folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bir Bilgisayarcının Yapabilecekleri ?

Bir Bilgisayarcının Yapabilecekleri ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek

küçük elektronik parça derken neleri kast ediyorsun ? hemde 1-5$ arasında merak ettim 

Tek isteğim MiaD'ımın dolması .. cart curt.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

kampanya yap oyun cdsi sat ama de ki bilgisayara 10 tane oyun yüklemek 25 lira, adam getirsin kasayı seçsin oyunları, istediği oyunu söylesin sana, sende torrent den indir adamın pcye yükle.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Eğer yeterli miktarda bütçeniz varsa fotokopi işine de girebilirsiniz. Tez yazımı ve basımı tarzında işlere de girebilirsin, becerebilir misiniz bilemem tabi :)

KVK ve türevi kuruluşlarla anlaşıp telefon alım-satım işine de girebilirsiniz.

Dükkanınızın bulunduğu bölgeye de bağlı, müşteri porföyüne göre düşünmek gerekir.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

parça tl ve fatura ödemesi kesinlikle yap, çinden ucuz elektronik ürünler getir iyi fiyata satarsın alimallah
    hele hele o çakmak,maskot oda parfümü şeklindeki gizli kameraları yetiştiremezssin tabi o işede girersen bilemem

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

oyun parası falan da satabilirsin hocam özellikle çocuklar için iş yapar hiçbiri internetten almaz genelde mahallelerindeki internet kafeden alırlar :)

slanger tarafından 25/Eyl/12 21:55 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Aynen hocam. Knight Online, League Of Legends vs. bu oyunlar üzerinde kredi kartından ürün satın alıp faiziyle para isteyebilirsin

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ttnet başvuru işi yaparsın zaten , kartvizit basıyorsun bildiğim kadarıyla plotter hakkında bilgin vardır dükkan camlarına yazı çıkartabilirsin. Güvenlik kamerası işine sakın ola girme çok deli para var ama aldığın para burnundan fitil fitil gelir (çok sık sorun çıkarıyolar ). 

küfrederiz villalara kulübeden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı

ttnet başvuru işi yaparsın zaten , kartvizit basıyorsun bildiğim kadarıyla plotter hakkında bilgin vardır dükkan camlarına yazı çıkartabilirsin. Güvenlik kamerası işine sakın ola girme çok deli para var ama aldığın para burnundan fitil fitil gelir (çok sık sorun çıkarıyolar ). 

TTNET Başvurusu,

Plotter.

Bunları sevdim :D

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

el pratiğine güveniyorsan. Güvenlik Kamera işine direk gir. Deli para var. korkulacak biryanıda yok. musteriye cihazı vizzikleme dersen o cihaz kolay kolay arıza cıkarmaz.

Toner Dolumunu kesinlikle gir. Git Kurumlara Eczanelere vs.vs. hepsine teklif ver. Mesela Adanada 15-20 TL dOlum fiyati.

Kartuş DOluımuna aSlaaa girme hocam.Fikirlerim bunlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek

Hocam telefon satmıycaksan bile aksesuarlarını sat. Koruma kabıdır, kulaklığıdır.

Flash bellek, MP3 çalar falan al 20 30 tane bittikçe temin eder satarsın bu ufak tefek ama su gibi gidecek olan ürünler kategorisine giriyor.

hay
Toplam Hit: 2364 Toplam Mesaj: 22