folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Birini Dövdükten Sonra Peşimize Düşen Kalabalıklar (:

Birini Dövdükten Sonra Peşimize Düşen Kalabalıklar (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    bize de oldu..

iki tane pale küfredip duruolar,ark 1 ittirdi,çocuk yerle kardeş =)

bi ağlama zırr zır zırlıo bebe..dedi görürsünüz abim gelcek fln biz hemen topuk tabe =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    ben bir keresinde öle bir dayak yedimki a.k sopalarla dövdü şerefsizler 3 gün yattım yatakta..daha sonra kendime geldiğimde içimdeki kini dışarı çıkarmak istedim bana sopayla vuran birisini yakaladım çocuğu ssk ya zor yetiştirdiler..kafasını kaldırımdan kaldırıma vurdum amacım sadece kıvılcım çıkarmaktı ama başaramadım :(

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    tht sende bağcılar çocugusun anlasılan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    mit hemen bağcılar cocuğu olduğumu anladı :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    biz arkadaşlarla 3 çocuk biz de 3 kişiyiz çocuklar bize ters ters bakarak geçiyorlar tabi dururmuyuz ne bakıyon dedik dönüp geldiler yanımıza yasak mı filan gibi laflardan sonra benim dayanacak halim kalmadı ortada durana bi çaktım çocuk yere düştü bi görseniz tek yumrukluk sıpalar ama artistik yapıyorlar bizimkiler de daldi tabi çocukları orda haşat ettik 1 saat sonra parkın kapısından 50 kişi filan a.q 30 yaşında adam bile vardı biz bir tabanladık ama bizim bi arkadaş biraz şişkoydu o kaçamadı onu araya aldılar biz onu görünce biz de geri döndük hep beraber pis dayak yedik acıları 1 ay geçmedi a.q morlukları söylememe bile gerek yok

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xerox
    xerox's avatar
    Erkek
    ah bırader hıc sorma bunu yaw benım basıma da boyle bır olay geldı lıse 1 e gıderken sınıfın yarısı maca gıttık soguk kıs gunu yanlız yanızmda 15 kız var erkek olarak ta 5 kısıyız neyse mac ızlıyoz bır yandan da kıcımız donuuyo hava buz gıbı ben cekırdek aldım yıyıom yanımızda 20 kısılık fanatık grup
    bıse mac sırasında nıye bagırmıyonuz ayakları yapıo bende dedım kı yaw ben boyle ızlemekten zevk alıyorum dıye neyse stattan cıktık otobuse bıncez bunlarda otobuse bıncek neyse dedım bosverın otobuse bınmeyelım sora bulasırlar basımısı belaya sokarlar dıye neyse yuruduk alsancaga ıskeleye gıttık ....jetonları atıcas vapura bınıyoruz.herkes gectı ben ıle kankım tuncay kaldı ecerken ıkı kısı arkadan ıskelenın ıcınde o kalabalıkta bunlar hırsız dedı cantalırnda hırsızlık malları var dıye ben dondum kaldım dondum arkamı yaw dedım sen dıyon bırader dıye dememle kalmadı ben aldım atesı ıkı kısının ustune uctum neyse bunlara uctumda ne olduysa olaydan ıkı dk gectıkten sonra oldu arkandan bır yumruk yagamaya basladı serefsısım sayamadım bır baktım macta bıze dalasan grup rahat 20 kısı var vapurda dayak yedık yetmedı carsıda topuk yaptık dayak yedık bısım erkekler kayboldu ortadan sade benım kankı tuncay kaldı ..onumuse karakol cıktı daldık ıcerı bunlar cıl yawrusu gıbı dagıldılar ..

ııkı saaat karakoldan cıkamadık cunku adamlar carsıda pusuda beklıo..
    bısım cocukluk arkadaslarını arıom karakoldan bısı alsınlar abı 30 kısılık grubuz hıcbırı cvp vermıyor ulasamıoyrum. neyse komıserden rıca mınnet bızı mahallemıse bırakmalarını ıstedık .allah razı olsun turk polısınden bısı attılar sag saglım mahalleye ...yeedık bı gusel dayak fasla hasar almadım sırtımda bır kac morluk ama ertesı gun okula gıttık bısım gruptan kacan uc kısıyı bı gusel dovduk.bısım yanımızdan kactılar dıe bısı doven adamları uc hafta maca gıderek aradık taradık bulamadık .

yanı kısacası yedıgımız dayakla kaldık ..

