Bir Mürid"Den...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    -----------------------------

iyide virus degilki o, system monitoru.. dosyanin icinde ayrica virus geldiyse ismide, mevzusuda ayridir.

neyse C:\Program Files\TinyResMeter\tinyresmeter.exe icinde yer alir, manuel olarak silemiyorsan unlocker yardimi ile silebilirsin.

hojucuk hocam nod32 tehlikeli virüs dedi avast tehlikeli virüs dedi ama silinemiyor dedi unlocker'ı da denicem sağolasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

nod32 , avast kendine hayirlari yok full surum PRO degillerse cope at zaten.. bilirsin birde zarari olmayan programida tehlikeli tanimlarlar,, hangi antivirusu kullaniyorsan once disable yap yada kapat sonra unlocker ile silersin gecmis olsun.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

hocam o şahıs bendim daha yeni gördüm.. o programı ben kendi pcimde calısdırmısdım ve calısmısdı :S cok garip..ortaya cıkan sorunlardan dolayı özürdiliorm sen pm den bana adresini yaz ben sana 10 tane boş cd(yedekleme alman için) 2 tanede xp cdsi hatta bide visya pack koyim yolliyim gercekden ozurdilerim öle bi amacım yokdu.. hem temiz temiz sen formatlanırsın hemde bende yapdıgım hatayı duzeltmiş olurum..

p.s: bu arada onn virus oldugundan eminmisin cunki gercekden avast falan ota boka öter pcde yawaslama yada viruse bağlı program calısmama durumu warmı boşuna tırsmış olmuyalım..sonucda içindeki kodlar senn pcnin içini görmeye yani nasıl desem en uç noktaları girmeye yonelik we coğu antivirler belli nokdadan sonrasını bedsector olarak nitelendirir.. 

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    sipidik bunu yazdı:
    hocam o şahıs bendim daha yeni gördüm.. o programı ben kendi pcimde calısdırmısdım ve calısmısdı :S cok garip..ortaya cıkan sorunlardan dolayı özürdiliorm sen pm den bana adresini yaz ben sana 10 tane boş cd(yedekleme alman için) 2 tanede xp cdsi hatta bide visya pack koyim yolliyim gercekden ozurdilerim öle bi amacım yokdu.. hem temiz temiz sen formatlanırsın hemde bende yapdıgım hatayı duzeltmiş olurum..
    banada banada girdi o virüsten
    bende istiyom o didikelrinden   :DDD

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

sanadamı girdi :D:D

tmm sende yolla:P:P:pp 

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

sipidik bunu yazdı:

sipidik 500 000 $ lık maddi zararım var bu virus yüzünden

manevi zararını saymıorum bile

pm den banka hesap no mu yolluorum oparayı yatır hesabıma manevi kayıp o kadarda önemli deil

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    puheaheah :D:D sipidik hojam bittin sen :D

Yetim düşler bekçisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Benim diger makinedede ayni sorunu vermisti ,sipidik adresi attim pm den :)) hocalar sipidik eski muriddir oyle basit virus dalgasi yapacak birisi degildir ...bir yanlislik var yada asi gibi dusunun hastalikli kisiye asi vurulkursa hastalik uyanir ,asi kotu degildir aslinda , o mantik yani :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    unlocker çok güzel bir program onu dene kardeş ben onunla bir çok silinmeyen dosyayı sildim...

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    sipi vista istiyorum hacı anlamam he :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 5139 Toplam Mesaj: 22