folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bisikletimi Çalmaya Çalışmışlar

Bisikletimi Çalmaya Çalışmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

14.kata çıkarmada 1.kattaki yada 2.kattaki komşunla konuş o kattaki demire bağlamayı rica et.

Giriş katta demirlere kilitledim. İlle de dışarı koy diye bir sürü laf ettiler.

Dicenki kardeş sen aidat verion mu verion ben veriom mu veriom sanane yapram diyicen kullanırım istediğim gibi

öyle olmuyo işte, içeri bisiklet koymak için aidat vermiyosun sonuçta. orası ortak kullanım alanı, herhangi bi kişi bu durumdan şikayetçiyse istediği gibi kullanamaz. he binanın girişinde terste kalan filan bi boş alan vardır oraya koyar da insanların geçtiği yerler sıkıntı yani, yönetici de milletten şikayet gelmesin diye koydurmuyo büyük ihtimal.

test 1 2
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Alpere söyle çalınmaya karşı kasko oluyormuymuş olursa yaptır bence,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

14.kata çıkarmada 1.kattaki yada 2.kattaki komşunla konuş o kattaki demire bağlamayı rica et.

Dicenki kardeş sen aidat verion mu verion ben veriom mu veriom sanane yapram diyicen kullanırım istediğim gibi

öyle olmuyo işte, içeri bisiklet koymak için aidat vermiyosun sonuçta. orası ortak kullanım alanı, herhangi bi kişi bu durumdan şikayetçiyse istediği gibi kullanamaz. he binanın girişinde terste kalan filan bi boş alan vardır oraya koyar da insanların geçtiği yerler sıkıntı yani, yönetici de milletten şikayet gelmesin diye koydurmuyo büyük ihtimal.

Demek istediğim de bu zaten ortak kullanım alanı ;) Seninde orada hakkın var unutma hötse höt diyicen bunlara benimde bisikletim var çatır çatırda bırakıyorum. Bikaç kez bıdıbıdı ettiler sana söylediklerimi söyledim 5-6 sene oldu daha ses seda yok ortak kullanım alanı :D Kendi katına ky yahu çokmu zor dikine koy asansöre çıkart mis gibi kafan rahat olur..

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Alpere söyle çalınmaya karşı kasko oluyormuymuş olursa yaptır bence,

Ahahahahhaa Dj Alper konuya şiddetle bekleniyor :)

O değilde en güzeli eve çıkarmak. Asansöre dikine koyarsan bence eve kadar çıkarırsın. Ben olsam öyle yapardım.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

her aidat ödeyen bir şey koyarsa artık uçarak geçerler koridordan.

herlocksholmes tarafından 10/Eki/15 05:16 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle bisiklet parkı olayı sakat dışarıda her türlü çalınır, olay bir halat veya zincirin kırılmasında bitiyor. En temizi eve çıkarmak. Ostim falan olayına hiç girme bi işe yaramaz. Bunu bisikleti iki kez (yaklaşık 1500 TL'lik bisikletti ikisi de) çalınmış biri olarak söylüyorum sana. Polise gelince... Çalınan bisikleti bile sallamıyor adamlar... Sadece teşebbüse kılını kıpırdatmaz haberin ola. En temizi asansör ancak bu sefer de yok tekeri sağa sola değiyor toz-çamur yapıyor, üstümüz kirleniyor diyenler çıkacak apartmandan. Milletimiz bisiklete genel olarak kıl, yapacak birşey yok...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Neyin izin vermiyör .mq . git bahçenin en görünen Göz önünde yerine kitle sen . o yönetici arabasını nereye park ediyor mus .da sana bisiklet için izin vermiyor

deli oluyorum ya yayalar bile bisikleti taşıtyan saymıyorum .arabalar üstüne kırıyor.

git yöneticiye kilit parami ver senin yüzünden bisikleti dışarı kitlesi kilidimi bozdular parasini ver de 

samaccc tarafından 10/Eki/15 09:40 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

çalınan bisikleti bile sallamayan polis çalınamayan bisikletin için hiçbirşey yapmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

Koyduğum yer çok geniş bir koridorda duvara asılı çöpün yanıydı. Zaten o çöp koridoru daraltıyor bisiklet daha fazla daraltmıyor. Ama burası evmiş, içeride bisiklet mi olurmuş? Nasıl bir milletiz anlamıyorum. Konya'da bizim apartmana motor koyuyorlar. İçerisi leş gibi benzin kokuyor kimse bir şey demiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

apartman girişinde yerde yer yoksa tavana as.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
Toplam Hit: 3579 Toplam Mesaj: 28
bisiklet hırsızlık park