folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bitcoin İmi Nasıl Nakite Çeviricem

Bitcoin İmi Nasıl Nakite Çeviricem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müridler merhaba

uzun zaman önce unuttuğum bi hesapta btclerimi buldum be yurtdışındayım bunları nasıl nakite çevirebilirim ? Yurtdışında alış yapan güvenilir site biliyo musunuz? 

Yardımcı olursanız sevinirim

djarum black kanka
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek

www.minergate.com Burada linkleri olmasi lazim.

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Saolasın Fincan ama benim btclerin olduğu site uçmuş amk fbi kapatmış siteyi oç

djarum black kanka
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam ayıptır sorması ne kadar unutmuşsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

BTC unutmak :D hoc am geçmiş olsun diyim ne diyim. Şu an fiyatı 15.000 TL soğuk su iyi gelir.

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

kaç BTC vardı?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek
    command3r bunu yazdı

Online cuzdan almismiydin? Eski e-maillere bi goz at istersen. Eger vallet yoksa. Tuh yazik olmus.

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    command3r bunu yazdı

Kayıp ne kadar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    command3r bunu yazdı

BTC-e mi site :D FBI falan yok insanlar kazan kaldırmasın diye oyle bir yalan uydurdular. BTC'leri calip kaçtilar. 

koinim.com var tl'ye cevirmek için BtcTurk var. yurt dişinda isen CEX.io ile borsa oynuyorum ben acayip karli bir iş. 250$'i 400 dolar yapip biraktim. simdi sürekli 300 'in üstünü btc olarak koinim'e aktariyorum. oynayip 500 e yakin bir tutar yapip geri döndürüyorum, sadece BTC ve BCH ile oynuyorum. zevkli bir iş oluyor gunde 5-6 alış satış yaparsan bir haftada parayi 3 katına cikariyorsun.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    command3r bunu yazdı

BTC-e mi site :D FBI falan yok insanlar kazan kaldırmasın diye oyle bir yalan uydurdular. BTC'leri calip kaçtilar. 

koinim.com var tl'ye cevirmek için BtcTurk var. yurt dişinda isen CEX.io ile borsa oynuyorum ben acayip karli bir iş. 250$'i 400 dolar yapip biraktim. simdi sürekli 300 'in üstünü btc olarak koinim'e aktariyorum. oynayip 500 e yakin bir tutar yapip geri döndürüyorum, sadece BTC ve BCH ile oynuyorum. zevkli bir iş oluyor gunde 5-6 alış satış yaparsan bir haftada parayi 3 katına cikariyorsun.

bir konu açıp ince detay verirsen ben de bi 500 euro atarım ufak döndürürüm hocam. iyi gelir valla. ayda bi 500 600 çıkarsam yeter de arrtar bile katlamayı geçtim :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    command3r bunu yazdı

Btc-e'nin sahibini yunanistanda paketleyip abd'ye goturduler ki herifin iddianamesi falan resmi sitelerinde bulunabiliyor, bunu neye dayanarak soyluyorsunuz?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 2941 Toplam Mesaj: 19
bitcoin btc sell satış