folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Bir Msn Adresini Hacklemeliyim... Onur Meselesi Oldu (İstek)

Bir Msn Adresini Hacklemeliyim... Onur Meselesi Oldu (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sevgili müridler, özel bir istekde bulunmak kurallara aykırı biliyorum. O yüzden adminimizin ve modların affına sığınıyorum.Ancak benim hack konusunda bilgim oldukça yetersiz. Yardım talep etmemin sebebi de bu...

Olayı kısaca şöyle anlatayım. Daha önce formda paylaştığım üzere kaybettiğim sevgilimin facebook hesabı kimliğini bilmediğim kişilerce ele geçirildi. Bu işi kasıtlı yapan kişi/kişiler listede ki herkese ağza alınmayacak sözler yazmışlar. Benim ve bazı arkadaşlarımın profillerini de engellediği için profilinde neler olduğunu çok sonraları öğrendim. Hala aynı @hotmail.com uzantılı adresi kullandığını tespit ettik. Mantık olarak kullanılan mail adresinin şifresini öğrenebilirsek; Facebook şifre hatırlatıcıdan facebook şifresini sıfırlayabiliriz. Elim kolum bağlı kaldı ve birşey yapamıyorum.Yardım edebilecek arkadaşlar pm atsınlar. Bu işte yardımcı olan arkadaşa hiç kullanmadığım gıcır gıcır muştamı hediye edeceğim.

Saygılarımla

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation

jack daniels 160 yaşında
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek

hacking aldatma sanatıdır ve karşındaki bir heykırsa işin zor boşver gitsin :)

hack forum https://www.turkhacks.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

Onur meselesi oldu .. Vay be NormaLde böyle bir konu acman Acıpta yanlış oldugunu soylemen bile yanlış hocam :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hannibalgan abicim ayıp etmisler sana. Pmden kendi msn adresini atabilirsen konusalim mi bi yardimci olmaya calisayim..

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

msn hacklemek suçtur.vazgeç sen bu işten..

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Hocam uzun zamandır msn hacklemek kolay değil bir zamanlar msn.comda XSS açığı vardı ozamanlar safları kandırıp hacklerdik.

An itibari ile senin bu maili geri alman için yapman gereken şey bu msn'e mail atıyorlar falan ben hiç denemedim ama olduğunu söylerler hep bunu dene.

Çokda kasarsa git paralı trojanlardan edin bir tane bir tanede ie downloader exploit edin bi ihtimal adama yedirebilirsen geri alabilirsin.

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek

mahkemye verip hakkını daha güzel şekilde arayıp başlarını ağrıtsan daha iyi olmazmıydı

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Bilmeden etmeden konuşmayın arkadaşlar. Adamın yazdığını iyi okuyun. Sevgilisini kaybetti abimiz yakın zamanda :S Hocam sen bana pm ile atsana fake ile deneyim :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hoca sevgilinin ailesi bunu polise hallederek halledebilir onlara söyle  senin söylemen bir işe yaramaz sebebi sevgilinin üzerinde söz sahibi kişi değilsin ailesi ailesin halleder bu durumu

ya da hoca adamla bir şekilde muhabbete girip kız kimliğiyle bilmemneyse yedirebilirsin trojan yedirceksin başka çaresi yok

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hannibalgan abimle gorustm , hotmeyl stafa mail nasil aticagina dair bilgilendirdim , yapamazsa soyleyecek tekrar. Halledicez ins..

Bu kadar buyutmeyelim , olay hack degil maili geri almak..

...said addicted.
Toplam Hit: 9509 Toplam Mesaj: 28