hep doves deıgılızz ya dayak da yıces :)))

SAygılar
    sımdı yas oldu 25 ama o an aklımdan hıc bır zaman cıkmadı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xerox
    xerox's avatar
    Erkek
    ah bırader hıc sorma bunu yaw benım basıma da boyle bır olay geldı lıse 1 e gıderken sınıfın yarısı maca gıttık soguk kıs gunu yanlız yanızmda 15 kız var erkek olarak ta 5 kısıyız neyse mac ızlıyoz bır yandan da kıcımız donuuyo hava buz gıbı ben cekırdek aldım yıyıom yanımızda 20 kısılık fanatık grup
    bıse mac sırasında nıye bagırmıyonuz ayakları yapıo bende dedım kı yaw ben boyle ızlemekten zevk alıyorum dıye neyse stattan cıktık otobuse bıncez bunlarda otobuse bıncek neyse dedım bosverın otobuse bınmeyelım sora bulasırlar basımısı belaya sokarlar dıye neyse yuruduk alsancaga ıskeleye gıttık ....jetonları atıcas vapura bınıyoruz.herkes gectı ben ıle kankım tuncay kaldı ecerken ıkı kısı arkadan ıskelenın ıcınde o kalabalıkta bunlar hırsız dedı cantalırnda hırsızlık malları var dıye ben dondum kaldım dondum arkamı yaw dedım sen dıyon bırader dıye dememle kalmadı ben aldım atesı ıkı kısının ustune uctum neyse bunlara uctumda ne olduysa olaydan ıkı dk gectıkten sonra oldu arkandan bır yumruk yagamaya basladı serefsısım sayamadım bır baktım macta bıze dalasan grup rahat 20 kısı var vapurda dayak yedık yetmedı carsıda topuk yaptık dayak yedık bısım erkekler kayboldu ortadan sade benım kankı tuncay kaldı ..onumuse karakol cıktı daldık ıcerı bunlar cıl yawrusu gıbı dagıldılar ..

ııkı saaat karakoldan cıkamadık cunku adamlar carsıda pusuda beklıo..
    bısım cocukluk arkadaslarını arıom karakoldan bısı alsınlar abı 30 kısılık grubuz hıcbırı cvp vermıyor ulasamıoyrum. neyse komıserden rıca mınnet bızı mahallemıse bırakmalarını ıstedık .allah razı olsun turk polısınden bısı attılar sag saglım mahalleye ...yeedık bı gusel dayak fasla hasar almadım sırtımda bır kac morluk ama ertesı gun okula gıttık bısım gruptan kacan uc kısıyı bı gusel dovduk.bısım yanımızdan kactılar dıe bısı doven adamları uc hafta maca gıderek aradık taradık bulamadık .

yanı kısacası yedıgımız dayakla kaldık ..

hep doves deıgılızz ya dayak da yıces :)))

SAygılar
    sımdı yas oldu 25 ama o an aklımdan hıc bır zaman cıkmadı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    yav allahım ya ne oluyoruz gene Çüngeneler ve kürtler lafı hiç hoş değil bak bana bunu türkler den de yapan var diyecem ama dilim varmıyor yahu hepimiz insanız burda türk kürt felan demesen olmaz demi. Dilini eşşek arısı soksun. Nerde genelde kürtler yapar mış. Yok yakaladınmı tek de indirecenmiş yok bilmem ne saçma sapan sanki savaş var. Ula diyom Kardeşçe millet olarak uzlaşın siz daha beter şeyler diyorsunuz. Yani sıkışan türk de olsa kürtde olsa gücü yetmediğine tanıdıkları ile saldırabiliyor bunun örnekleri çokdur artık o kişinin eğitim seviyesi vede Delikanlılık oranı ile orantılı bir durumu burda kalkmış etnik kökenlere dayatmanız çok abes. Bilginiz olsun. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Bir de benim eski hatunla Taksimde kestirmeden dolmuş durağına çıkalım derken travestilerin sokağına girmişiz farketmeden, yemediğim laf kalmadı,bir ikisi çamur oldu,laf attılarl,af attım, sövdüler sövdüm derken peşimden fırlatılan terlik,tas vs.ile atlattım davayı.Kimseyi dövemedik,dövülmedik ama az kaldı gümbürtüye gidiyorduk,sizde travestilerden nasıl bir araba sopa yediğimi dinliyor oluyordunuz : )

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
Toplam Hit: 10885 Toplam Mesaj: 50