folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Kızla Çıkmak [Kızlar Hakkında Yazı Dizisi 1]

Bir Kızla Çıkmak [Kızlar Hakkında Yazı Dizisi 1]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Bir kızla çıkıyorsanız ve mutlu devam etmek istiyorsanız ilk önce sizde bazı özelliklerin doğuştan olması gerekir.

Birincisi - Sabır

İkincisi - Kendinizi Tutmak

Üçüncüsü - Olayları hızlı kavramak ve önceden tahmin yürütmek

Örneğin birisiyle çıkmaya başladınız.Takınmanız gereken tutum ise,kızın size ihtiyacı olduğunu göstermektir.Peki bu nasıl olur ? zaten kızla çıkarken görüceksinizdir çoğu size başlarda güzel sözcükler söyler işte ''aşkım,cicim'' hep bir ilgi alaka vardır.Fakat bu ilgi alaka zamanla hep kesilmeye başlamıştır nedeni ise erkek çok çabuk kendini kaptırıp size verilenden daha çok ona değer veren sözcükler söylemenizden kaynaklanmaktadır.Onun için size güzel şeyler söylediğinde sizde ona güzel sözcükler söylemeyin :) neden sölemiyosun dersede zaten bişileri biliyosun söylememe gerek yok deyin.Ve bu davranışları sürekli hale getirin.Tabiki hayvan olun demiyorum arada güzel sözcükler söyleyin fakat bokunu çıkarttığınız an ipleri aynen iade ettiğiniz andır.Zaten bu evreyi çoğu kişi başaramadığı için hep bi çıkanlarda kızların ağzına bakan bi erkek modeli vardır :) Ve unutmamanız gereken nokta ipleri verdiğiniz an o ipleri almayı kısaca unutun.Diğer bir önemli hususta arkadaşlarıyla tanışmamaya çalışın.Şimdi çıkıp biriniz diyebilir yahu arkadaşınla tanışmazsam işte olmaz arkadaşlarını kafaya almam lazım.Asla böyle bir yanlışa girmeyin.Çünkü genelde kızların arkadaşları kıskanç olur.Öyle değilmi bizimde arkadaşımızın çıktığı olduğunda bi hata yaptığında hemen boşver salla gitsin deriz :) Eğer tanışırsanız size olacakları söyleyeyim,ilk önce sizi görür ve ilkinde gayet resmi bi muhabbet döner.Fakat bu muhabbetten sonra eve gidiceğiniz an geldiğinde onlarıda bıraktığınız an dedikodu başlar.Özellikle kızın arkadaşı sizi beğenmediği an sıçtığınız vakittir.Kimiside kıskandığı için kötüler.Bunun sonucunda arkadaşından etkilenen bi kız profili ortaya çıkar.Buda genelde kızın gözünde seviyenizi düşürür.Çünkü kızlarda koyun gibi hareket eden bir potansiyel vardır.Birisi bişey yapıyorsa hepside o şeyi yapar :) Bir diğer evre ise olayları hızlı kavramak ve söylenen sözleri analiz edip ne olduğunu kavramak.Örneğin buluştunuz sohpet ettiniz eve gittiğinizde tabiri caizse bu günde çok iyiydi be seviştim demeyi bırakıp konuştuğunuz şeyleri kafanızda canlandırın.Emin olun her insan ne kadar sevmediği bi kişiyle güzel konuşmaya çalışsada kendini ele verir.Eğer bunu anlayabilirseniz aslada tekme yemezsiniz.Onun için olayları kafanızda analiz edin söylenen her cümleyi anlamaya çalışın.Diğer bi konuda arkadaşlar görüşmek üzere :) size diğer konuda kızlar hakkında istihbarat almayı detaylı bir şekilde anlatıcam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    hepsine de katılıyorum kardeş. biz erkekler bunların farkındayız ama olayları sistemli bir şekilde anlayıp açıklayamıyoruz :) aslında bildiğimiz ama düzenli bir şekilde açıklayamadığımız şeyleri sen bize ara sıra açıkla :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

fazla çocukça

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

alayı salak.

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Bende hep tam tersi olur. Başta sallamıolar. Sonra ayrılınca bütün ay ağlıolar.

Edit.

Arkadaşlarıyla tanışmak lazım hoca.  Yanlış diyosun.  Kızlar arkadaşlarının fikirlerine çok değer werir.

Arkadaşlarını da hoş tutmak lazım. Arkadaşlarıyla da arayı yapmak lazım.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------

alayı salak.

-----------------------------

daha düzgün yazabilirsin 1 2 tanesi senle yapamadı die hepsi salak mı oluo ?

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Dating For Dummies

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Çekilmez onların derdi hocam... Avare gez platonik takıl en azından üzülmezsin...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

walla çok doru hep erkek alttan almaya başladımı işin boku çıktı demektir.daha o ilişki adam olmazz :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

doğru kısımları var tabi %90 kadar, hele o ipleri ele alma kısmı ama hepsi aynı değil tabi bunuda unutmamak lazım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bayanlar Dünyanın en tapılası varlıklarıdır bence. Hepsi süper olacak diye bir kaidede yoktur. Her kadının kendine göre bir güzelliği vardır. Bu olayı "kızlar şöyledir, kızlar böyledir, kızlar salaktır vs" gibi bir genelleme altına sokup hepsine aynı nitelikleri taşıyormuş gibi bakmak bence büyük bir haksızlıktır hocam :))

"Bir kızla çıkıyorsanız ve mutlu devam etmek istiyorsanız ilk önce sizde bazı özelliklerin doğuştan olması gerekir." - En baştaki genelleme bile büyük bir yanlış içeriyor. Her kadının mutlu olduğu şeyler farklıdır hocam.

Kimi kadın sabırsız fırlama erkeklerden hoşlanır macera arar. Kimi kadın ağır başlı, sabırlı erkeklerden hoşlanır. Çok izafi bir olaydır. Yaşadıkça anlıyacağından eminim, saygılar :)

Toplam Hit: 16617 Toplam Mesaj: 95