folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Ps 3 Cafe Açmayı Düşündük Tükkan Bulamadık :)

Bir Ps 3 Cafe Açmayı Düşündük Tükkan Bulamadık :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar benim bir mahalle arkadaşım var onunla böyle bir düşünce ürettik hatta birazda bu düşünceye kayıp işten çıktım zaten meyilli idim bu iş çıkınca işten çıktım şimdi biz geçen c.tesi dükkan aramaya çıktık amaç 5 6 yada 7 adet ps3 koyabileceğimiz bir yerdi sonra baktıkki bizim aradıgımız yerlerde çoğu yerin iskanı yok e iskanı olmayan yerede ruhsat yok ruhsat olmayan yerrede polis zabıtı çorba parası için sürekli damlar yaş 21 şimdi ne yaptık yaptık dedim bi işletme açalım dedik dükkan bulamadık bulduğumuz yerlerde nim tl den aşağı istemiyordu şimdi sizden ricam yardımcı olmanız bize şöyle k.çekmece de bağcılarda gençlerin olabileceği bir yerde iskanlı olacak bir dükkan varsa bildiğiniz bize yardımcı olmanız valla fikirden sıkıldım vazgeçecem sonunda :D

millet iş açmaya para bulamaz biz dükkan bulamadık şöyle 50m2 olsa yeter arkadaşlar lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler eğer açarsam tahribat müridlerine kampamya yapacam söz :D

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    hocam sahibinden.com dan falan baksana bi kiralık dükkanlara :|

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Barisates
    Barisates's avatar
    Erkek
    Dostum sen k.çekmecilimisn:Dcennet mahallesi taraflarında süreklips3 cafe açılıodeli para kırıolar ama çok doldu tavsiyem oraya girme ama şöe bişi sölim çekmece lisesi yeşilyuva fln var ya otarafta yok veya t.üstünde hiç yok açarsan bence ii adam toplarsın dükkan konusuysa var bi kaç tane ufak yer de bilmiorm hiç nedir ne deildir ama dükkan bulursan ii müşteri toplarsın biz nerdeyse her akşam gidiorz 4-5 kişi:Daçarsan sana geliriz:)sefaköylüyüm ben şahsen pek tutmaz buralarda 1-2 cafe var ama giden insan var mı pek bilmiorm ama t.üstü tararfnı tavsiye ederim:) ultarsker de t.üstünde oturuo o da görürse topici bi kaç bişi yazar sanıorm:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    Ustam geldik biz o taraflara adam sefaköy caddede 3 bin lira istiyor bırak para kırmayı kirayı ödeyemeyiz :D

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/100mt2_sefakoyde_kiralik-25WQQaXQQ13083163WQQpXQQdisplayitem

bi şuna bak hocam

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.sahibinden.com/100mt2_sefakoyde_kiralik-25WQQaXQQ13083163WQQpXQQdisplayitem

bi şuna bak hocam

Ona Baktım Hatta Aradım Adamı Cep Servis Dışı Dedi Sonra Başka Bir Yer Buldum Gazi Osman Paşa Tarafında Küçükköy Nasıl Bir Yer Arkadaşlar Bilen Varmı Acaba Orada Güze Bir Dükkan Buldum...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:

bi şuna bak hocam

Ona Baktım Hatta Aradım Adamı Cep Servis Dışı Dedi Sonra Başka Bir Yer Buldum Gazi Osman Paşa Tarafında Küçükköy Nasıl Bir Yer Arkadaşlar Bilen Varmı Acaba Orada Güze Bir Dükkan Buldum...

hocam ben gop/küçükköyun orda oturuyorum

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Başakşehirde mekan yok mu?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harlemxxx
    harlemxxx's avatar
    Erkek
    anadolu yakasındaysan üsküdar esatpaşa mahallesine gel orda Esatpaşa TML var okulun 500 m yakınında kiralık tükkanlar var zaten. o okulun çocukları da koyun gibi ps ye para veriyo :P. parayı yemek peçetesi olarak kullanırsın :F

ETRAFTA ARTİST ÇOK AMA YÖNETMEN BİZİZ | Bana Ulaşmak İçin F13 e Basın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

ZoktriP bunu yazdı:
    Başakşehirde mekan yok mu?

Var Dostum Olmazmı Ama İskan Yok Çoğu Yerde Bugün Tvlere Baktıysan Bizim Orasını Gösteriyordu Savaş Alanına Döndü Altınşehir Mah.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

harlemxxx bunu yazdı:
    anadolu yakasındaysan üsküdar esatpaşa mahallesine gel orda Esatpaşa TML var okulun 500 m yakınında kiralık tükkanlar var zaten. o okulun çocukları da koyun gibi ps ye para veriyo :P. parayı yemek peçetesi olarak kullanırsın :F

İyide Kardeş Ben Nerede Kalacam Tükkandamı Bu Taraflarad LAzım Bana...

Toplam Hit: 2625 Toplam Mesaj: 14