar full hd toshiba tv var onda da böyle oluyor 1080p izleyince yenileme hızı neredeyse  yarı yarıyo düşüyor,

Edit:Saçmalığa bak yahu http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-32-full-hd-lcd-televizyon-32pfl5405h/ProductDetails.aspx?productId=evph32pfl5405h&categoryId=155051

1080p olarak izlemek isteyince 50/60 hz düğşüyor değerler,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur, Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır, Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır, Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir, Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

bu fiyata bu özellikler iyi gibi görünüyor ama aldıktan sonra bi sorun çıktıgında oldugu gibi elinde patlar..

bu tür elektonik aletlerde servis ağı çok önemli.bence bu ürünün istanbulda en fazla 3 tane servisi vardır gerisini sen düşün :)

servise versen gene dert günlerce belersin artık gelecek olan parçaları .

sana tavsiye üzerine 250 daha koy samsung al.10 numara televizyonları var hiç sıkıntı yaşamasın..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

tv değil mi bu?

Listening to the wind of change.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

husnuweb bunu yazdı:

tv değil mi bu?

monitör olarakta kullana bilir pc çıkışı varsa

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Anatech firmasını tanıyorum alman malı ürünleri satıyorlar genelde, bir kaç kere işim düştü son derece düzenli bir firma ayrıca garantisi dolduktan sonra hangi elektornik üründe sorun çıkmıyorki canımı sıkan gerçek 1080p olarak izliyemiyorum, daha büyük ekranlarda pc için çok büyük oluyor,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek

bimde mağza müdürü bir tanıdığım var. içi samsungmuş. samsuga yaptirmişlar dediğine göre.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

hocam bimden televizyon mu alınır, elektronik mağzasından alsana adam akıllı :)

o tv nin son kullanma tarihi geçmiştir :P

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:

o tv nin son kullanma tarihi geçmiştir :P

Ben bu espriyi bimde satılan her ucuz ürün için yapıyorum :D:D

http://www.cengizaktas.com.tr
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

vanhelsink bunu yazdı:

husnuweb bunu yazdı:

tv değil mi bu?

monitör olarakta kullana bilir pc çıkışı varsa

sadece monitör olarak kullanacakmış. bu paraya gayet güzel monitörler var.

Listening to the wind of change.
Toplam Hit: 2319 Toplam Mesaj: 19