Bir Kızın Kalbine Giden Yol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    selam arkadaşlar size bir sorum olacaktı sizce bir kızın kalbine giden yol nedir ona kendinizi nasıl sevdirirsiniz ne yapmanız gereklidir klasikleşmiş alışkanlıklarımızın dışında neler olabilir acaba yardım ederseniz sevinirim

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    valla kızdan kıza fark var. hangi kız sorusu burada çok önemli ama bunu cevabını veremezsin tabii. versen de biz tanımayız :D

ama genel olarak diyorsan şayet; ben bunu bilir bunu söylerim; kız, kadın=dişi güçden hoşlanır, gücü sever.

güç mü; seni diğer erkeklere üstün kılan her ne ise o. o kızın çevresinde ki diğer erkeklerden güçlü olacaksın. paranla da olur bu, kabakuvvetinle de, mantık, zeka gücünle de, babanın gücüyle de v.s

sanalda güç gösterisi ise sadece çoklu sohbet ortamlarında olur.

teke tek görüşmelerin yapıldığı messenger türevi programlar gücü ispata yetmez, dolayısıyla havanda su dövmeye benzer bu.

bir dişinin senin gücünü test edebilmesi için senle gezmesi, konuşması aynı ortamı yaşaması şarttır ama Türk kızları çok çok zayıf olduklarından birileriyle gezmeye cesaret bile edemezler. edenlerden ise ne kadar ana olur o da bilinmez :D

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    kimi kız vardır kalbine giden yol kukusundan gecer :D

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşım ciddi bir soru sorduk meseleyi hemen bel altı muhabbetlerine çekme ben bir kişiyle uzun süreli beraberlik düşündüğüm için böyle bir soru sorma gereği buldum sizlere ama sen olayı neresinden anlamışın ...

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmt
    fmt's avatar
    Erkek
    kardeş güzel başlık bana da lazım
    yani neler yapmak gerek
    lütfen ciddi cevap verelim

ben kendimi bilmiom galiba yaww
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Hiç bir kız yoktur ki kıwrak zekaya hayran kalmasın ben bunu bilir bunu söylerim abü kız tawlamak istiyorsanız bol bol Bilim WE Teknik dergileri ile Felsefe kitapları okuyun... Sofi'nin dünyasını öneririm

Orda okuyup cevabını bulamadığınız tüm soruları kız arkadaşınıza sorun daşşaq için sölemiyom ciddiyim !..

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    bazı kızlar diom sen niye alınıonki? senin kız arkadasın öle olmayabilir oku geç
    böle olmayan kızların olmadıını iddaa edemezsin bana
    neyse salla..

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    bir kizin kalbine giden yol cuzdandan gecer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diatonic
    Diatonic's avatar
    Erkek
    Kızla birlikte 2günde bir alışverişe çık o kız tapar sana ama 3gunde bir çıkmaya başlarsan soğur senden..kızlar öyle işte.arkadaş demiş cüzdan...yok ötesi....

Unutma ki yarın bügüne dün diyeceksin, tıpkı dün bügüne yarın dediğin gibi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    sana katılıyom "Diatonic" :) bir fıkra; adam körmüş fakat zenginmiş ve her gün eve iki eli dolu gelirmiş, fileler ya da poşetle falan. bir gün eli boş gelmiş. kadın yüzüne bakmış ve "aaaaa sen körmüydün" demiş.
    e 15 senedir evliyiz daha yeni mi görüyon demiş kocası da...
    kadın da "ne bilim ben hep senin eline bakıyodum hiç yüzüne bakmadım ki" demiş.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Valla ben hiç uğraşmadım bunlarla a.q. Kız bana numarasını verdi aradım buluştuk, telefonla konuştuk (bu arada turkcrll brni zikti) kızla 2. telefon görüşmesinde direk seni seviyorum sana aşığım dedim hooop kız cebimde şimdi peşimden koşuyoa.q.

Bi kere şu altın kuraldır bi kıza seni seviyorum , sana aşığım gibi şeyler söyle %90 kız aşık olur.Ve en önemlisi lafı uzatma, konuşurken sıkılma, hatta onu sık.Bikere kız erkeğin yanında biraz ezik kalmalı, yani biraz üstün olacaksınız kıza karşı yoksa bi bok yapamazsınız.Bide bunları yaptıktan bi süre sonra şöyle küçük bişeye kızın aramayın tamammı.Sonra arasın konuşun Tamam işte.Bundan sonra kızdan iste anında versin a.q.

Aslında bunlara gerek yok Kalpten ne geliyosa onu söyle eğer kız bunu gerçekten hissederse kızda sana aşık olur.

Saygılar. Aşk kutsaldır.

Toplam Hit: 7890 Toplam Mesaj: 37