folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bioenerji. Bilenler-Deneyenler ?

Bioenerji. Bilenler-Deneyenler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Selamlar mürid ve mürideler...

Bilmiyorum hatırlar mısınız, daha önceden askeriye'de hepatit b kaptığıma dair konu açmıştım.

Bu konuda yasal işlemler bir kenarda kaldı öylecek.
    Fakat sağlıksal durum olarak etkilenmekteyim tabiki.
    Önümüzdeki hafta son kan tahlillerini yaptırıcam eğer ki sonuç aynıysa biopsi yapacaklar.

Bunun yanında tabiki normal tedavi süresince yaşadığım sıkıntıları gidermek ya da azaltmak istiyorum fakat
    hangi yollar daha çok yardımcı olur bilemiyorum.
    Araştırıyorum, daha önce hiç görmediğim, uygulayan ya da uygulatan birisi çevremde bulunmadığı için bu konuyu sizlere danışmak istedim.

Hastalık süresince vücut direnci, metabolizması, ruhsal durum, yorgunluk, devamlı kan şekeri düşmesi, uzun süre uyuma vb gibi sorunlar
    yaşıyorum...
    Bu hastalıkta öyle bir durum ki karaciğere iyi bakmak gerekiyor, acı yememelisin, alkol uyuşturucu vs katiyyen kullanmamalısın,
    devamlı tatlı yemelisin aşırı tuzdan uzak kalmalısın.
    Haliyle her ilacı dahi kullanmaman gerekiyor ki karaciğer direncini düşürmeyesin.

Bu sebepten dolayı ilaçsız bir tedavi ararken karşıma bioenerji çıktı.
    Bu konunun faydası var mıdır ? Gerçekliği ne kadar mevcuttur ?
    Kendisi ya da bir yakını, tanıdığı daha önce deneyim edinenler deneyimlerini ve bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Lütfen konuyu ti'ye almayınız gerçekten bilgi amaçlı danışıyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

biyoenerji tedavisi görüyorum, işin felsefesini siktir et saçma gelebilir ama pratikte işe yarıyor. Çağlar boyu bu tarz pratikler düzenden düzene geçmiş fakat şarlatana ya da acemiye denk gelmemek lazım, ustalarıda ağır hastalara yardım ediyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

peki yaşadığın rahatsızlıkta gerçekten gözle görülür iyileşme var mı ?
    ayrıca felsefik yönünü ben de pek takmıyorum.
    şarlatan ve acemiye denk gelmemek için danışıyorum desem daha doğru olur sanırım.

ağır hastalara yardım ediyor demişsin, herkese bakmıyorlar mı yani ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

peki yaşadığın rahatsızlıkta gerçekten gözle görülür iyileşme var mı ?
    ayrıca felsefik yönünü ben de pek takmıyorum.
    şarlatan ve acemiye denk gelmemek için danışıyorum desem daha doğru olur sanırım.

ağır hastalara yardım ediyor demişsin, herkese bakmıyorlar mı yani ?

iyileşme uzun vadede sağlanıyor fakat iyileşiyor. Benim doktorumun mesela bir hastası vardı, 15 günlük ömrü kalmış almanyadan gelmiş türkiyeye vedalaşmak için. Tesadüfen o sırada doktorumu buluyorlar, adam bir senedir ilaçları kullanmıyor sadece doktoruma geliyor geçen yanımda müstakbel eşi aradı teşekkür için, "teşekkür ederiz şu an tahlilden geliyoruz tümör 1/4 oranında kalmış sadece ve iyileşme devam ediyor" dedi duydum yanımda konuştu. Bazı hastalıklar ise çok uzun sürüyor tedavisi, şarlatandan kastım umut tacirliği yapıp bu seans sayısını arttırır ve paranı sömürebilir fakat benim doktor belli bir seans sayısı ve programı oluşturdu seanslar bittiğinde benim kendi yapacağım uygulamaları bana öğretecek ondan sonra olay benim kontrolümde olacak.

