folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Bisikletten Anlayanlar Tavsiyelerini Sunabilirler Mi ?

Bisikletten Anlayanlar Tavsiyelerini Sunabilirler Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

https://urun.n11.com/sehir-bisikleti/kron-tx150-v-28-mat-siyah-acik-sari-1846-cm-2019-P322329617

şu tarz bir city bike işini görecektir. Lastikleri schwalbe veya vittoria'nin protected modelleriyle değiştirirsen , patlak olayıyla da uğraşmadan rahatına bakarsın.

Bu ince tekerlekli bisikletlerin benim gideceğim yolda iş yapacağını düşünmüyorum. Çukurlar var setler var sürekli jantların yamuğuyla uğraşmak zorunda kalmayayım ?

Kar yağmur çamur gibi durumlarda da yere basan yüzey alanı az olduğundan kayıp düşme riski de fazla gibi geldi bana.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Yazmayı unuttum 

1. Kaliteli gözü iyi kapatan gözlük

2. kask  Çok kaliteli olmasına gerek yok  . Fileli ve içi yıkanabilir  olmalı . 

3 . Kaliteli suluk ( ben 1 litrelik termos tercih ediyorum su soğuk kalıyor ) 

4. Ön arka ışık . 

Bunlar bisikletten daha önemli . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    ComputerWolf bunu yazdı

https://urun.n11.com/sehir-bisikleti/kron-tx150-v-28-mat-siyah-acik-sari-1846-cm-2019-P322329617

şu tarz bir city bike işini görecektir. Lastikleri schwalbe veya vittoria'nin protected modelleriyle değiştirirsen , patlak olayıyla da uğraşmadan rahatına bakarsın.

Bu ince tekerlekli bisikletlerin benim gideceğim yolda iş yapacağını düşünmüyorum. Çukurlar var setler var sürekli jantların yamuğuyla uğraşmak zorunda kalmayayım ?

Kar yağmur çamur gibi durumlarda da yere basan yüzey alanı az olduğundan kayıp düşme riski de fazla gibi geldi bana.

Bunun Hidrolik fren olanını 3 gün önce aldım şehir için çok yeterli olur. Zaten dediği gibi eğer Scwalbe lastik ile değiştirirsen patlama sorunu yaşayacağını zannetmiyorum. Lastiği bi araştır sonra bisikleti seçersin.
    İnce olduğuna bakma artık lastikler kolay kolay patlamıyor. Sadece bu bisikletle dağ bisikleti gibi yüksekten atlamıycan, tümseklere çukurlara bodozlama girmiycen her türlü ezilme ile yırtılma olur.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

hacı daha önce ne yaşadın bilmiyorum ama 88 kilosun yanlış yazmadıysan, 188 olsan neyse de kolay kolay kıramazsın bisikletleri ve komponentlerini, 100 liralık bisiklet değilse tabi (kaldıysa onlar da tabi) 

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

konu sahibi kusura bakmasın benim emektar için ön arka jant lastik ihiyacım var decatlonda min. 1500 tl diyor (27inç)

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

abim kilo vermek için MOSSO diye şehir içinde kullanmak için bir bisiklet aldı ve baya bir kilo verdi :D söylediğine göre bisikleti alüminyum olduğu için baya bir hafifmiş...

hawk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

19 kadro 29 jant işini görür

yolmu dağmı  onu sen seçeceksin artık kullanımına göre 

birde kitlenen maşa al mutlaka yolda rahat edersin dağ alırsan

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Kuzenimde Bianchi ntx 7 var 2000 lira civarı istiyor sanırım dilersen detaylarını öğreneyim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Mosso elite xt var bende memnunum.Sorular varsa cevaplıyabilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Rock rider 540 aldım ilkbaharda şimdi baktım siteden kaldırmışlar st modelı gelmiş o da 2.5k bulursan 2.el Rock rider 540 al hem şekil hem gidiyor

185 boya XL aldım alırsan XL boy olsun mutlaka jant 27.5"  (29" jantlar seri değil haberin olsun)

d3lete tarafından 25/Ağu/19 09:00 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2965 Toplam Mesaj: 29
bisiklet tavsiye marka