Bluetooth

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bende 3650 var ve bildiğiniz gibi telefonun bluetooth özelliği mevcut.
    Duyduğuma göre bilgsayara bluetooth parçası alınıp bilgisayardan telefona telefondan bilgisayara ücretsiz software, resim falan gönderilebiliyormuş.Bu aletin fiyatı nedir?Lütfen sallamıyalım.Şimdiden sağolun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    Marka da yazın bi zahmet.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    walla ben birkac ay once 90 milyon saydim düdük kadar alete ama simdi iice ucuzlamistir.

dandik marka alma,driver sorunu yasiabilirsin

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    Ben bi tane buldum sanırım alıcam...flexy class 2.. 20m mesafeli..kdv dahil 54 milyon filan...bilinen en tanıdık marka bu...başka bilen war mı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    Bir de 3650nin hafıza kartı ne kadar?Hem fiyatı hem kapasiteyi yazarsanız memnun olurum.Yarım edenlere ve edecek olanlara teşekkürler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    4 MB internal, 16 MB da hafıza kartı ile toplam 20 MB ile gelio, 256 MB a kadar yükseltilio sanirim

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar BlueTooth u aldım.Bilgisayardan telefona atıyorum ama telefondan bilgisayara atamıyordum.Error veriyor(sendin failed).Bu sorunu nasıl hallederim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    bende bi tane aldım billionton diye bi marka süper çalışıyo...arkadaşım önce port seçmen lazım..blue tooth software in içinde port seçenekleri olucak..bluetooth yazan tüm portları işaretle..sonra pc den bişey at mesela küçük bi midi yada oyun..sana bi pin sorar (bnm ki ööle) hem tele hem de pc ne aynı pini gir yani numarayı hemen olması lazım..failed olayı port ları seçmemenden kaynaklanıyo..daha geniş yazarsan yardımcı olurum..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    waxxi
    waxxi's avatar
    Erkek
    4got10 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar BlueTooth u aldım.Bilgisayardan telefona atıyorum ama telefondan bilgisayara atamıyordum.Error veriyor(sendin failed).Bu sorunu nasıl hallederim.
    -----------------------------

bunun icin programlar var oxygen symbian phonemanager veya pc ftp bridge di galiba bole bisi var ama daha kolayı eger telefon da fexplorer yada seleq var telefondan bilgisayara atmak istediğin dosyayı others a at pc suite le surukle bırak

...gently removes the gunpowder from your skin... SoAp comp.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    arkdslar bu nerde satılıyo ya 3 nokia ya sordum elımızde yok dıyolar ne yapım ??

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    bilgisayarcılarda wardır bluetooth....
    ARKADAŞIM TELDEN PC YE ATMAK DAHA KOLAYDIR..NE ATMAK İSTİYOSUN...MESELA RESİM GÖNDER DE GÖNDERİR YAW...PC DEN ATMAK BİRAZ DAHA KASIYO PORT SEÇMEK PİN GİRMEK FİLAN...NE ATMAK İSTİYOSUN ONU YAZ YARDIMCI OLALIM..BU TİP OLAYLARDA BLUETOOTH UN MARKASI DA BAYAA ÖNEMLİ WALA.SOFTWARE OLAYI YANİ.
Toplam Hit: 3991 Toplam Mesaj: 13