Bira Çeşmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

1litre bira 15tl . 

bilin bakalım bu fiyat hangi ülkede . ? 

o çeşmeyi bağlasan ne olacak . 

çeşmeyi bir yerimize bağlamışlar zaten vergi vermekten ciğerimiz soldu.

soygun gibi vergi alıyorlar ama ortada ilerleme adına hiçbirşey yok. neden ?

çünkü bazı amına kodumun (devlet adamı diye geçinen) çomarları ceplerini dolduruyor.

dışarıdan gelene ne güzel ülke anasını satim. doğası, tarihi efes kentleri, gezilecek dağı bayırı, pamukkalesi, antalyası falan.

içinde olan biri olarak nefret ediyorum hatta o kadar nefret doldum ki nefret kusuyorum artık. ya bir insan ülkesindeki hiçbirşeyi mi sevmez ya ? 

hayır defolup gidemiyorsun da amk. kimse adam yerine koymuyor ki. ne yapacam ben türkiyeden gelen adamı diyor. herkes vize istiyor.

birkaç gelişmemiş fakir ülke direk kabul ediyor yaşama ve çalışma vizesi veriyor. gelişmişlerden de kendine çöpçü, ayak işleri yapan tayfa arayan ülkeler kabul ediyor.

nereden tutarsan tut elinde kalıyor abi bu coğrafyada doğmak gerçekten akıl işi değil. hele de yaşadığımız şu uzay çağında ortadoğulu olmak çıldırtıyor beni.

DadasAdam tarafından 08/May/16 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Parası bol olan için çok güzel ülke türkiye 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Her içtiğimde meze hariç 100 liraya yakın para veriyorum. Aynı oranda içen polonyadaki arkadaş cebindeki bozukluğu harcıyor.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin amk. 

Ondan sonra millet içip içip neden sapıtıyor. Zaten üç kuruş para kazanıyoruz daha alkolü almadan askıda mı kalıcam yarın kirayı nasıl vercem derdine düşüyoruz arkadaş. Adam  o triple sinirli başlıyor gece karakolda bitiyor.. 

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

vergimi nerede TR de vermi alıyorlar birde Almanyayı gor vergiymis :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Hayatımda gördüğüm en boş girişimlerden bir tanesi daha bilişim konferanslarındaki slaytlar kadar boş :)

Stay hungary Stay foolish
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Haber patlatma olabilir.

O borular nasıl temizlenecek?

Çeşmeden gelen bira soğuk olmayacak o birayı bardağa doldurup soğutsan sidikten farkı kalmayacak.Her eve sebil vermeleri lazım o da anlamsız.

Hem avrupada bu tip bir iş için yolların anasını s.kt.rtebilecek bir kafa yapısı olduğunu sanmıyorum( bir şirket millete bira satacak diye)

Yalan bunlar hepsi yalan inanmayın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İçkiye, ota, boka para verilmez. 

http://www.butikbira.com/

ben bir viskiye para veririm bir de kaliteli şaraba. gerisini kendin üreteceksin zor değil.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2339 Toplam Mesaj: 18
bira beer çeşmenin başında