folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bizi Böyle Tanıyorlar

Bizi Böyle Tanıyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

Almanya'nın önde gelen siyasi dergilerinden Stern, "Dünya Böyle Seviyor" adı altında bir süre önce başlattığı yazı dizisinde bu hafta Türkiye'ye yer verdi.

Türkiye ile ilgili 13 sayfalık yazıda, geleneksel evliliklerin yanı sıra çok modern ilişkilerin ve evliliklerin yaşandığı, Anadolu'nun birçok bölgesinde hala çok kadınla evliliklerin de olduğu belirtildi.

Çok sayıda fotoğrafın da kullanıldığı yazıda, cinsel sorunlarla ilgili Doktor Haydar Dümen tanıtıldı ve Dümen'in Türkiye'de cinsel bilgisizliğin yüksek düzeyde olmasından yakındığı ifade edildi.

Türkiye'de kadınların çocuk aldırma konusunda kendilerinin karar verebildiğine dikkat çekilen yazıda, Türkiye'de 14 ve 15 yaşlarındaki çocukların yüzde 25'inin aileleri tarafından cinsel konularda bilgilendirildiği ve Türklerin yüzde 57'sinin okullarda cinsel konularda daha fazla bilgi edinmek istediği anlatıldı.

Yazıda, Türklerin genel olarak 18 yaşında ilk cinsel tecrübelerini edindikleri, bunun Alman gençlerine göre iki yıl sonra başladığı belirtilirken, erkeklerin ortalama 28, kadınların 24 yaşında evlendikleri kaydedildi

kgd
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ya yeter artık yer verdi şöyle yaptı böyle yaptı gitsinler kıllarını temizlesinler. başka işleri güçleri yok elemanların.kendi ailelerinde kaç kişi s*ikisiyor bunu araştırsınlar birde. :)

kendi okullarında kız erkek yanyana fuck yapıyolar habire. :) 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

onlara ne aq sex hayatımızada karıŞıyolar ibneler :|

30 karıylada evleniriz, evlenmeyizde .. ibneler çoklu karı programını üretemedi kıskanıyolar :D 

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gidip kendilerini becersin amk gavurları, araştırcak başka bişii mi kalmamış amk...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

bırakın hoca yaw adamlara o kadar cinsel eğitim veriolar 16 yaşındayken karı atıolar altlarına gene tık yok gene tık yok bizim 12 yaşındaki çömezler onların 16 yaşındakilere 5 basar aq :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    mayrip süper yazmışın ayrıca onlara ne onlar her haltı yiyo
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

AMK ONCE KENDİ GOTLERİNDEKİ PİRELERİ TEMİZLESİNLERDE SONRA BİZE ÇAMUR ATSINLAR AMK ORDA DOĞAN COCUĞUN BABASI BELLİ DİİL BİZE DİL UZATIOLAR SİKTR İBNELER AMK GAVURLARI

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

Adamlar Bizi Kıskanıyor Aslında KArdeşim Bak Çocukları Esmer Dogmaya Başladı Bunların Artık Neden Acaba :D

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sikici olarak tanııolar, fenamı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek
    kimse alınmasın ama,yazıyı dikkatli okursanız bizim hakkımızda anlatılanlarda " bunlar iyidir" yada "bunlar kötüdür" diye bir yorum yok.nedense bunlar hakaret olarak anlaşılmış.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

nickimyok bunu yazdı:
    -----------------------------
    sikici olarak tanııolar, fenamı?
    -----------------------------

fena

bayan bir turistin kasımpaşa, kuştepe civarında tek başına gördünmü yada beykoz,ümraniye orası ormanlık alan :D

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
Toplam Hit: 3321 Toplam Mesaj: 19