folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Yunanlı'nın Gözünden Recep Tayyip Erdoğan

Bir Yunanlı'nın Gözünden Recep Tayyip Erdoğan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Sevgili Emin Çölaşan Bey,
    Ben vaktinizi almadan doğrudan konuya gireceğim. Bu ay Samos adasına gittim. 4-5 gün kaldım. orada yunanlı arkadaşlarım oldu, bunlardan birisi de Costas idi. Onunla çok iyi dost olduk. Kültürlü, saygılı, adam gibi bir adam. İngilizcesi oldukça iyi. Döneceğim gün öğlen yemeğine ısrarla davet etti. Yemek de konu politikadan açıldı. Bana kendi liderleri dahil en sevdiği ve saygı duyduğu liderin Erdoğan olduğunu söyledi, ben şaka yapıyor diye güldüm. Çok ciddiyim dedi.
    Sebebini sordum.
    "Bak dostum" dedi, "bütün ömrüm Türkiye'nin ülkemize olan tehdidi ile geçti. Şimdi Erdoğan'ın sayesinde çok rahatız."
    " 1- Atatürk'e tarihten gelen bir nefretimiz var, Erdoğan Atatürk'ü bitirdi."
    " 2- Dünyanın en güçlü ordularından birine sahiptiniz, onu da darmadağın etti, komutanları hapse attı. Bu ordu bir daha toparlanamaz."
    "Siz 80 milyonsunuz, biz 10 milyon, ne kadar ürkütücü değil mi?"
    " Erdoğan, tüm azınlıklara kendi devletlerini kuracağı yolu açtı.
    Yakında 5-6 yeni devlet kurulur ve nüfuslarımız eşitlenir. Daha ne yapsın?!
    80 yıldır bizim politikacılarımız Erdoğan'ın yaptıklarının onda birini yapamadılar. İşte saygım ve sevgim bu yüzden."
    Ben buz kesildim. Farkında değilim gözümden yaşlar akıyor, tıkandım lokmayı yutamıyorum. Costas fırladı peçete ile yüzümü sildi, bir yandan özür diliyor fakat teselli edecek kelimeler bulamıyordu.
    Bir daha oralara gitmem gerçeği tokat gibi vuruyorlar suratımıza.
    Burada oturur yandaş gazete okur koyun gibi yaşarım, taa ki kesim gününe kadar.
    Saygılarımla,

Sürüdeki koyunlardan biri
    *Prof. Dr. Ergün ÇİL*
    *Pediatrik Kardiyolog*

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

Benim dayım yunanistan da atinada yaşıyor, yunanistanda yaşayan onalrca akrabam var. Hepsinin götü akp döneminde daha tırıs tırıs MİLGEM i yaptığımızda yunanistanda türkyie saldırı hazırlığı yapıyor diye başlık atmıştı manşetlerde.

Yunanistan 12 mile çıakrtacağım dedi deniz sahasını türkiye nota verdi skeri mbelanı savaş sebebi sayarım dedi. Daha geçenlerdeki olay bunlar.

Bu adam fena sallamış, direk tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Arnavutluka giderken selanikte verilen molada iki muhabbet et görürsün zaten.

Tamamen karalama kampanyası

hahahahha onlarda bu kıbrıs acısı olduğu müddetçe daha çok tırsarlar, yalnız bu adamda harbi fasa fisocuimiş he

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

hikayesi benide cok sarmadi acikcasi, ama bilemiyorum cok rahatsiz edici. Duysam tepkimi verirdim sanirim. Baskan benim, ulke benim. Kendi liderlerinide gorduk. Tarihlerine baksinlar once

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Emin mi gotunden uydurmus o prof mu anlamadim amk kendi laflarini baskasinin agzindan soyluyorlar orospu cocuklari

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Hickirarak agladim!

Muhalefet yapilacaksa adam gibi yapilsa; kalp gozu, besinci boyut... gibi g.tten hikayeler uydurulmasa...

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Emin Çölaşan diyorsa %95 Sözcü'de çıktı bu haber

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Bu ay Samos adasına gittim. 4-5 gün kaldım. orada yunanlı arkadaşlarım oldu, bunlardan birisi de Costas idi. Onunla çok iyi dost olduk. Kültürlü, saygılı, adam gibi bir adam. İngilizcesi oldukça iyi.

Hocam Sen bir yunanlıyla arkadaş ve hatta çok iyi dost olabiliyorsun.bahşedilen duruma göre... onun dediğine göre, senin bu dostuna sözde yıllarca yapılan baskıyı ortadan kaldıran adamada  o halde tşk etmen gerekiyormu. + Adama hem çok kültürlü ve saygılı diyorsun, Adamda sana  Bana kendi liderleri dahil en sevdiği ve saygı duyduğu liderin Erdoğan olduğunu söyledi 

deyince ise saygı duymuyorsun ve hıçkırarak ağlıyorsun:) Yani Onun saydıklarının tam tersini olmasını istiyorsun bu seferde.  e hani övüyordun çok saygılıydı :) aksine bu adam saygısız ırkçı  ve düşman fikirler içinde olduğu ortaya çıkıyor. hem yunanlıyı övürüyorsun ama yunanlıya iyi davrananı veya iyilik edeni diyeyim karalıyorsun. Tezatlık ve çelişkilerle dolu bir konu açmışsın doğrusu. Dostmu düşmanmı bir karar vermen gerekiyor. Gönül isterki tüm ülkelerle barışça kardeşçe yaşayalım.

ProBilisim tarafından 10/Eyl/13 15:57 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Bu ay Samos adasına gittim. 4-5 gün kaldım. orada yunanlı arkadaşlarım oldu, bunlardan birisi de Costas idi. Onunla çok iyi dost olduk. Kültürlü, saygılı, adam gibi bir adam. İngilizcesi oldukça iyi.

Hocam Sen bir yunanlıyla arkadaş ve hatta çok iyi dost olabiliyorsun.bahşedilen duruma göre... onun dediğine göre, senin bu dostuna sözde yıllarca yapılan baskıyı ortadan kaldıran adamada  o halde tşk etmen gerekiyormu. + Adama hem çok kültürlü ve saygılı diyorsun, Adamda sana  Bana kendi liderleri dahil en sevdiği ve saygı duyduğu liderin Erdoğan olduğunu söyledi 

deyince ise saygı duymuyorsun ve hıçkırarak ağlıyorsun:) Yani Onun saydıklarının tam tersini olmasını istiyorsun bu seferde.  e hani övüyordun çok saygılıydı :) aksine bu adam saygısız ırkçı  ve düşman fikirler içinde olduğu ortaya çıkıyor. hem yunanlıyı övürüyorsun ama yunanlıya iyi davrananı veya iyilik edeni diyeyim karalıyorsun. Tezatlık ve çelişkilerle dolu bir konu açmışsın doğrusu. Dostmu düşmanmı bir karar vermen gerekiyor. Gönül isterki tüm ülkelerle barışça kardeşçe yaşayalım.

Hocam mektup benim mektubum değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

hoca propaganda bunlar. 

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Ben buz kesildim. Farkında değilim gözümden yaşlar akıyor, tıkandım lokmayı yutamıyorum. Costas fırladı peçete ile yüzümü sildi, bir yandan özür diliyor fakat teselli edecek kelimeler bulamıyordu.
    Bir daha oralara gitmem gerçeği tokat gibi vuruyorlar suratımıza.

Özellikle bu kısımlarda koptum ya. Uzun zamandır böyle csb okumamıştım. Bu konu dh de açılsa efsane olur.  :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
Toplam Hit: 2232 Toplam Mesaj: 14