folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bimer İçin Destek Lütfen.

Bimer İçin Destek Lütfen.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Hocam senin hatan bastan savciliga gitmemek. Ikincisi adamlara is ogretir gibi konusmucan vericeksin ek dilekce. Yazili beyan olucak elinde. Amir memur kimse laf edecegine isi yapacak mecburen. Sozle soylenen havada kalir iapati olmaz. Yarin obur gun ben dedim yapmadilar dersin onlarda yok demedi derler kalirsin oyle

Hocam öyle diyosunda ilk başta mecbur polisi aradık çağırdık olay yeri vs gelmesi gerekiyordu. Savcılığa gitsemde savcı belli değil. POlislerden az önce gidip yine istedim dosyaya bakan savcıyı ben veremem sana savcı ismini dedi gidip adliyeden öğren dosya savcıya gittiyse dedi. Bizi şikayet etmissin diyerek neredeyse üstüme yürüyeceklerdi. Sizden isteğim sadece şu mercilere dediğim gibi yazmak.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Hiç bir işe yaramaz güzel bi yazı gönderirler bulursak döneriz diye,

Hocam dün yazmıştım bu yazdığım mercilere polislere olay gitmiş bakan şubeye az önce gittim adamların bayağı zoruna gitmiş sanırım neredeyse üstüme yürüyeceklerdi. Dosyaya bakan savcı ismini bile vermediler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bunu yazıyoruz ama bizi ifadeye falan çağırmazlar dimi. Devletin işi belli olmaz da..

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Bunu yazıyoruz ama bizi ifadeye falan çağırmazlar dimi. Devletin işi belli olmaz da..

Hayır hocam herhangi bir sorun olmaz. İhbar olarak yapabilirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Hocam senin hatan bastan savciliga gitmemek. Ikincisi adamlara is ogretir gibi konusmucan vericeksin ek dilekce. Yazili beyan olucak elinde. Amir memur kimse laf edecegine isi yapacak mecburen. Sozle soylenen havada kalir iapati olmaz. Yarin obur gun ben dedim yapmadilar dersin onlarda yok demedi derler kalirsin oyle

Hocam öyle diyosunda ilk başta mecbur polisi aradık çağırdık olay yeri vs gelmesi gerekiyordu. Savcılığa gitsemde savcı belli değil. POlislerden az önce gidip yine istedim dosyaya bakan savcıyı ben veremem sana savcı ismini dedi gidip adliyeden öğren dosya savcıya gittiyse dedi. Bizi şikayet etmissin diyerek neredeyse üstüme yürüyeceklerdi. Sizden isteğim sadece şu mercilere dediğim gibi yazmak.

Hocam dosya savcisi sonraki hafta belli olur. Genelde haftalik gelen dosyalar tevzi olur. Sonraki hafta basi savcilara esit sayida verilir. Basta muracaat savcisinda olur sonra tevziden sonra gorevlendirilen savciya dosya gidsr. Adliyeden gidicen muracaat savciligina vericen tc ni kime tevzi edilmis ogrenicen sonra o savcinin katibini bulup durumu anlatican. Savci vatandasla gorusur mu bilmem bazilari sallamiyor. Gorusemezsen de katibine soyle anlat durumu savciya izah etsin. Ben adliyede katibin. Ogren savcisini. Katibi ile ben gorusmeye calisayim. Ilgilenmesini rica ederiz. Sen ayrica vakit kaybetmeden sana kamera kaydi goruntusunu vermeyen yer nereyse git oraya iki sahit ile hatta konusurken telefondan videoya kaydet. Adamlara de bak kaydediyorum konustuklarimizi. Goruntulerin uzerine yazilmadan goruntuyu yedekleyin. Savcilik sizden istediginde verirsiniz. Bu goruntu kaydini eger kamera goruntulerini saklamazsaniz kasti olarak sildiginize delil gostererwk hakiinizda suc duyurusunda blunucam de korkut biraz sansina artik yerse goruntuyu saklar ins.

Bu arada savciyi ogrenirken sorusturma numarasini da ogrenmeyi unutma. Bazen hakikaten salliyorlar islerini. 

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Maalesef Robinson Reise katılıyorum.

Bu ülkenin hantal mı hantal kanunlarının hepsini kaldıracaksın, çalışanların da işe yarayan yüzde %35 ini alıp yeni bir teşkilat düzen kuracaksın.

Zengin değilsen ya da tanıdığın yoksa uğrayacağın muamele bu, belki bulurlar şansa. +Bir de sana antipati duymalarını sağladıysan işin Allah'a kalmış gibi :)

Not: Ne polis ne yargı buradan bir şey çıkarır. Kamerada senin dediğin mevzular ispatlansa bile adam başka türlü ifade verir yoluna gider kuvvetle muhtemel. Polis o yüzden olay yerini gören kameraya odaklamış durumda. 

Sen anlaman gerekeni anladıysan gerekeni yap... Sen dilekçe vermişsen takip açısından bimerden gönderdiğin de aynı kapıya çıkacaktır, bence çok sayıda aynı dilekçeden gönderilmesi olayı iyice sulandırır. 

Boooool Şans.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

sen karakoldan neden korkuyorsunki git iki kişi karakola şahidin olsun. Aha  da bu dilekçem de. Dilekçeyi kaydetsinler ve kayıt sayısını iste. Uğraşmıyorlarmı Bimer den şikayet edeceğim karakolu de, bak nasıl işlerini yapacaklar. Yapmıyorlarmı tanığınla yaşadığın durumu da yaz bimere tanığının kimlik no ve tc sini ekle. Karakollar ve polis teşkilatı ne için kurulmuş bu ülkede anlamıyorum, bu memlekette her işimiz zorlaya zorlaya yapılıyor.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Hocam dosya savcisi sonraki hafta belli olur. Genelde haftalik gelen dosyalar tevzi olur. Sonraki hafta basi savcilara esit sayida verilir. Basta muracaat savcisinda olur sonra tevziden sonra gorevlendirilen savciya dosya gidsr. Adliyeden gidicen muracaat savciligina vericen tc ni kime tevzi edilmis ogrenicen sonra o savcinin katibini bulup durumu anlatican. Savci vatandasla gorusur mu bilmem bazilari sallamiyor. Gorusemezsen de katibine soyle anlat durumu savciya izah etsin. Ben adliyede katibin. Ogren savcisini. Katibi ile ben gorusmeye calisayim. Ilgilenmesini rica ederiz. Sen ayrica vakit kaybetmeden sana kamera kaydi goruntusunu vermeyen yer nereyse git oraya iki sahit ile hatta konusurken telefondan videoya kaydet. Adamlara de bak kaydediyorum konustuklarimizi. Goruntulerin uzerine yazilmadan goruntuyu yedekleyin. Savcilik sizden istediginde verirsiniz. Bu goruntu kaydini eger kamera goruntulerini saklamazsaniz kasti olarak sildiginize delil gostererwk hakiinizda suc duyurusunda blunucam de korkut biraz sansina artik yerse goruntuyu saklar ins.

Bu arada savciyi ogrenirken sorusturma numarasini da ogrenmeyi unutma. Bazen hakikaten salliyorlar islerini. 

Sağol hocam savcıyı öğreniyim konuşmaya çalışcam

Toplam Hit: 2932 Toplam Mesaj: 19
hırsızlık bimer destek