folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Birinin Kimlik Bilgilerine Nasıl Ulaşabiliriz?

Birinin Kimlik Bilgilerine Nasıl Ulaşabiliriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vezir
    vezir's avatar
    Erkek
    ben uyuz oldugum birinin ismini soyismini ve dogum tarihi biliyorum biliyorum ama annesinin ve babasını adını bilmiyorum.ona bişeyler yapmak istiyorum bunun için bana kimlik bilgileri gerekli nasıl kimlik bilgilerini ögrenebilirim

Warsın Yokluğun Zehir Gibi Yaşansın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvetteTURK
    corvetteTURK's avatar
    Erkek
    nüfus müdürlüğünde çalışan arkadaşına gidersin...sana 2 dk da verir hakkındaki her boku...

herkes ölecek.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vezir
    vezir's avatar
    Erkek
    tamam da nufus dairesinde arkadaşım yoksa nasıl olacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    nüfus müdürlüğünde çalışan arkadaş bul :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polly
    polly's avatar
    Dişi
    Ben de bir zamanlar aynı duruma düşmüştüm,kızın telefon numarasını da biliyordum. Ne yapacağımı bilmeden, öylesine bi ariyim dedim.Küçük kardeşi çıktı.Canım senin annenin adı neydi dedim,söyledi. Peki babanınki neydi dedim onu da söyledi,inanılmaz büyük bir keyfile kapattım telefonu.Sonra da yapacağım şeyi kolayca yapmıştım.

"BüTüN ı$ıKLaRı KaLDıRıP aTTıM BiR KeNaRa,aNLıYoR MuSuN? GöKYüZü GüNe$ oLSa,BeN SeNSiZ KaRaNLıKTaYıM.."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vezir
    vezir's avatar
    Erkek
    benim aradıgımın telefon numarası yok olsa zaten bilinmeyen numaralardan babasının ismini bulacam !!!!!!yaw bu konu hakkında bilgisi olan kimse yokkkkk mmmuuu???

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ismini ve soyismini biliorsun

tamamdır
    www.ttrehber.gov.tr

isim ile aramaya gir
    sadece soyismini yaz çünkü babasının adına kayıtlıdır.

çocuğun hangi il de olduğunu biliorsundur heralde
    neyse çıkan soyisim listesi en fazla 100 tane olacaktır
    eğer çocuğun soyismi çok acaip bişeyse zaten 1 yada 2 tane çıkar 2sinden biri o dur
    eğer çocuğun soyismi zor bişeyse işin zor bütün numaraları arayıp
    "çocuğun ismi" evdemiii diye sorarsın tuttuğu zamanda tekrar rehberden bakarsın işte bu numara kime ait diye

sonrasını sen yap artık adammı tutarsın naparsın..

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    gidersin uyuz olduğun adama sorarsın güzellikle tatlı dille (tatlı dil yılanı deliğinden bile çıkarır olayına girersin) amacına ulaşınca olay mahallini uzun hava okur şekilde terkedersin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    vezir bunu yazdı:
    -----------------------------
    benim aradıgımın telefon numarası yok olsa zaten bilinmeyen numaralardan babasının ismini bulacam !!!!!!yaw bu konu hakkında bilgisi olan kimse yokkkkk mmmuuu???
    -----------------------------

nufus idaresıne gıtsen bıle mutlaka senden bazı evraklar ısterler.kımse kımseyı arastırmadan sebebıne mantıklı bır acıklama almadan sana bılgı vermez.ben denedım bırara.benden kımlık bılgısı alamassın gereklı mantıklı acıklama yapmadan dedıler.hanı nasıl gızlı numaralardan kayıtlı olmayan numaraları vermezler aynısı yani..
    118 her numarayı vermez mesela.numaram gızlı kalsın dersen eger sana 118 den bıle ulasamazlar..
    bırde kımlık arastıracaksın .bunu cok samımı senın sırlarını bılen bır casus arkadas olmadan yapamassın))))
    ama mutlaka bır yontem vardır be.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    sen en ıyısı telekomdan ara bır arkadas yazmıs zaten daha sonra gordum))))
    en mantıklısı.ama aradıgın kişinin adı mesela;""Ali"" soyadıda ""Kaya""felansa ohooooooo işin zor.sana yuzlerce alı kaya cıkar )))))
    tektek ararsın artık aradıgın sanslıya ulasmak için.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    adresini al mahalle muhtarına git dayımın oğluna(soyadın benzemesin diye) ikemetkah çıkartıcam de.2 milyon ver aha sana ana adı baba adı.

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
Toplam Hit: 14554 Toplam Mesaj: 27