Bir Kıza Yapılabilecek En Güzel Jest?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Güzel birkaç söz ya da bir gül sizce hangisidir en güzel jest?Bunu yaptıktan sonra kız vay be beni gerçekten çok seviyomuş diyebilmeli...Cevaplarınızı bekliyorum=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    seni seviyorum demek en büyük jesttir..ben bi jesti kızlara yapmıorm :] o yüzdende ya 1 yada 2 hafta çıkıorz ayrılıorz :)

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Kendi sorunumu kendim buldum:D Sizlede paylaşıyım.Öncelikle gidersiniz sinemaya 2 tane bileti alırsınız.Sonra birini kızın defterinin arasını sıkıştırıp bir de not bırakırsınız.Gelirsen ikimiz içinde iyi olabileceğini düşündüm.Selçuk (Selçuk benim adım:DSiz kendi adınızı yazın:D) Böyle bi jest deniyeceğim:D olursa müthiş olur:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Denedin mi ?

>> Sonuç ? O.o

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nuggets54 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kendi sorunumu kendim buldum:D Sizlede paylaşıyım.Öncelikle gidersiniz sinemaya 2 tane bileti alırsınız.Sonra birini kızın defterinin arasını sıkıştırıp bir de not bırakırsınız.Gelirsen ikimiz içinde iyi olabileceğini düşündüm.Selçuk (Selçuk benim adım:DSiz kendi adınızı yazın:D) Böyle bi jest deniyeceğim:D olursa müthiş olur:D

demesen selçuk yazacaktım:D

bu arada bizim burda sinema yok

bu arada sevdiğim kızda yok

bu arada .... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    nuggets54 bunu yazdı:
    Bula bula jest diye bunu mu buldun hacı yav :) Bunun yerine birsürü gül al, kapısının önünden itibaren bikaç metre uzaklığa kadar güller sepiştir,büyükçe bir demetide kapının önüne koy,içinede not yaz. Sonra kapıyı çalıp tüy,kızın dudağı uçuklayacaktır..

Her Hakkım Saklıdır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    $$$$

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    nuggets54 bunu yazdı:
    Bula bula jest diye bunu mu buldun hacı yav :) Bunun yerine birsürü gül al, kapısının önünden itibaren bikaç metre uzaklığa kadar güller sepiştir,büyükçe bir demetide kapının önüne koy,içinede not yaz. Sonra kapıyı çalıp tüy,kızın dudağı uçuklayacaktır..

Ya kapıyı babası açarsa:D  Denemedim yemedi sanki :D Ama en kısa zamanda denemeyi planlıyorum ^^

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    göz yaşlarını ver :W koy ufak bir cam şişeye şıkta bir kolye zinciri kıza sana gözyaşlarımı veriyorm de hatta becerebiliyorsanda senı sevıyorm verebilsem kalbımı çıkarır verırım fln de  :W susle ıste 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    internette web sitesi yap sora kızın girdiği sitelere yaptığının sitenin reklamını ver işe yarıyo ama biraz tuzlu :D

You think the game is over ? It has just begun ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nemesis
    Nemesis's avatar
    Erkek
    walla bir kıza yapılabilecek en büyük jest bence ona güvendiğini ve onu hiç bırakmayacağını söylemek değil hissetirmektir hacı yanlışmıyım yaa

!!! ---Biomedical Technician---!!! .."
Toplam Hit: 5933 Toplam Mesaj: 16