Bimcell Ve İlgili Soru - Resim Ekledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar yeni dönemde tarifeler hep yüksek. şimdiye kadar hep avea-türk telekomda aylık ortalama 20-25 arası faturam vardı. yeni tarife olarak en uygun BİMcell gördüm ve BİMcell'e geçtim. hat kontürlü gibi lira varsa paket kendini yenileyecek heralde. şuan bana göre en uygun her yöne 750 dk 750 sms 4gb internet tarifesi= 23TL bu rakamlarda diğer operatörlerde hep daha pahalı. 

ama şuda var; galiba türk telekomun alt yapısını kullanıyor. çünkü benzer tarife türk telekomun faturasız paketlerinde görmüştüm ve türk telekomun mobil uygulaması vardı zaten aynı uygulama üzerinden devam edebiliyorum, bilgilerimi görebiliyom, türk telekomun ambleminin olduğu yerde BİMcell'in amblemi var.

neden BİMcell'e geçtiğimide açıklayım hem reklamımız olsun (;

arkadaşlar ben 88 doğumluyum bizim devreler için BİM böyle bu tarz marketlerin ilk açılanı değil miydi? annemle çarşıya gittikmi BİM'ede girelim dediğinde içimde anlamsız bir mutluluk olurdu. markette bir sürü şeyler olurdu ve ucuz olurdu kendim istediğim gibi gezerdim istediğim şeylere bakar istediklerimi alırdım paramda yeterdi (:

şunu merak ettim; BİMcell'deki çocuğa sordum ama beni anlamadı. bana başka bişeyler anlattı (: 

bugün yüklerken 30 lira yükledim 23 lira paket için aldı 7 liram duruyor. ben atıyorum 100 lira yükledim her ay 23 lira 23 lira alacak, şuan 7 liram durduğu gibi 100 lira yükledim bi sonraki ay 107-23=84 liram kalacak sonraki aya 84-23=61 liram kalacak böyle böyle devam mı edecek?

BİM yazarken neden büyük harflerle yazdığımı da açıklayım; BİM dediğim gibi bizim devreler için özel bir yeri vardır (;

BİMcell'imiz gururla sunar :D (;

bimcell

ajan1111 tarafından 21/May/21 18:08 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

o 23lira'nın üstüne de, ~(yak.laşık) +3lira da ÖİV(özel_iletişim_vergisi) ekle. 

yukarıdaki detâyı, unutmuşsun gibi.

~@~

özelİletişimVergisi

özel-iletişimVergisi 

~@~

lira,
    n,
    the basic unit of money on Malta; equal to 100 cents
    syn : lira, Maltese lira

@@, ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 10/May/21 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

~@~

özelİletişimVergisi

özel-iletişimVergisi 

ama hocam 30 lira yükledim 7 liram duruyooor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

1 ay geçince başlar vergi kesimi.

In every job there is a no
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

~@~

özelİletişimVergisi

özel-iletişimVergisi 

ama  30 lira yükledim, 7 lira'm duruyooor.

her Ay'ın 15'inde veya 15'inden sonra, Özel-iletişimVergisi vergi'si kesiliyor. normalde, bu vergi yıllık. 

~@~

vergi. ver'gi. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 10/May/21 16:00 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

bende BİMcell niyetlendim türktelekomun bana özel 19 liraya 10gb internet 500dk tarifesi vardi şimdi zam gelmiş 35 liraya çıkartmışlar. BİM göz kırpıyor nasıl pekim sil süpürden interner çıkıyor mu ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

gördüğüm kadarıyla, SilSüpür'den,  çok GB'lık olanlar 1günlük çıkıyor. az GB'lık olanlar 1haftalık süreyle çıkıyor, ama bu da nâdir(yada ender). 

anlayacağın SilSüpür , tırt. 

~@~

bir de faturasız hat'a, 40TL ve ya 50TL üstü yüklediğinde, hediye internet(GB) da vermiyor, gördüğüm kadarıyla. 

BİMcell şubesinden almak ile internet üzerinden almak arasında da fark yok, sanırım. 

RitmFarbRacourci tarafından 10/May/21 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Yaklaşık 10 yıldır bimcell kullanıyorum..

Sil süpür filan tırt.. 1-2gb veriyor..

Çekim olarak bugüne kadar sıkıntı yaşamadım..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

bende telekom kullanıyorum  o da tırt önceden haftalik gblar çıkıoyrdu. En son 30gb haftalık çıktı zirve o sonra haftalık hiç internet çıkmadı. 1-2 gb günlük çıkıyor hep.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı

bende BİMcell niyetlendim türktelekomun bana özel 19 liraya 10gb internet 500dk tarifesi vardi şimdi zam gelmiş 35 liraya çıkartmışlar. BİM göz kırpıyor nasıl pekim sil süpürden interner çıkıyor mu ?

belli olmuyorki o iş hocam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Abi şimdi 23 lira mı değil mi onu yanıtlayıverin, bana aylık 23 lira maliyeti olacaksa bende geçeceğim. 23+2+5 + vergi muahbbeyi diye gidiyorsa farklı.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 4988 Toplam Mesaj: 52
bimcell