bu tarz ustaları ağır hastalar dışında bakmıyor çünkü bana bakan doktorun bu güne kadar 23.000 hastası olmuş, 5 sene öncesine kadar evinin önünde kuyruk varmış o yüzden taşınmış şimdi oturduğu yere. Bu insanlar bu işin kurslarını veriyor zaten ortalama bir uygulayıcı da sana yardım edebilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

anladım...
    gerçekten bilgi sahibi ve işin erbabı kişilerin müdahalesinde sonuç görülebiliyor yani.
    peki sakıncası yoksa senin gittiğin hocanın ulaşım bilgileri ya da mevkisini pm atabilir misin hocam ?
    direk kapısına dayanmayacağım tabiki arayıp ya da ulaşmaya çalışıp danışcam.
    ya da kendisinden yönlendirme isteyecem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

anladım...
    gerçekten bilgi sahibi ve işin erbabı kişilerin müdahalesinde sonuç görülebiliyor yani.
    peki sakıncası yoksa senin gittiğin hocanın ulaşım bilgileri ya da mevkisini pm atabilir misin hocam ?

üzgünüm sana bilgilerini veremem fakat senin adına yönlendirme isterim bir daha ki gidişimde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Öncelikle Geçmiş olsun hocam... Biyo Enerji konusunda Ahkam kesmek gibi olmasın ama Kişisel kanaatimle bir şeyler demek istiyorum.

Ölüme mahkum pek çok hastanın biyo enerji ile yeniden hayata geldiğine dair yaşanmış hikayeler vardır. İnanç Mekanizmasının kudretini gözlerimle görmüş biri olarak kesinlikle Hekim tedavisinin yanı sıra tavsiye edebileceğimi vurgulamak isterim...

Yaratan Acil Şifalar versin.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Öncelikle Geçmiş olsun hocam... Biyo Enerji konusunda Ahkam kesmek gibi olmasın ama Kişisel kanaatimle bir şeyler demek istiyorum.

Ölüme mahkum pek çok hastanın biyo enerji ile yeniden hayata geldiğine dair yaşanmış hikayeler vardır. İnanç Mekanizmasının kudretini gözlerimle görmüş biri olarak kesinlikle Hekim tedavisinin yanı sıra tavsiye edebileceğimi vurgulamak isterim...

inanç konusunda ben allaha inanmayan biriyim, doktorum müslüman fakat bir kere olsun bana islamla ilgili bir cümle kurmadı. NLP kullanıyor ama arada yakalıyorum cümlelerini.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Allah razı olsun hocam çok sağol.

VBDream bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

anladım...

üzgünüm sana bilgilerini veremem fakat senin adına yönlendirme isterim bir daha ki gidişimde.

Eğer bunu yapar ve bana dönersen çok sevinirim hocam.
    Bu konuda olumsuz sonuç almış kişiler çok az gibime geliyor.
    Peki bunun uzaktan yapılması gibi bir durum söz konusu mu ?
    Yani kişi sadece isim ve görünüş olarak bilse kişiyi bulunduğu yerden o enerjiyi yine o kişiye aktarabilir mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

@Lupin, bahsettiğin uzaktan şifa gönderme olayını bugün bazı spiritüalist forumlar düzenli olarak uyguluyorlar.

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

anladım...

Eğer bunu yapar ve bana dönersen çok sevinirim hocam.
    Bu konuda olumsuz sonuç almış kişiler çok az gibime geliyor.
    Peki bunun uzaktan yapılması gibi bir durum söz konusu mu ?
    Yani kişi sadece isim ve görünüş olarak bilse kişiyi bulunduğu yerden o enerjiyi yine o kişiye aktarabilir mi ?

dediğin şey büyücülük gibi birşey yani seanslarda hep belirli noktalara dokunuyor bazen alet edevat kullanıyor sanmıyorum öyle bir şey olsun.

Toplam Hit: 3001 Toplam Mesaj: 15