Bir Host Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tamam osmansan o zaman sende host parasıyla domain parasını yolla ibineye bak sponsor oldum fatura istiyor :D almadıqım paranın vergisini verdircek bana :D:D:D:DD:

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

Buradan site açmak yapmak isteyenler duyurulur. remote abinizin host firmasından hostunuzu alın hem ucuz hem kaliteli hemde  SİTE YAPAMAYANLARA ÜCRETSİZ YARDIM REMOTEDEN:D

hem veresiye hem güvenlik desteği:D  hucum remoteye biraz kızar biraz söver alışacaksınız datahostun farkı bu:D 

abi demeyin sakın ona

- abi

-abini sikim

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

relam yasak bilioz ama www.niservers.com yani netinternet yani bizden al dicem ama host satmıyoz reseller server santral kurulumu server kurulumu fiberkablo vs vs ama msn gelirsen taşşaklı güzel bir hosting sahibi olabilirsin ayrıca faturan adrese tesilm fiyatlarıda yazayım

100 mb alan 5 gb bant yıllık 20 ytl

500 mb alan 15 gb bant yıllık 50 ytl

reseller alacaksanız

1 gb reseller 25 gb bant 85 ytl yıllık

msn adresim imzada

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek

hocam kobiline.com bir bak sonucta koc hizmeti pahalı ama olsun, yaw saç dökülmesini engeller

bıktım artık hostingçilerden

yüksek fiyat çekin adam gibi hizmet verin

bıktımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kardes bende mayısda kobiline a geçecem param olsun

abrazame con el mar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

www.sdecehosting.net

referanslara bak anlarsın

sabancı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

Liseli arkadaşin dediği gibi artık 14 yaşındaki çocuk bile bi reseller bulmuş hosting satıyor ve bunu gördükce sinirlerim oynuyor çünkü insanlar sadece ucuz die firma bile olmayan o insandan alıyor 1 ay host ediyor 2 ay geçior 3. ay para bulamıyor reseller parası hostu serverci kapatıyor gitti veriler gitti para gitti site buyüzden fatura olayında dikkat edin hele hele bi ofisi falan varsa alacagınız yerin gidin insanları görün taşınış ofisinden alın ayrıca hosting işinde rakşpsiz olarak sadecehosting.com gelir adamların sunucuları hem türkiyede hemde mysql mail http gibi 3 serveri aynı anda kullanarak host işi yapıyorlar yani bu üçlüyü aynı serverde çalıştırmıyorlar ondan performas ve uptime artıyor netinternet yani niservers , sorarsanız bizim işimizi biliyorsunuz direk sunucu satıyoruz bilgisayar olarak kuruyoruz bakım yapıyoruz santral kurulumu fiber kablo montaj falan gibi işler + birde hosting için bikaç serverimiz var ama pekde önem vermiyoruz önem verilen internette kiralık server satışı ve server kiralayanlar için 24 saat izleme bakım (herhangi biyerden) bizim sunucularda reseller satılır host nadir satılır www.niservers.com da da fiyat göremezsiniz resellerler bizim dns leri kullandıgı için

Size %100 gerçek olan bir veriyi cp yapayım

Statistics for IP Address 66.98.248.32 for week Feb 5 through Feb 11

Feb 5     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)
                   Server Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)

Feb 6     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)

Feb 7     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)

Feb 8     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)
                   Server Uptime 99.93%  (1 Failures logged, total time down 5 Minutes)

Feb 9     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)

Feb 10     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)

Feb 11     Apache Uptime 100.00%  (0 Failures logged, total time down 0 Minutes)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bu işlerde türklere kesinlikle güvenmeyeceksin...

Dedik dinleyemedik maykinin başına gelince olayın farkına vardı :) gelsin söyler...

Kendi host edilecek sitelerimide, Zamanında tahribat.com'u bile host eden bir serverdır...

