folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Bir Webmaster"A İhtiyacım Var

Bir Webmaster"A İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tam1Hacker
    Tam1Hacker's avatar
    Erkek

boşyere birbirinizin kalbini kırıyosunuz!!!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    desgner bedava yapar canım ne parası sen designer a pm at :))

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

snmez bunu yazdı:

siteye yapmaktan kastınız hazır script atmakmı

Hayır yafs..

The king is bleeding.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

MuTReFT bunu yazdı:

:):):) Profesyonellik anlayışınız ?
    Alıntı:
    profesyonel yaparız biz diyon yani sen bizden ne üstünlüğün var (1.)  kardeşim töbe sanki biz basit bişe yapıp atcaz, php ile olcak bi kere..(2.)
    1. Evet ne üstünlüğüm var, Bi düşüneyim, Tecrübe :) burda ..dik yarıştırmayacağım benim yaprıklarım ortada seninkileri görelim. 
    2. ikinciye gülüyorum ya Her php bilen profesyonel web master mı oluyor. Gerçekten profesyonelliğin ve web master'lığın anlamını biliyormusun ?

İnsan,
    1.Tecrübe diyosun nerden biliyon benim çok tecrübeli olmadıımı adama bak sitelerini görelim ne bilcen benim yaptıımı veya ben senin yaptıını?
    2.Saf arkadaşım,php derken sana html ile title body yazıp bırakmıcamı belirtmek istedim beles yapicam diye illa kötümü olcak?
    Profesyonelmis hade get güldürme beni simdi baslatma profesyoneline uza bas git

Tamam kardeşim sen webmastersın ben bi bok değilim.Onca siteyide babaannem yaptı zaten bendeğil. Hata bendeki seninle muhattap oluyorum.

Bi laf vardır sen ne kadar mükemmel olursan ol, anlatabileceğin karşındakinin anlayabileceği kadardır. Kapasite meselesi yane. Ve ben konuşma uslubundan senin kapasiteni anladım bundan sonra ona göre cevap veririm veya vermem. Şimdi yol al ve bi daha büyüklerine karşı Saf,uza bas git gibi kelimeler kullanma tamam mı canım kardeşim, Böylelikle bir şeyler öğrenme fırsatınıda kaybetmemiş olursun ok ?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    saldiri olarak algilama da, profesyonel hocam, senin site acilmiyo ne is ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:

saldiri olarak algilama da, profesyonel hocam, senin site acilmiyo ne is ?

Hocam sorunsuz çalışıyor belki o an bir problem vardı. Hosting firması ile alakalı bir sorun sanırım.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
Toplam Hit: 3861 Toplam Mesaj: 17