folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bizi Atatürk'den Soğutmaya Çalışıyorlar!

Bizi Atatürk'den Soğutmaya Çalışıyorlar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Selamlar dostlar, bu konu siyasi bir konu değildir. Hiç bir şekilde tartışmaya yol açmak istemem. taraflı değilim.  Lütfen siz de cevap yazarken aynı hassasiyeti gösterin. Sadece sizin farkındalığınızı merak ediyorum. 

FATİH DE BENİM, ATATÜRK'DE. HİÇ KİMSENİN BÖYLE BİR AYRIM YAPMAYA HAKKI YOKTUR!

Ama kesinlikle alttaki linke bakmanızı istiyorum. Artık sıkıldım, aynı kafalardan, aynı şeyleri görmekten. Neyin peşinde bu insanlar ? 

• Haber başka sitede yok. Yani yalan!
    • Paylaşan sayfaların tamamı Atatürk'çü, Türk'çü. ( Ee bende Atatürk'çüyüm, Bende Türk'çüyüm. )
    • Bu ablamız profilinde "İslam'ın temelinde yalan dolan yatıyor vs. " diye paylaşmış.
    • Sözde bu tuvalet kağıdını yapacak kişi Rize'li bir iş adamı. (RTE'nin memleketlisi, Yobaz şehir vs. vs. ) Araştırdım, hikaye böyle bi iş adamı yok. 
    • Haberde hiç bir şekilde şirket ismi, marka ismi belirtilmemiş. 

http://www.halkarena.com/haber/267/rizeli-is-adami-haddini-asti.html

İşin özü, bu gerizekalılıklar acayip zoruma gidiyor. Ve sürekli böyle şeylerle karşılaştığım için, sürekli araştırıyorum. Ve öyle oyunlar dönüyor ki gördükçe nevrim dönüyor. Mevzunun içindeyim, siyasi bağlantılarım vs. her konuda bilgi sahibi olabiliyorum.  Ama bişeylere düşman olucam diye de insanlıktan çıkılmaz. Bu insanların içine girdikçe daha da iyi anladım ki;

Bu ülkede Atatürk'çüler, Atatürk düşmanlığı yaratmak için var. Gerçek anlamda Atatürk'çü olan, yüreğinde taşıyor. Siyasete konu yapmıyor. Birisi Atatürk'çüyüm deyince, kalıbına bakıyorum. Eğer işe yarar bi adamsa saygı duyarım, ama kendi bokuyla dövüşen bi adamsa ifrit oluyorum mesela.

Ezbere sevilmez Atatürk. Bir profil fotoğrafından ibaret değil. Takım tutmuyorsun. 

Şurada 200 kişi de okuyacak olsa, kardeşliğimizin, tarihimizin farkında olalım istiyorum. Türkçü iken, hümanist olamaz mıyım ? Profilimde Atatürk varken, CHP hayır derke, evet diyemez miyim ? Bizi bu hale kim getirdi ? Neden ezbere yaşıyoruz, sorgulamadan, düşünmeden, bulmadan ? 

Nerden nereye geldim.  Herneyse, hepinizi seviyorum. Kopmayalım, kategorize olmayalım,  

Anadolu çocuğu da biziz, Cumhuriyet çocuğu da. Bazılarımız için, bazı değerler öncelikli olsa da, bir olduğumuzu, birlik olduğumuzu unutmayalım. Birbirimizi ayıracak şeyler bulmak yerine birleştirecek değerler edinelim.  

EnableTurk tarafından 28/Eki/17 16:46 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Bu arada 29 ekim Cumhuriyet Bayramımız şimdiden kutlu olsun.

Schwarz tarafından 28/Eki/17 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Yıllardır süren propaganda . İsmi yetiyor ATAMIN  .köpek sürüsü ne .

samaccc tarafından 28/Eki/17 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Halk Arena isimli site zaten sırf yalan haber üstüne kurulu bir site. Halkı kin ve düşmanlığa tahrikten ceza almalı.

Buda başka bir yalanı : https://teyit.org/hayatini-kaybeden-genc-kiza-cenaze-araci-soforunun-tecavuz-ettigi-iddiasi

mkyb tarafından 28/Eki/17 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam benim annem bu Gulce hanim gibi. Internette her gordugune inaniyor photoshopu vesaireyi ayirt edemiyor. Bu abla da tahminimce birinde gorup sinirlenmistir arastirma yapacak kadar internet kullanamiyordur, tuvalet kagidina basili gorunce sinirleri ziplamistir. Bozuk paraya tayyip yapistirmislar gecen gun photoshopla da, benimki de celallenmisti mesela, du bi sakin ol sahte o fotograf deyince uzulmustu sazan miyim ben diye. Diyecegim su ki, tepki gosterebilecegi tek yer facebook olan insanlar var (aslinda nerdeyse hicbirimizin internet disinda bir tepki alani yok) ve bu insanlarin bircogu dogru bilgiyi yanlis bilgiden ayirt edemiyor. Biz internetle buyuduk, anne babalarimiz oyle degil. O yuzden kizma onlara da. Ellerinden gelen facebookta tepki gostermekse onu yapiyorlar, birinin gidip yalan o demesi lazim iste.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alayınaaa madaaa fakaa....!!! 

CUMHURİYET'İMİZİN 94. yılı  KUTLU VE MUTLU OLSUN HEPİMİZE . . .

https://www.youtube.com/watch?v=znd2eWJuCxA

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bitmeyiz merak etmesinler , biz onlar gibi kaypak değiliz , rüzgar nerden esse oraya yönelmeyiz

şunuda koyalım şuraya

https://www.youtube.com/watch?v=7jxuiDKBxg4

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

EnableTurk hacı ister istemez  Atanın hatırasına saygısızlık yapmış oluyorsun.Önce bir sakinleşde düşün bakalım sen ciddi ciddi böyle bişeyin satılabileceğine inanıyor musun?

Ne mantıkla açtın bunu bilmiyorumda bu tür hareketler Atatürk düşmanlarının ekmeğine çok güzel yağ sürüyor.Bir ara Ata düşmanları Atatürkün anası kötü kadındır vs tarzı paylaşımlar yapıyorlardı sayfalarında sonra bilinçsiz kitle çok büyük tepki verince bu Atatürk düşmanları daha fazla üzerine gidip kışkırtmaya çalıştılar insanları.

Aynı hesap.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

edit: baya sövdüm ben bile rahatsız oldum sileyim :D Neyse... 

17 Aralık 1927 deki ibretlik tespit i hatırlatmak isterim.

Fatih ve Atatürk ü karşılaştıracak olursak işler karışır. 1.si Aynı dönemin adamı değiller (Hagi ile Alex i karşılaştırmak kadar saçma oluyor) 2.si de Fatih kardeşini katletti ve ayrıca kurulu bir devletin bir ordunun başına geçti . Atatürk sıfırdan kendisi yaptı. Tabi bunu çomarlara söylesen hıı oyle deil havv havv bikere hav hav diyecekler.... 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

dcpromo tarafından 28/Eki/17 17:19 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/kadir-cini--5471404

Bu adamın ağzının burnunun kırılması gerek bana kalırsa.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    • Bu ablamız profilinde "İslam'ın temelinde yalan dolan yatıyor vs. " diye paylaşmış.

Bunu neden yazmışsın ki? Ben de böyle düşünüyorum. 

Konudan ziyade bunu yazman düşündürüyor beni.

Toplam Hit: 4863 Toplam Mesaj: 27
mustafa kemal atatürk atatürk fatih sultan mehmet