folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bimeks'in Online Mağzasının Ayıbı

Bimeks'in Online Mağzasının Ayıbı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Konuya hemen giriyim 10 mart 2012 tarihinde ipad 2 için kalemli kılıf siparişi verdim ancak bugün kargoyla elime ulaştı, heyecanla bi açtım ki ne görüyüm ipad 2 için ekran koruyucu film göndermişler en azından ipad2 olayını tutturmuşlar :D neyse sonra internette bi araştırdım ki bu olay ilk değilmiş adamın biri iphone 4 almış ona çin malı telefon göndermişler felan :D öyle bişey olsa kesin gider bimeks'i basardım galiba :D neyse konun kısası bimeks'in online mağzasından mal alıcaksanız 2-3 hatta 20 kere düşünün derim çünkü bu kargoya verilcek malları hazırlayan ekip kafaları güzel geziyo galiba :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

olabilir böyle şeyler ara iade et

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

aradım zaten bi ton iş çıkardılar başıma formu doldur git yurtiçi kargoya ver bide şehirden biraz dışarda olmamdan dolayı şehire inmek zorunda kalıcam o sinir ediyor bide gelcek hafta ancak elimde olur kılıf kesin bu kadar yavaşlık ilk defa görüyorum. 

Bide olabilir demişsin hocam ama şikayet var da zibille bu tarz şikayet var ve bundan önce hepsiburada.com vatan bilgisayarın online mağzalarını kullandım ve hiç böyle sıkıntıyla karşılaşmadım üstünede bu kadarda yavaş değildi hizmetleri ben bundan dert yandım anlayacağın. :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bence sevin en azından birşey göndermişler hiç göndermeyip yolunuda gözletebilirlerdi :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Bence forumda bu tip bir köşe olmalı mesela "Şikayet > Bimeks" köşesi. Millet oraya yazmalı. Çünkü son zamanlarda bu tip konular çok arttı ve bazen arattırmakla çıkmıyor bu tip muhabbetler. Hepsiburada.com mesela bu konuda başı çekiyor...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oç bu bimeks başka birşey demiyom.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

mescarine bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence forumda bu tip bir köşe olmalı mesela "Şikayet > Bimeks" köşesi. Millet oraya yazmalı. Çünkü son zamanlarda bu tip konular çok arttı ve bazen arattırmakla çıkmıyor bu tip muhabbetler. Hepsiburada.com mesela bu konuda başı çekiyor...

evet bencede e-ticaret şikayetleri adı altında bi bölüm olsa forumda çok iyi olur en azından millet müzdarip olmaz bu olaylardan  en uygun yer burası olduğu için buraya açtım bu arada senin hepsiburada ne gibi sorunların oldu ben o kadar alışveriş yaptım hepsi düzgünce sorunsuzca geldi bana 

sRcN: ben onu 2. gönderimde bekliyorum :D

SARI : Gönülden ve içten katılıyorum sana :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

1 ay öncesinde benimde başıma gelmişti. Tripod siparişi vermiştim monopodla karşılaştım. :)

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Narasimha bunu yazdı:

1 ay öncesinde benimde başıma gelmişti. Tripod siparişi vermiştim monopodla karşılaştım. :)

peki hocam geri iadede sıkıntı çıktı mı ne kadarda doğru ürünü yolladılar :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

abi seninkini tutturmuşlar bi kısmını ben hepsiburadadan hdd kılıfı aldım.Zayıflama ipi gibi bişey geldi :D.Alakaya maydonoz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

Ccaglayan bunu yazdı:

Narasimha bunu yazdı:

peki hocam geri iadede sıkıntı çıktı mı ne kadarda doğru ürünü yolladılar :)

benim gönderişimle geri gelişi 1 hafta sürdü pek bi sıkıntı çıkmadı yanında özür hediyesi olarak file bir çanta gönderdiler

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
Toplam Hit: 2937 Toplam Mesaj: 22