folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bir Projem İçin Film Çekebileceğim Siteler Gerekli

Bir Projem İçin Film Çekebileceğim Siteler Gerekli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

konuludan kastın adult filmler ise değil. film sitesi yapmıyorum. sadece seçilmiş 10-15 film olacak ve bi kaç dizi ve hepsi de orjinal ingilizce dilinde olması lazım.. bu tarz bir şey düşünüyorum

unbalanced tarafından 21/Oca/13 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

ücretli bir barındırıcı istiyorsan medyanova ile iletişime geç turkcell, ttnet müzik v.b. birçok devin medya host sağlayıcısı. Ücretleri ile ilgili bilgim yok malesef

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

unutulmazfilmler.com

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@srcn, hocam sağolasın da bunlar resmi işler sanırım,her film başına belli bi para ödüyorsundur, ttnetin o tarz bi hizmeti vardı. hiç girmek istemem

@metanet, verdiğin sitede vk.com dan çekiyor hocam ama bi bulamadım http://cs532117.userapi.com/u172856424/videos/78b79c9ce4.720.mp4 

şöyle bi adres geliyor ama bu vk.com dan gelme..ama vk.com dan girip bi kullanıcının filmlerine bakınca inirme linki vk.com yazıyor. zaten vk.com un

api desteği falan var ama ben mi olayı çözemedim. bu site arkadaşlık sitesi gibi bi şey çıktı, millet profiline video upload ediyor da oradan mı

çekmek lazım yoksa api ne alaka? facebook api gibi bişey sonuçta azcık baktım. neyi kaçırdım anlamadım

sağolun arkadaşlar

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Satilik-2tb-Seagate-Goflex-Desk-Usb-3-0-171666/

220tlye bırakıyorum elimde 3 adet var dolu halde tabi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Sistemi bende tam olarak bilmiyorum hocam sadece karistir diye yazmistim :) ama bi kac seye baktim bende, site dedigin gibi arkadaslik sitesi zaten, ruslarin facebooku.O yuzden face gibi api mantigiyla calisiyor olabilir.
    direk video url alip cekemiyormusun hocam peki?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

http://tahribat.com/Forum-Satilik-2tb-Seagate-Goflex-Desk-Usb-3-0-171666/

220tlye bırakıyorum elimde 3 adet var dolu halde tabi

güzel arşiv ve parası da iyi ama benim istediğim böyle bi şey değil hocam :) zaten fazla film olmayacak sitede amacım biraz farklı. yani film sitesi yapmak istemiyorum + asıl sıkıntı legal olması bakımından filmlerin bir yerde barındırılması.. yoksa download ederim filmleri.. ama senin arşiv iyimiş. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Sistemi bende tam olarak bilmiyorum hocam sadece karistir diye yazmistim :) ama bi kac seye baktim bende, site dedigin gibi arkadaslik sitesi zaten, ruslarin facebooku.O yuzden face gibi api mantigiyla calisiyor olabilir.

embed kod veriyorlar hocam o şekil olabilir de bu api olayını çözemedim. yani dikkat edersen sitenin adresi bile tuhaf.. api kullandığında sonuç bu

siteden mi geliyor yoksa ayrı bi şeyi mi var bilmiyorum. aramızda hiç film sitesi sahibi de yokmuş ilginç valla :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam başlık tamamen fail ya da bende var bir anormallik.

Bir Proje= Film projesi, çekim aşamasında...

Film çekmek= Projeyi bitirebilmek için yapılan eylem.

Siteler= Çekeceğin filmde kullanacağın siteler.

Başlığı ilk görünce böyle anlayan tek ben miyim?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı

embed kod veriyorlar hocam o şekil olabilir de bu api olayını çözemedim. yani dikkat edersen sitenin adresi bile tuhaf.. api kullandığında sonuç bu

siteden mi geliyor yoksa ayrı bi şeyi mi var bilmiyorum. aramızda hiç film sitesi sahibi de yokmuş ilginç valla :)

api olayini bende anlamadim hocam, aynen dedigin gibi. film sitesi sahibide foxxly bi ara yapiodu diye hatirliyorum bi durt onu :D

Toplam Hit: 2233 Toplam Mesaj: 23