Bleach Genel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek

Milamber bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar ben söyleyim sizlere birazcık ip ucu niteliğinde... Kurosaki güçlerini kaybetti güya ama yakında çok farklı ve umulmadık bir şekilde geri gelecek güçleri...

Adını hatırlayamadğım bir nesneyi kullanarak... Bu bir ara bir takım nesneleri kendilerine kukla edinip kullanan bir ırk vardı onlar gibi nesne kullanan ama onlar gibi olmayan bir başka ırk gelecek ve bunlardan bir tanesi kurosakinin güçlerini geri kazanmasını sağlayacak. eğer yanlış anlamadıysam bu kez güçlerini kazanınca final getsuga tenshou kullansa bile güçlerini yitirmeyecek.

amı götü dağıtmışın hocam,manga okumayanlardan çok fena küfür yiyebiliten var : D

@Kreyzi 

www.animeou.net 'den indirebilirsin 1. bölümden fansub bölümlerini.

033 *Karakura Heroes Omake
    050 *Karakura Heroes Omake 
    064-108
    128-137 
    147-149 *Side Story&Character designs by Kubo
    168-189 
    204-205
    213-214 *Karakura Riser Omake
    227-265 *Zanpakutou Character designs by Kubo.
    266
    287 *Magic Lamp Gaiden. Based off a manga spread
    298 *Hell Chapter Movie Promotion
    299 *Hell Chapter Movie Prologue, covers

Bu bölümleri indirmesende olur , filler yani mangadan bağımsız doldurmalar.

darker than black...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

hocalar ben 150 deyim bu las noches midir nedir oraya gidiyolar bakalım neler olucak.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Naruto 12893473982174 bölümdür fillerdaydı, yeni çıktı, şimdi Bleach başlar 1873782364 bölüm filler sürer. One Piece'de çok yakında kaldığı yerden devam edecek fillerlara, o yüzden eski ve hala devam eden animeler bakımından çok sıkıcı bir dönem olacak. Lakin yeni animelerden Beelzebub ve Level E falan şimdilik iyi gidiyorlar.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Naruto 12893473982174 bölümdür fillerdaydı, yeni çıktı, şimdi Bleach başlar 1873782364 bölüm filler sürer. One Piece'de çok yakında kaldığı yerden devam edecek fillerlara, o yüzden eski ve hala devam eden animeler bakımından çok sıkıcı bir dönem olacak. Lakin yeni animelerden Beelzebub ve Level E falan şimdilik iyi gidiyorlar.

op bi yere bağlı kaldığında iyice bezdiriyor bide o 'oda' ibnesi daha macera yeni başlıyor dedi ya ömrümden ömür aldı a.k 13 yıldır sürüyor anime bitirmedi gitti daha

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Abi hadi ben falan sonradan yakalayıp izlemeye başladım da, 13 yıldır azimle her hafta düzenli takip eden var animeyi.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

level e nin mizahı çok hoşuma gitti.baya bi dalga ve boş ilerliyor.mangasını okuduysan ciddileşecek mi yoksa böyle mi dewam edecek bi öğreneblirmiyim?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Abi hadi ben falan sonradan yakalayıp izlemeye başladım da, 13 yıldır azimle her hafta düzenli takip eden var animeyi.

örnek ben :D her hafta azap :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Okumadım mangasını, bilmiyorum, ama bu tarz komedileri seviyorsan ilk tercihin Gintama olmalıi hala izlemediysen kesin izle. Bazı espriler Japon gündemi, sanatçıları, filmleri vs. ile ilgili olduğundan saçma gelebilir ama genel olarak tarihin en klas animelerinden birisidir bence.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saygonoyuda gördük artık gözüm açık gitmez arkadaşlar bleach i altyazısız indiribileceğimiz biyer biliyormusunuz ben torentten indiriyorum hep ingilizce altyazıvar tryi ekleyince bozuyor anime indirden indirirdim traltyazı gömülü şekilde oda yalan oldu sitelerden izlemek istemiyorum kalite çok düşük

not:belirteyim benim pc hd kaldırmaz 480p izliom

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

http://www.nyaa.eu'dan rawlarını indirebilirsin. Ama raw'lar genelde hd.

while (1<2)
Toplam Hit: 2797 Toplam Mesaj: 24