Bimcell Kullanan Müridler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

merhabalar 

bimcellin bu 3 lü kampanyası çok cazip gelmeye başladı gözüme 250 Dk 5000 SMS ve 500 MB İnternet Paketi 19 TL

hattı kullanan yada bu paketi kullanan varmı nasıldır iyimidir ? çekim kalitesi nedir nasıldır ? avea nın altyapısını kullanıyor ama çekiyormu ?

birde ben iphone kullanıyorum simi iphone uyarlarken bir sıkıntı çıkarmı çıkmaz mı ? 

yardımcı olursanız sevinirim.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Ferrari alıp kaçak benzin koymaya Yada tüp taktırmaya benzer senn iş :)

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Cevrende avea kullanan birisi varsa bi sorustur derim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Cevrende avea kullanan birisi varsa bi sorustur derim.

avea bende kullandım. çekim kalitesi çok kötü değil bence ama çokda iyi değil istanbulun bazı dış kesimlerinde o kadar iyi çekim kalitesi yok.

@cirkin

hocam turkcelle ayda 35-40 tl para vermekten bıktım yav birde her gün başka başka yerlerden gelen reklam mesajları cabası. 

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

hiç bi sorun yok avea'nın ucuz hali gibi bir şey.

bende o paketi kullanıyorum su anda, gayet memnunum.

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

ben bugün başvurdum arkadaşm geçmişti daha önce avea'dan bi farkı yok dedi. avea'nın çekim kalitesi de gayet iyi turkcell'in çekmediği yerlerde çektiğini gördüm eskisi gibi değil artık. bimcell'in micro simi yokmuş işte tek eksisi onu da telefoncuya gidip 10 sn de kestirebiliyorsun nano sim olayı nasıl oluyo bilmiyorum.

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    İçlnde avea ve ttnet olan şeylerden kaçın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

:D Okudum kendi kendime güldüm :D 

Bende geçeceğim hocam geçenlerde konusu açılmıştı. Ancak hat kendi üzerime değil diye bir türlü abimle gitmek kısmet olmadı. Ağabey olmadan hattı üzerime alma hakkım yok mu? Br ara böyle bir haber görmüştüm sanki bir tarihe kadar hatlarınızı kendi üzerinize taşoyabilirsiniz diye?

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    CiRKiN bunu yazdı

Bende geçeceğim hocam geçenlerde konusu açılmıştı. Ancak hat kendi üzerime değil diye bir türlü abimle gitmek kısmet olmadı. Ağabey olmadan hattı üzerime alma hakkım yok mu? Br ara böyle bir haber görmüştüm sanki bir tarihe kadar hatlarınızı kendi üzerinize taşoyabilirsiniz diye?

aynı konumdaydım (avea) geçenlerde gittim avea bayiine.. aldım hattı kendi üstüme.. msj geliyo xxxx tc numarasını xxxx hattına tanımlanmasını onaylıyomusunuz diye onaylıyosun.. 3-5 gün civarında hat üstüne geçiyo.. belki bnde uzun sürdü tam bilmiyorum... 5 tl bi işlem ücreti alınıyo.. 

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

CiRKiN bunu yazdı

aynı konumdaydım (avea) geçenlerde gittim avea bayiine.. aldım hattı kendi üstüme.. msj geliyo xxxx tc numarasını xxxx hattına tanımlanmasını onaylıyomusunuz diye onaylıyosun.. 3-5 gün civarında hat üstüne geçiyo.. belki bnde uzun sürdü tam bilmiyorum... 5 tl bi işlem ücreti alınıyo.. 

5 tl kazik yemissin.Normalde bu islem Ekim ayina kadar ucretsizdi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Bimcell nano simleri üretildi, en yakın bim mağazasından talep edebilirsiniz, sipariş üzerine en kısa sürede merkez bimden ulaştırılacaktır.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 6127 Toplam Mesaj: 41