folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Türkiye Gerçeği - Aile Faciası :(

Bir Türkiye Gerçeği - Aile Faciası :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arkadaslar dun aksam bizim 2 ev yandaki komsu kari-koca kavga ettiler ,polis falan geldi kadin polise ben bu adamla olmak istemiyorum hergün dayak hergün dayak falan dedi..polisler 2-3 saat konustu kari-koca baristirdilar guya...kadini zorla sikayetci olmaktan vazgecirdiler simdi 6-7 el silah sesi duydum ,kadinin 2tane cocugu var  5-6 yaslarinda...onlar aglamaya baslayinca eyvah! dedim ,millet kosusturmaya basladi ...evet adam karisini silahla vurup öldürdü...lanet olsun simdi kim suclu ,dun gece gelip zorla kariyi ikna eden polislermi ,yoksa bu icip icip sapitan koca mi ?

lan 2tane cocuk yavru daha boyle adalet sisteminin ,boyle guvenlik sisteminin boyle kocalarin ... 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    ya sorma yaa daha geçen hafta eniştemde gidip iş yerinde halamı dövmüş...allahtan amcamda ordaymış oda halamın kocasını dövmüş... ama bunlara bi çözüm bulmak zor...gerçektende herşeyin başı EĞİTİM...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

vay amk yapılabilecek bir şey varmı

çocuklara yazık oldu :S 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cocuklar agliyor ne bicim...kadinin anneside ust katta oturuyor...hersey bu kadar basit iste...:(

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    al sana 2 tane gelecekte piskopat olacak çocuk, siksen atlatamazlar o andaki durumlarını, adamda içeri gireceğine göre, çocuklar yetimhaneye aq, sikiyim böyle işi hadi başladın, çocuklarıda öldür, en son sık kafana, herkez mutlu bitsin hikaye aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    vay anasını bu adalet sisteminide bu babayıd,bunun gibileride,ne kadar şerrefsiz varsa hepsininde a.q. yazık o kadına çocuklara o.çocuğu (normalde o lafı kimseye söylemem) kadının canını aldığı yetmiyormuş gibi çocukları da anasız bıraktı.ööööffffffff ööööööööööööööööööffffffffffffffffffffffffff.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alponzzo
    alponzzo's avatar
    Erkek

direk kendi kafasına sıksın hayvan hiç diğerlerinin canı yanmasın

Benden elektrik almayan kıza trafo bağlasan ne yazar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    aq anlamıorum böle herifleri ya, ne istion kadından :/ neden erkek milleti yaş ilerledikce piskopatlaşıyo, umarım ben öle olmam :| hepsi çekip vurmuo dövmüo belki ama çok çekio kadınlar yaw.. kendi babamdan biliom adam en ufak bi şeyden bağırıp çağırmaya sebep bulabiliyo off yaw bu ne böle :/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek
    adalet sisteminin akm :@

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Benimde bir kız arkadaşım arkadaşımın kafasına kaya parçası atmak sureti ile,kafasını yarmıştı ama sanırım bu daha aile içi şiddete girmiyor.Ulur böle şeyler türkiye burası.neyini garipsiyorsunuzki?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek
    yazık olmuş Allah yardım etsin
Toplam Hit: 3721 Toplam Mesaj: 29