folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Film Arıyorum (Komedi)?

Bir Film Arıyorum (Komedi)?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

Hocam Şu Vereceğim Adresteki Videodaki Filmi Arıyorum Bi Yardımcı Olurmusunuz?

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1231874679608

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

ya bi profösör vardı şişmanlama ilacımı ne bulmuştu ona benziyo ama unuttum açıkçası meraklandım bak :D

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

yok hocam senin dediğin , çatlak profesör ama o deyil bu öyle bi sahne yoktu onda yaa , bi bulsam güzel bi komediye benziyor ama :S

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Coiner bunu yazdı:
    -----------------------------

ya bi profösör vardı şişmanlama ilacımı ne bulmuştu ona benziyo ama unuttum açıkçası meraklandım bak :D

catlak profesor, lakin o mu bilmiyorum ben de hafiften benzettim. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ben de 'vay arkadaş' isimli türk filmini arıyorum arkadaşlar. çıktı mı çıkmadı mı onu da bilmiyorum ama varsa biri pm atsın çok makbule geçer :D

up

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

bu videodaki film "polis akademisi"

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

bu videodaki film "polis akademisi"

bütün serisini izledim eskiden ama hiç böyle bi sahne hatırlayamadım :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek

norbit

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

LeonX bunu yazdı:

norbit

film is detected ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

hocam çok teşekkür ederim saolasın paylaşan ellerin dert görmesin :D

Toplam Hit: 2327 Toplam Mesaj: 15