folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Bir AKP Belge"Seli ( Maskesiz Soygun )

Bir AKP Belge"Seli ( Maskesiz Soygun )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

http://www.sendspace.com/file/uvba3w

Simit ve su satarak 'tüccar siyaset'e başlayan Tayyip Erdoğan'ın malvarlığını nasıl katlayıp, milyon dolarlara ulaştırdığı belgelerle gözler önüne seriliyor. İktidarı döneminde şirketlerinin sorunlu olabilecek ekonomik geçmişini ak'layan Başbakanın hisselerinin bir buçuk yılda yüzde üç bin değer kazanmasının sırrı, belge'sel olup akarken, AKP'nin kabine üyeleri hakkında hayali ihracattan toplu gümrük kaçakçılığına, sahte fatura düzenlemekten vergi kaçakçılığına kadar uzanan suçlamalar.Tarikat-siyaset-ticaret üçgenindeki ilişkiler ağıyla şekillenen iktidarın devlete yalan bilgi vermekle suçlanan bakanını, resmi kurumların gizli yazışmasına iş takibi yaptığı notu düşülen kabine üyesini, terörist'le buluşmaya ev sahipliği yapan danışmanını tanıyacaksınız.

ms

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

kusura bakmayın yukarıda resim açılmadı neden anlamadımişte kitabın resmi

1

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Demodor bunu niye koyuyorsun ki :)
    Millet bayılır bu tip yöneticilere,hatta birazdan birisi gelip şöyle yazacak;
    "hangisi yapmadı ki?"
    Böyle diyenler oldukça,çalana "hangisi çalmadı ki?" diyecek kadar rahat insanlar oldukça,daha çok soyuluruz,bunu kim okuyacak demodor?
    hırsızlıktan rahatsız olanlar okuyacak,yine kimsenin fikri değişmeyecek çünkü hırsızlığa "herkes çaldı bi de bu çalsın helal olsun" gözüyle bakan,benim hakkımı çalan adama methiye düzen,bir takım değerlere sahip olamamış kişiler bakmayacak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Adamların gözünün önünde calsalar dahi yine aynı sözler dolanacak ortada.Antioksidan haklı.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    "hangisi yapmadı ki?"
    Böyle diyenler oldukça,çalana "hangisi çalmadı ki?" diyecek kadar rahat insanlar oldukça,daha çok soyuluruz,bunu kim okuyacak demodor?
    hırsızlıktan rahatsız olanlar okuyacak,yine kimsenin fikri değişmeyecek çünkü hırsızlığa "herkes çaldı bi de bu çalsın helal olsun" gözüyle bakan,benim hakkımı çalan adama methiye düzen,bir takım değerlere sahip olamamış kişiler bakmayacak

Nokta.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    "hangisi yapmadı ki?"
    hırsızlıktan rahatsız olanlar okuyacak,yine kimsenin fikri değişmeyecek çünkü hırsızlığa "herkes çaldı bi de bu çalsın helal olsun" gözüyle bakan,benim hakkımı çalan adama methiye düzen,bir takım değerlere sahip olamamış kişiler bakmayacak.

hangisi yapmadı ki? :|      

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Bak geldi bir tane "köle" .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Hangisi yapmadı ki ? :D evet bende soruyorum hangisi yapmadı.Tayyibim yapmış çok mu :D birazda o yesin,hem dindar adam onun yedigi hurmaları sayanların cehennemde g.tünü zebaniler tırmalarmış :) Unutmadan paradan 6 sıfır attı...bizi ab yolunda bir adım ileriye tasıdı.Ne istiyonuz adamdan sonra çarpılacaksınız....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Hangisi yapmadı ki ? :D evet bende soruyorum hangisi yapmadı.Tayyibim yapmış çok mu :D birazda o yesin,hem dindar adam onun yedigi hurmaları sayanların cehennemde g.tünü zebaniler tırmalarmış :) Unutmadan paradan 6 sıfır attı...bizi ab yolunda bir adım ileriye tasıdı.Ne istiyonuz adamdan sonra çarpılacaksınız....

Dimi ama :D         

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bu arada yukarıda ki adamın saç modeli çok hoşuma gitti gel lan akp mitingine böyle gidelim.Kazılatalım saçları ampul seklinde alalım elimize parti bayragını en önde oooOOOO OOOOooo sarkısı eşliginde tayyibimizi karsılayalım.

Şimdi sen antioksidanı oyala cevap verir ben ayet c/p yapmaya gidiyom gelicem :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

ZoRKaYa bu arada yukarıda ki adamın saç modeli çok hoşuma gitti gel lan akp mitingine böyle gidelim.Kazılatalım saçları ampul seklinde alalım elimize parti bayragını en önde oooOOOO OOOOooo sarkısı eşliginde tayyibimizi karsılayalım.

Şimdi sen antioksidanı oyala cevap verir ben ayet c/p yapmaya gidiyom gelicem :D

Abi vallahi billahi seni severek takip ediyorum :P :D Gerçekten süper yazıosun antioksidan gibi değil... Karşıt görüşlü olmamıza rağmen yazdıkların hoşuma gidiyor... 

Toplam Hit: 2396 Toplam Mesaj: 13