Piyasadaki sağlam hostlardan birsidir aynı zamanda www.securemate.com

tavsiye olunur...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek

punisher hocam

bak alınmak yok

babacım siteniz çok korkututcu tasarım manasında, yani ne bileyim ben geçen ay girdim , ve çıktım

haklısın host satmıyosunuz reklama da gerek yok diyebilirsin....

windows 10mb ama 5 bandwith ( extra 1 mb band için ödeme ne olur) birde 10 mysql,

hocam özele de atabilirsin senin için nasıl uygunsa

ayrıca verdiğin istatistiği veren bir adres var mı?

rene hocam, bak vallaha dün alındım .babacım, sever ip sorusunu google da aradım bulamadım gelip öyle sordum foruma,3 günlük dünya yapma gözünü seveyim .

abrazame con el mar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Punisher
    Punisher's avatar
    Erkek

sitenin tasarımı sizin için neden önemli biliyorum herbiriniz korkuyorsunuz korkdugunuz şeyler emeklerin boşa gitmesi veya rezil olmak yada kazıklanmak ama emin ol rahat olabilirsin şimdi renegadealien demişki türk firmalardan host alma ama emin olun kendim için söylemiyorum burada nası oluyorsa işler aynı şekilde oradada aynı işler olabilir büyük datacenterler mesela fdcservers yurt dışında adamlara güvenilirmi sizce usa da die hayır kesinlikle adamların help desk e ana ip numarasını ve admin mailini bildiyiniz bir serverin bilgileri ile os reinstall ticket i bırakın 2-3 saate servere yeniden sistem kuruyorlar çok şaşırtıcı demi :) yada benim hiç vazgeçmediyim ev1servers.net adamlara günde 5 ticket aç sürekli ticket aç sürekli resetlettir makinanı sürekli bişeyler sor sonra bi sınırları var bu sınırı aşıyorsun ve adamlar AUP TOS kurallarına uymaman için ufak bişey çıkartıp serverini kapatıyorlar hiçkimse mükkemmel değil bu türkler ve yabancılar için geçerli yabancılardan çok iyi firmalar var mesela sadecehosting.com gerçekden işi bilen kişilerle dolu sadece hosting işi yapıyorlar progen.com.tr okadar çok iyi diyemem ama yinede bir yabancıdan iyidir çünkü türk

bizim bir datacenterimiz yok ama birsürü server satıyoruz insanlar neden bizden alıyor çünkü türküz aynı dili konuşuyoruz adam destek alacagında daha rahat anlatıyor adamın isteklerini yerine getiriyoruz çok ciddiyim benden yabancı biri host alsa bir türk vatandaşına gösterdiyim ilgiyi göstermem asla eminim yabancılarda öyledir

anlatmak istediyim bu işlerinin türkü gavuru yok sadece FİRMA olmasına dikkat etmelisiniz bugün 10.000 tane host satan kesin vardır ama bunların emin olun %87 si firma değil 17-25 yaşı arasında sitesini bedavaya host ettirmeye çalışan insanlar reseller veya serverler

%12 lik kısmıda işi bilmeyen bir bilgisayarcı yada herhangi bi firmasını kullanarak fatura kesen firma adı farklı kendi adı farklı kişilerdir

sadece %! lik kısmı bu iş için ŞİRKET kurmuş ve çalışıyor olan insanlardır mesela istanbul hosting aslında host için emin olun türkiye taş çıkartır yabancılara ama tek sorun %100  lük kısmının %1 lik olan kısmından alışveriş etmek

bireylerle çalışırsan yada %12 lik kısımla canın yanar üzülürsün

bişeylerin farkına varmanızı istedim en önemli nokta FİRMA nın Kuruluş maddeleri kurumsallıga verdiyi önem işine verdiyi önem ve herzaman derimki ofise gidip oradan alışveriş etmelisiniz msn den bu işler olmaz aslında

liseli uptime zımbırtısına gelince 8$ veriyorum onları tuturmak için msn gelirsen daha anlatırım 10 sn de bir yada 30 sn de bir bakıyor sanırım tam hatırlamıyorum

Ve arkadaşlar Dünyanın ilk icann dan domain satış hakkını aldık vatana millete hayırlı olsun reseller sadece türk olan firmalara verilecek zaman lazım 1-2 ay sonra patlarız domaindede

Aynı TUCOWS gibi domaini 1 yıl kiralayacaksın süren bitince domain reklam sayfalarına düşmeyecek yada birileri alıp sana %100 kat fiyatına geri satmayacak goodady gibi veya turkticaretteki domainler gibi süresi biten domain 1 sene daha senin elinde olacak ama çalışmayacak sadece uzatmanı bekleyecen 1 sene sonrada domain yine kimsenin olmayacak boşa düşecek.. Bekleyin..

www.niservers.com da türkpatent zımbırtısından sonra açılıyor marka tescil davası 1 aydır bekletiyorlar ayrıca bunun hakkındada bişiler yazacam hemen olursa 1 milyar falan alıyorlar 1 ay olursa 100 milyon ŞEREFSİZLİK

Toplam Hit: 5120 Toplam Mesaj: 21