folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Birbirimize Tavsiye Edelim

Birbirimize Tavsiye Edelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Size bende TANRI'nin yazdirdigi bir kitap var desem okur muydunuz ? Eminim bir cok kisi, "a? ciddi misin ? Yazsana okuyalim.!" gibi seyler denecektir, ama onun Yaratıcının indirdigi Tevrat(unmodified), Incil(unmodified) ve/veya Kuran(unmodified) oldugunu söylesem "aa onlar mi, e biz onlari biliyoruz" denir, aslinda bilinen hicbirsey, birseyler sizi onlardan uzak tutuyor, sesinizi cikarmayacak misiniz ?

Kaçımız attigimiz tozlu büfe baslarindan, biraktigimiz arka odalardaki duvarlardan indirip de "bu kitabi Evreni, beni cevremdekileri herseyi ve onun sırlarını Yaratan ve Bilen yazdi, Onun yazdigi kitab ne büyük hazinedir" deyip Evrende yazilmis ve yazilabilecek en mükemmel Kitabin tadina bakmiyor ? Bir insanin yazdigi bir kitaba övgüler düzüyoruz, el üstünde tutuyor kimi zaman yasam felsefemiz yapiyoruz, ama (inananlar icin diyorum) söz konusu TANRI (« sizce herhangi birine benziyor mu ?) nin kitabi olunca herkes niye ondan kacmakta israr ediyor ? Simdi niye TANRI'nin bizi kendi basimiza biraktigini daha iyi anliyorum, aslinda O olmadan biz hicbirseymisiz, bir zamanlar önümüzde diz cökenler simdi bize adam yerine bile koymuyor.. Aslinda onlar TANRI'ya diz cöküyorlardi biz gölgesiydik simdi Ondan yüz cevirdik, O da bizden..

Irtica propagandasi, gericilik, yobazlik yaptigim, örümcek kafali düsüncelerimi size asilamaya calistigim, ve, sadece bu kitabi okumanizi tavsiye ederek düzeni yikmaya tesebbüs ettigim icin utaniyorum, hepinizden özür dilerim, lütfen kaldiginiz yerden devam edin.....

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi

tom robbins in butun kitaplari
    hepsi muhtesem

ben su anda murathan mungan - üç aynalı kırk oda yı okuyorum

harika bi kitap

ama tom robbins okunmalı mutlakaaaa

Fairies wear boots
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ahanda kıtapmı dedı bırısı. Hangı bırını dıyemkı?
    Yahudılık ve Masonluk adlı kıtap tavsıye

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Ejderha Mızrağı Serisi

Unutulmuş Diyarlar Kara Elf Üçlemesi

Unutulmuş Diyarlar Buz Yeli Vadisi Üçlemsi

İdamlık Genç - Emine Şenlikoğlu

Okuduğum kitaplar içinde en güzelleri tavsiye ederim

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akpinar
    akpinar's avatar
    Erkek

Nihat Genç'ten Köpelleşmenin Tarihi ve Memleket Hikayeleri adlı kitapları şiddetle tavsiye ederim.Ayrıca Dostoyevski'den Yeraltından Notlar.

Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akpinar
    akpinar's avatar
    Erkek

Nihat Genç'ten Köpekleşmenin Tarihi ve Memleket Hikayeleri adlı kitapları şiddetle tavsiye ederim.Ayrıca Dostoyevski'den Yeraltından Notlar.

Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    şeytanın fısıldadıkları

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Tuğrul Baba Yahudilik ve Masonluk'u bende Okudum.Dostlar gerçekten tavsiye ederim bu sayede paranızı harcarken yadudilere gitmemesi için bir kere daha düşüneceksiniz.Swordofdarkness Armegodon kitabınıda okudun dostum Türkiye ve İsrail Arasında Bilinmeyenleri Açıkca VE belgelerele Anlatmış.

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dalga
    alman geçlik ödülü.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aycos
    aycos's avatar
    Dişi
    HELLOWEEN bunu yazdı:
    -----------------------------
    amin maloufun tüm serisini tavsiye edrrim.özellikle semerkant ve afrikalı leo yu:)
    -----------------------------

kesinlikle katılıyorum süper bi yazar insan kendini hikayenin içinde zannediyo.ayrıca hala okumadıysanız harry potter süper.bide murat belge gerçekten çok kültürlü bi adam şu anda başka kentler başka denizleri okuyorum şiddetle tavsiye olunur.kabus'a da murat belgenin yemek kültürü kitabınnı tavsiye edcem:))
Toplam Hit: 6970 Toplam Mesaj: 30