folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Biraz Gözleriniz Bayram Etsin..İstanbuldan Gece Manzaraları

Biraz Gözleriniz Bayram Etsin..İstanbuldan Gece Manzaraları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

http://www.araguler.com.tr/istanbul.html

alın size istanbulu hiç böyle güzel görmediniz...

e yuh  linkini verdiğin adam ara güler  bırakta görmeyelim istanbulu böyle :D

adam fotograf sanatcısı olsun o kadar yani ;)

swordun fotolarda güzel de bişeye dikkat ettim ve  deyinemeden geçemicem :D

söz meclisten dışarı 

bu istanbulda  haliç emin önü falan olmasa ne çekecek bu millet çok merak ediyorum :D

eline foto makinesi alan haliçe emin önüne koşuyor :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    Poet bunu yazdı

Çok güzel fotoğraflar lakin çok oynama var gibi organik durmuyor.Yanlış anlama,anlamam bu işten fakat bana öyle gib geldi

hocam haklısın :) gerçekten çok oynanmış gibi duruyor.Ama kesinlikle oynanmamış.Tamamen çekim tekniği ile alakalı bir durum.

hala makinamda orjinalleri duruyor :)

burdan inceleyeblirsin...

http://www.turknikon.com/uzun-pozlama-nedir-en-guzel-uzun-pozlama-fotograf-ornekleri-8189

Eyvallah hocam eline sağlık ozaman,çok başarılı :)

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

hocam fotoğrfların altına ISO, Diyfram ve perde hızlarını yazsaydında hangi ayarlarda çektin onu bilseydik neyse fotolar güzel eline sağlık

Ekleme : Hocam bu fotodaki verilmek istenen mesajın trafik kurallarıyla ilgili olduğunu düşünmedim değil :D Hiç kimse değinmemiş bu konuya ona da şaşırmadım :))

piiiranha9242 tarafından 27/Mar/14 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hocam fotoğraflar güzel yalnız kadraj hataların var onlarıda düzeltirsen bi adım daha atmı olacaksın

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

hocam fotoğraflar güzel yalnız kadraj hataların var onlarıda düzeltirsen bi adım daha atmı olacaksın

ne gibi mesela hocam biraz daha açarmısın

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

good.  very nice pics.

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

hocam fotoğrfların altına ISO, Diyfram ve perde hızlarını yazsaydında hangi ayarlarda çektin onu bilseydik neyse fotolar güzel eline sağlık

Ekleme : Hocam bu fotodaki verilmek istenen mesajın trafik kurallarıyla ilgili olduğunu düşünmedim değil :D Hiç kimse değinmemiş bu konuya ona da şaşırmadım :))

Bu fotoyu trafige yollasan sana plaket verirler :)
    Ordaki araçların alayına ceza basarlar :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocam makine olarak ne kullanıyorsun?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

hocam dediğiniz şekilde çekilmez fotolar  ayarları verirse eğer .. Sizin çekeceğiniz ortama bağlı; siz  iso ve diyafram ayarlarını yapmak zorundasınız Yoksa resimde çekilen gece fotosunun kalkıp iso ve diyafram ayarları ile gündüzü çekemezsiniz.

Underground tarafından 27/Mar/14 09:34 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hoca dslr mskinelerle cekim teknikleriyle ilgili az cok bilgim var ben sadece fotolari cekerken 3 degiskenle nasil oynanmis onu belirtmesinin yararli olabilecegini dusundun foto paylasimyla ilgili forum , paylsim sayfalarinda iso dyfram 1/x paylasimcilarca eserleriyle ilgili belirttikleri ayrintilardir sadece kafalarda soru isareti kalmamasi adina ,,yoksa ayni ayarlarla olmadik yerlerde foto cekebilegimi nerden cikardin anlamadim :)

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 6987 Toplam Mesaj: 51