Bir Birinden Güzel İki Parça İyi Dinlemeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bryce
    Bryce's avatar
    Erkek

mükemmel :D başka güzel şarkılar varsa paylaşın :D

RESPECT !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

bunlar ne lan :S müzik ayrı telden sözler ayrı telden gidiyo hepsi komple alakasız :| bu mu eğlenceli? 

al hacı sen buna bak o zaman

http://www.youtube.com/watch?v=IogvDX-3AME

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Ben Terbiyesizim şarkısını beğendim :)

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

bunlar ne lan :S müzik ayrı telden sözler ayrı telden gidiyo hepsi komple alakasız :| bu mu eğlenceli? 

çılgın dersane kampta gibi filmlere yakışır tarzda :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    sonra izleyecem

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Yavaş gelin . şimdi trt gaza gelip önümüzdeki sene bunu seçer iyice rezil oluruz bütün dünyaya . :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

systemexp bunu yazdı:

Yavaş gelin . şimdi trt gaza gelip önümüzdeki sene bunu seçer iyice rezil oluruz bütün dünyaya . :)

Bilerekmi yapıyonuz yoksa kaşınan biyerlerinizmi var? Öyle bi yorum yazıyosunuzki dinleyipte beğenenlere küfür gibi. Sanki hoparlörü bitarafına bişey yaptık zorla dinlettik. Dinleme? Dinleyipte beğenmediysen yorum yapma, yapacaksanda insan gibi benim hoşuma gitmedi de.

Serdar ortaçmış bilmemneymiş saçma salak şeylerin arasında bu adam yırtınarak sıyrılıyo. Adam oyuncu,senarist,yönetmen,şarkıcı. Ve bence çoğu "sanatçı" dan da iyi. canbonomo ile kıyaslamam bile bu adamı. Nerde okudum hatırlamıyorum ama "rahmetli Gökhan Semiz yaşıyor olsaydı şimdi bu gibi işler çıkarırdı" gibi birşey yazıyordu ve doğruda. Bu adam eğlenceli. Klip olsun müzik olsun eğlenceli.

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:

systemexp bunu yazdı:

Bilerekmi yapıyonuz yoksa kaşınan biyerlerinizmi var? Öyle bi yorum yazıyosunuzki dinleyipte beğenenlere küfür gibi. Sanki hoparlörü bitarafına bişey yaptık zorla dinlettik. Dinleme? Dinleyipte beğenmediysen yorum yapma, yapacaksanda insan gibi benim hoşuma gitmedi de.

Serdar ortaçmış bilmemneymiş saçma salak şeylerin arasında bu adam yırtınarak sıyrılıyo. Adam oyuncu,senarist,yönetmen,şarkıcı. Ve bence çoğu "sanatçı" dan da iyi. canbonomo ile kıyaslamam bile bu adamı. Nerde okudum hatırlamıyorum ama "rahmetli Gökhan Semiz yaşıyor olsaydı şimdi bu gibi işler çıkarırdı" gibi birşey yazıyordu ve doğruda. Bu adam eğlenceli. Klip olsun müzik olsun eğlenceli.

neye yorum yapıp yapmayacagımı sana soracak değilim benim adamı kötüleme gibi bi yorumum yok sevdim veya sevmedim de demedim ayrıca sen o adamın avukatımısın ? durup dururken ne battı sorabilirmiyim . ?

serdar ortaçdan bahseden kim laf olsun diye konuşuyosun laf olsun torba dolsun misali .

he kaşınan biyerin mi war diyosun ya terbiyesiz insan gibi yorum yap şuraya  sen arkadaşlarınla annenle babanla böylemi konuşuruyosun . git biraz dilini temizle ondan sonra konuşalım .

birşey daha herkez senin sevdiğini Sevmek zorundamı ne atarlanıyosun hemen .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:

systemexp bunu yazdı:

sıyrılma konusunda haklısın canbonoma ibne yahudinn teki önceden duymamıştım sittir boktan bir tarzı var acayip uyuz oluyorum ajdar gitsin o gitmesin abicim ya yahudi diye acayip uyuz oldum ben o ibneye.. 

bilinmeyen güzel parça çıkaran elemanlar mevcut aslında

multitap-kareli battaniyem falan mesela

Toplam Hit: 2530 Toplam Mesaj: 22