folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Bisiklet Yedek Parça Satan Mürid Var Mı?

Bisiklet Yedek Parça Satan Mürid Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler, bisiklet dandik 2.5 liralık kilit ile bir ince demire bağlı idi. Hırsız salak hırsız okadar yanında anaktar olsun bilmem ne olsun gidip kilidi kesin bisikleti komple almak yerine arka tekeri sökmüş görütmüş. Bayağı  oldu olay olalı şimdi aklıma geldi de bi arka teker almam lazım. Komple tekeri söktüğünden bana lazım olan parçalar :

- Jant 

- Dış ve iç lastik

- Vites geçirme dişlisi

Bu parçaları almam lazım internetten bakıyorum pek bişi bulamadım olanlar da çok pahalı. Bisikleti 4-5 yıl önce 180 liraya aldım markası cenix. Bu parçaları temin etmem lazım varsa satan mürid konuşalım oyksa da site falan önerirseniz sevinirim yoksa bisikletçi orhan usta var burda o geçirecek büyük ihtimal :)

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

jant boyutu

lastik ebatı

arka dişli kaçlı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

jant boyutu

lastik ebatı

arka dişli kaçlı?

Hocam 18 vitesti bisiklet yanılmıyorsam. Direksiyon üzerindeki viteste numara yok arka dişli de teker üstünde gittiğinden kaç vites kestiremedim ama büyük ihtimal 18 vites. Jant ve lastik sanırım standart oluyor? olmuyorsa akşam eve gidince ön tekere bakayım üstünde yazıyordur illaki ölçüleri detaylandırırım. Ortalama bir fiyat alsam ona göre maaştan para ayıracam .

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Hocam evin kömürlüğünde Castello Classic 21 vites olması lazım vitesinden emin değilim ama tertemiz bir bisikletim var. Hiçbir parçası hasarlı değil. İlgilenirsen satayım sana onu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

jant boyutu

lastik ebatı

arka dişli kaçlı?

Hocam 18 vitesti bisiklet yanılmıyorsam. Direksiyon üzerindeki viteste numara yok arka dişli de teker üstünde gittiğinden kaç vites kestiremedim ama büyük ihtimal 18 vites. Jant ve lastik sanırım standart oluyor? olmuyorsa akşam eve gidince ön tekere bakayım üstünde yazıyordur illaki ölçüleri detaylandırırım. Ortalama bir fiyat alsam ona göre maaştan para ayıracam .

arka dişli 6 lıdır

yüksek ihtimal bizikletin 28 jantdır

mtb bisikletse 1.70 dir ebat diye düşünüyorum ben 29 jand da 2.20 kullanıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

jant boyutu

lastik ebatı

arka dişli kaçlı?

arka dişli 6 lıdır

yüksek ihtimal bizikletin 28 jantdır

mtb bisikletse 1.70 dir ebat diye düşünüyorum ben 29 jand da 2.20 kullanıyorum

Valla bu bisiklet falan donanımlarından sadece isim olarak anlıyorum :D akşam ön tekere bakınca belli olur ne oldugu heralde ama internete bakarsam bisiklet fiyatını geçecek gibi duruyor parça fiyatları :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Ozden bunu yazdı

Hocam evin kömürlüğünde Castello Classic 21 vites olması lazım vitesinden emin değilim ama tertemiz bir bisikletim var. Hiçbir parçası hasarlı değil. İlgilenirsen satayım sana onu.

kaç lira?

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Ozden bunu yazdı

kaç lira?

Hocam piyasası 400-800 arası 2. elde. Senin teklifin nedir?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Ozden bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Ozden bunu yazdı

kaç lira?

400 ü gördükten sonra vazgeçtim hocam :) Piyasa falan hiç ama hiç takip etmem. Belki dedim 150-200 e olursa alayım benimkiyle ugrasmayım dedim de senin bisiklet kaliteli diye pahalı heralde. Benim kafa daha çok ayağı yerden kessin yeter kafası :D  Çünkü ayda 1 ya kullanaca ya kullanmayacam. 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Ozden bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Ozden bunu yazdı

kaç lira?

400 ü gördükten sonra vazgeçtim hocam :) Piyasa falan hiç ama hiç takip etmem. Belki dedim 150-200 e olursa alayım benimkiyle ugrasmayım dedim de senin bisiklet kaliteli diye pahalı heralde. Benim kafa daha çok ayağı yerden kessin yeter kafası :D  Çünkü ayda 1 ya kullanaca ya kullanmayacam. 

Sağlık olsun hocam, evet sağlam bir ürün.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bisikleti gövdeden değilde tekerden mi bağladın?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1809 Toplam Mesaj: 17
bisiklet tamir yedek parça temin oç hırsız