folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Bir Başka Bilgisayara Modem Üzerinden Ulaşma Nasıl Olur?

Bir Başka Bilgisayara Modem Üzerinden Ulaşma Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

NetResView programı işe yarıyor. Ancak tabii ki karşı bilgisayarda paylaşıma açık olan dosyalar görünebiliyor.

+

User / Pass bilgisi yok. Ele geçirebilirim sanıyorum.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

hjm makinada hali hazırda çalışan bir  programı kontrol etmen için radmin vs   gibi  programlar kullanmalısın onun dışında sade komutlar veya diğer yöntemlerle bu iş  baya zor karşı taraf aleni bir açık vermedikten sonra çok zor iyi bir analiz yapmalısın... rene hjnın ağ larla ilgili  yazısı var bilgi bankasına bakabilirsin.. ... 

ben şunu önerebilirim... modemlerde yönlendirme olayı var... kullanıcının girdiği bir siteyi kendi localınde çalışan bir sayfaya yönlendirebilirsin.. user google.com u tıklayınca  senin  localındeki sayfana yönlenebilir.  buradan  birşeyler yapmaya çalışabilirsin.... en basitinden... veya  diğer makınaları ağ dan düşürebilir ağ trafiğini yorabilirsin  dos... bu kullanıcıları bir hata yapmaya sevk edebilir veya  teknik servis elemanı gibi davranıp dur ben bi bakayım hallederim şimdi deyip   :D halledersin.... yabancı kaynakları arastırmak lazım..

lekton tarafından 26/Ara/12 15:46 tarihinde düzenlenmiştir

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

NetResView programı işe yarıyor. Ancak tabii ki karşı bilgisayarda paylaşıma açık olan dosyalar görünebiliyor.

+

User / Pass bilgisi yok. Ele geçirebilirim sanıyorum.

Ele geçirebilirsen o istediklerinden fazlasını yapabilirsin.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Eğer her 2 pc de sana ait ise teamviewer  kullanabilirsin. Ama istediğin trojan tarzı bişeyse işin zor. 

Syntax error..
Toplam Hit: 3399 Toplam Mesaj: 15