folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Sorum Var Acep Nasıl Bir Sistemdir Bu?

Bir Sorum Var Acep Nasıl Bir Sistemdir Bu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Soru:

Örneğin;

Bir cafem, mekanım ya-da bir işletmem var. Burası işlek bir caddede önünden günde yüzlerce insan geçiyor. Bu insanların pek çoğu günümüzde internete direk bağlı akıllı telefonlar kullanıyorlar (iOs ve AnDroiD). Nete bağlı ve Akıllı Telefon kullanan kişiler Mekanımın önünden geçerken Onlara bir Uyarı, mesaj yada İleti gibi bir şey gelse ve Mekanımın Adresi, İletişim bilgileri yada YEni kampanyalar otomatik olarak inse ceplerine.

Böyle bir şey mümkünmüdür yada bu sistem nasıl bir sistemdir.

not: cep telefonu (Yeni nesil) işlerinden hiç anlamayan birisine anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

Saygılar.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

merak ettim

burası benim olsun .

Busiest men find the most time....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

anca o insanları bir şekilde senn bağlantına sokman gerekir.Bir uygulama yada siteden telefonlarına mudahele edebilrsin.

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu dedigin zaten var diye biliyorum ben.

büyük avm'lere girdigin zaman kampanya mesajları geliyormus, sahsen hic basıma gelmedi de öyle demislerdi.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

şu şekilde herhalde en mantıklısı olur karekod koyarsın hayvan üstünede "tikla neler olcak?" gibi bri şey yazarsın milletin merakını çekebilecek adam okutur uygulaman iner yüklenir sonra eve servisin varsa bu bile ayarlanabilir ama ben yappamam söyledikelrimin hiç birini

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

humm.. şimdiye kadar düşünen yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

KareKod (QRCode) olayı elde var 1.

Peki başka ne olabilir, İstanbul'da, Ankara'da yaşayan arkadaşlar AVM'lerdeki Sistem nasıl oluyor biliyor musunuz?

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

hocam bu dediğini oparatörler yapabiliyor. örnek olarak bi keresinde migrosa girdim tak mesaj geldi şu şu reyonda indirim var koş diye :D operatörler senin yerini izleyebiliyor. dolayısıyla belli bir bölge belirlenip o bölgeye giriş yaptığında uyarı veya bişey yapabiliyorla :) turkcell vs görüş bi istersen.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

hocam wirellessini 1 2 km ye kadar çeker yapıp internet ara yüzü koyarsın işde girişde talihli kişisiniz günlük şifrenizi kafemizden isteyin tarzında yazılar yazıp reklamlar koyabilirsin çünkü cogu akıllı telefon wirelles buldugunda uyarı verir baglan vs die :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

3310 kullandırcanız hacı zaten bıktım reklam olaylarından.

çıkmaz sokağın sonunda oturuyorum, hafta sonu soktuğumun marketcileri bas bas bağırtıyolar hoparlörleri. fitil oluyom.

as tabelanı gelen gelsin hacı valla bıktırıyo bazen insanı reklam olayı :W

bi yönüyle bu da bi fikir olabilir sanki..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek

bluetoothla bu  şekilde reklam falan gönderildiğini duymuştum büyük avm lerde.. yalnız bunu da kullanıcı telefondan bağalntıyı kabul ederse gönderebilirsin..

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

interfector bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam bu dediğini oparatörler yapabiliyor. örnek olarak bi keresinde migrosa girdim tak mesaj geldi şu şu reyonda indirim var koş diye :D operatörler senin yerini izleyebiliyor. dolayısıyla belli bir bölge belirlenip o bölgeye giriş yaptığında uyarı veya bişey yapabiliyorla :) turkcell vs görüş bi istersen.

-----------------------------

Operatörle anlaşırsan en dandik telefona bile SMS atabilirsin :) Hedefli SMS derler. Turkcell veya diğerleriyle görüşebilirsin.

Yada bluetooth push denersin ki, pek faydalı olmaz. Kimse bluetooth'u açık gezmiyor bildiğim.

Blue Screen of Death
Toplam Hit: 1378 Toplam Mesaj: 12