folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Black Desert Online TR Server

Black Desert Online TR Server

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

WoWdan sonra beni kendine bu kadar bağlayabilen ilk MMORPG , harbiden çok detaylı.

3-4 arkadaş klan kurduk takılıyoruz eğer oynayan varsa ya da başlamayı düşünen , beraber takılabiliriz.

Eğer vaktiniz azsa hiç başlamayın , çok zaman isteyen bi oyun öyle işten gelince açıp takılabileceğin bişey değil yani ( rekabetçi oynayacaksan bu şekilde tabii ki )

Oyun contenti daha çok başta klan savaşları başlamış değil zaten oyun da yeni açıldı sayılır hiç bişey kaybetmiş değilsiniz zaten ben de yardımcı olurum discorddan

Oyun ücretli , 30 liradan başlayıp 200e kadar paket seçenekleri var. Paran varsa al 200lüğü rahat edersin , yoksa 30lukta sorun yaratmıyor en büyük eksiğin pet olur yani

Sitesi şu

https://www.tr.playblackdesert.com/main/index

Youtube üzerinde bolca video bulabilirsiniz oyun hakkında , türkçe içerikler de genişliyor

Not : Oyun p2win değil :)

Huerfanos tarafından 13/Ara/17 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

oyunu indirmek istedim ama illa c sürücüsüne kurmaya çalışıyor gibi. Setup'a tıklıyorum yeterli depolama alanı yok diyor. belki ben başka sürücüye kurmak istiyorum ? Bunu ayarlamanın başka bir yolu yok mu ?

edit : setup dosyasını harici diske attım sorun düzeldi. dosya nerede ise kurulumu oraya yapıyor.

KotomineKirei tarafından 13/Ara/17 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

büyük hevesle aldım ancak hayal kırıklığı evet grafik şahane ama oynanabilirlik için aynı şeyi diyemeyeceğim belki ben tam çözemedim ondanda olabilir ancak büyü atmak için ctrl+lmb yada+rmb gibi kombinasyonlar bana kullanışsız geldi bu tarz oyunlarda alışık olduğumuz 1 e bas büyü at 2ye bas başka büyü at vs vs oyüzden ısınamadım

hasato tarafından 13/Ara/17 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

büyük hevesle aldım ancak hayal kırıklığı evet grafik şahane ama oynanabilirlik için aynı şeyi diyemeyeceğim belki ben tam çözemedim ondanda olabilir ancak büyü atmak için ctrl+lmb yada+rmb gibi kombinasyonlar ban kullanışsız geldi bu tarz oyunlarda alışık olduğumuz 1 e bas büyü at 2ye bas başka büyü at vs vso yü

Ne oldu senin dava hocam?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    end bunu yazdı
    hasato bunu yazdı

büyük hevesle aldım ancak hayal kırıklığı evet grafik şahane ama oynanabilirlik için aynı şeyi diyemeyeceğim belki ben tam çözemedim ondanda olabilir ancak büyü atmak için ctrl+lmb yada+rmb gibi kombinasyonlar ban kullanışsız geldi bu tarz oyunlarda alışık olduğumuz 1 e bas büyü at 2ye bas başka büyü at vs vso yü

Ne oldu senin dava hocam?

tanıklar çağrılıyor şuan yavaş ilerliyor ancak doktor şüpheli olarak tanımlandıtanıklar dinlenecek sonra mahkeme vs olur sanırım

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hocam işten gelince bir saat takılırım, ama iyi takılırım. gel diyosan indireyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Avrupa'da oynuyorum gerçi 1 aydır girmedim. Gelen olursa avrupa serverında yardımcı olurum. Bu arada oyunda ilerledikçe pay to win'e dönüyor. Paralı shopdan alınan ürünler oyunun içi markette satılabiliyor ama oradan alma ihtimaliniz %1 den bile az. Bir kere farm için 3 tane pet şart. Daha sonra bu petleri tier 3 yapmak için yine bir sürü pet alacaksınız filan derken zaten hayvan gibi para istiyor. Contribution pointleri yönetmek için vip de kısmen gerekli.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

60gb of space required nedir aq 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Oyunu satın aldım ama bana göre değilmiş sonradan anladım .ok karışık çok emek istiyor. Bu yaştan sonra okada vakit ayıramam bir oyuna. (Eski mmolar bitti artık)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

bless online gelecek onu bekliyorum.

BD bildiğim kadarıyla TR ye kapalı idi siz vpn ile mi giriyorsunuz ? 

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    zeg392 bunu yazdı

Oyunu satın aldım ama bana göre değilmiş sonradan anladım .ok karışık çok emek istiyor. Bu yaştan sonra okada vakit ayıramam bir oyuna. (Eski mmolar bitti artık)

bana hediye etsene mürid sürekli oynamayacaksan :3 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 4064 Toplam Mesaj: 27
bdotr