folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Film Arıyorum?

Bir Film Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkadaşlar ilmmi hayal mayal hatırlıyorum çünkü ara ara bakmıştım filimde bir bankacımı ne var hapisaneye giriyor filan işte banka müdürünün paralarını filan türlü oyunlarlamı ne kendine gçeirip birşekilde hapisaneden kaçıyordu taş maş topluyordu filimin adı ne ?

ayrıca böyle başka hapisaneden kaçış filimleri önerirseniz güzelleri sevinirim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kedmesh
    kedmesh's avatar
    Erkek

"esaretin bedeli" sanırsam

Eğer bir örs isen sessiz dur, yok eğer çekiç isen sıkı vur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

The Shawshank Redemption (1994) Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2. filmi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Harika bi filmdir bu. Bir de önereceğim Papillon (Kelebek) var, başyapıt tadında. Steve Mcqueen ve Dustin Hoffman var başrolde, eski bi kaçış -ya da özgürlüğe kaçış diyelim- filmi.

allcolorsarebeautiful.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek

prison break film değil ama ilk bölümü özellikle manyaktır...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar ilmmi hayal mayal hatırlıyorum çünkü ara ara bakmıştım filimde bir bankacımı ne var hapisaneye giriyor filan işte banka müdürünün paralarını filan türlü oyunlarlamı ne kendine gçeirip birşekilde hapisaneden kaçıyordu taş maş topluyordu filimin adı ne ?

ayrıca böyle başka hapisaneden kaçış filimleri önerirseniz güzelleri sevinirim

hacı kusura bakma hafızan çok kötü.  Kült  (hala ne anlama geldiğini bilmiyorum ben söyleyenlerin yalancısıyım) olmuş bir film muhtemelen çok eski bir zamanda izlemişsin filmi ve  tadı damağında kalmış, hala konusunu hatırlıyorsun. Buda filmin neden kült olduğunu kanıtlıyor. ben sana kaçış değilde saklanış filmi önereyim THE İNSİDE MAN (içerdeki adam).

konu dışı .Birde geçenlerde denzel amcamın TRAİNİNG DAY (ilk gün) diye bir filmini izledim onuda tavsiye ederim.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seretide
    seretide's avatar
    Erkek

Alcatrazdan kaçış var.Clint eastwood oynuyo

Edit:Bide monte kristo kontu var sanırım orta çağda geçiyo oda hapishane filmi

Saçma
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

esaretin bedeli hacı o süper bişe bankacı adam karısını öldürmediği halde sucsuz yere hapise girior orda kütüphanenin eski sahibi gidince kütüphane mdüürü felan oluor hapishane müdürünün kacak defter lerini o tutuor hep herkes onunla arkadas oluor  ikiz kardesler die 2-3 gay buna 2-3 kere saldırıor :D   adam dısardan mal getirtebilen adamdan tornavidamıydı neydi ondan istior bitanede karı posteri istior baslıyor koğusundan tünel kazmaya cıkan kumları pantolununa doldurpu bahcede caktırmadan döküor kimse görmesin diyede karı posterini asıor oraya ..sonra hapishane müdürünün kasa anahtarı onda olduu için tüm parayı alıor onun ayakkabısı ve takımını alarak tünelden inmeye baslıor lağamlardan gecerek dısarıya cıkıor..Gitmeden önce mal getiren adama bi adres vermişti eğer birgün cıkarsan buraya gel diye o adrese para felan bırakıor [tasların altına] sonunda o dısardan mal getiren adamla sahilde bulusuolar ve film bitior..

editcan:Filmin aralarında hapise bi lavuk gelior bu bi cete elemanı adam diorki karımı ben öldürmedim olayı anlatıor  sonra o cete elemanı diyorki bunu benim patronum yaptı hatırlıyorum tarif edior adam sok oluyor.. Hapishane müdürü o lavuu dısarı caırıyor ona anlattıkların doğrumu diyor oda ewt diyince kulelerdeki askerlere bi hareket cekior adamı delik deşik ediolardı kimseye konusmasın diye cünkü hapishane mdürünün kacak defterlerini tutuyordu o adam ve lazımdı ona =)

yeter simdi tüm filmi anlatcam inndirin izlein :D

editcan2 :   http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=69803     film bu linkte var yeni konu xD

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek

in hell (2003) (jean claude van damme) (tavsiye)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Dog Day Afternoon (Köpeklerin Günü) alpachino nundur fena degil

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kedmesh bunu yazdı:

"esaretin bedeli" sanırsam

aynen taşları toplayıp satranç tası yapıyor ve en sonunda ufak çekici ile duvarı delip yagmurlu bi günde firar ediyor yerinde olmadıgı anlayan gardiyanlar müdür ile kogus a gelip duvardaki resimin Arkasında kocaman bi delik oldugun goruyor ama iş işten geciyor adam firar :)

www.tahribat.com
Toplam Hit: 4417 Toplam Mesaj: 27