folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Bluetooth Kulaklık Öneri Ve Tavsiyeleri

Bluetooth Kulaklık Öneri Ve Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@falcon Apple Airpods harici bluetooht kulaklık kullanıpta telefon aramasında kalitesinden memnun olan görmedim. 

Ayrıca o kadar yüksek fiyatlara çıkmana gerek yok.

https://www.a101.com.tr/elektronik/samsung-be-7-bluetooth-kulaklik-mavi/

mkyb tarafından 13/Oca/21 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

qcy t5 al geç o fiyata efsane bir şey. bir tane olumsuzluk yaşamadım. gün içerisinde 150 dk ya varan konuşmalar yapıyorum. sokakta sadece benim sesimi alıyor neredeyse. arkadan geçen egzoz sesleri filan çok düşük. 

bass tiz olayına pek hakim değilim ama müzikleri ve pcden oyunları da qcy t5 ile dinleyip oynuyorum. 

şarj olayı da sıkıntsız her gece youtube ile uyuyorum sabaha kalkınca bile devam ediyor . 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    rapidhacker550 bunu yazdı

qcy t5 al geç o fiyata efsane bir şey. bir tane olumsuzluk yaşamadım. gün içerisinde 150 dk ya varan konuşmalar yapıyorum. sokakta sadece benim sesimi alıyor neredeyse. arkadan geçen egzoz sesleri filan çok düşük. 

bass tiz olayına pek hakim değilim ama müzikleri ve pcden oyunları da qcy t5 ile dinleyip oynuyorum. 

şarj olayı da sıkıntsız her gece youtube ile uyuyorum sabaha kalkınca bile devam ediyor . 

kulağıma olmuyor

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@falcon Apple Airpods harici bluetooht kulaklık kullanıpta telefon aramasında kalitesinden memnun olan görmedim. 

Ayrıca o kadar yüksek fiyatlara çıkmana gerek yok.

https://www.a101.com.tr/elektronik/samsung-be-7-bluetooth-kulaklik-mavi/

Kz S2 kullanıyorum şimdiye kadar hiç sıkıntı çekmedim kulaklıkla konusurken

Yalnızca çevre seslerinde içeri olduğu gibi aktarıyor oda benim için sorun teşkil etmiyor

Yani alacak varsa sesli konuşabilirim kulaklıkla kendi karar versin

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Merhaba;

bluetooth TWS kulakiçi kulaklık alma planım var. gün içerisinde (home office çalışıyorum) evden zoom toplantılarda kullanacağım o yüzden mikrofon iyi olmalı. sabahta koşuya çıktığımda müzik anlamında beni mutlu edecek bir kulaklık arayışına ihtiyacım var.
    Keşke olsa dediğim özellikler ANC ve çift cihaz bağlantısı ama bunları isteyip bir de 400 bütçem var deyince sanırım olmuyor. 

Taotronics'in bir modelini gözüme kestirdim: TaoTronics SoundLiberty 53 PRO USB-C Şarj Kılıflı Dört Fiyatı (hepsiburada.com)
    Haylou T19 çok öneriliyor (markadan emin olamıyorum):  Haylou T19 Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık Fiyatı (hepsiburada.com)
    Anker Soundcore q10 kullanıyorum o nedenle Anker'in bu modeli de güzel geliyor: Anker SoundCore Life Dot 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık - IPX5 Fiyatı (hepsiburada.com)
    Edifier X3 (konuşma performansından emin olamıyorum yoksa çok güzel cihaz gibi duruyor): Edifier X3 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah Fiyatı (hepsiburada.com)

Bonus: Param olsa düşünmeden sadece görünüşü için bile alacağım kulaklık: Edifier Tws NB2 Pro Aktif Gürültü Engelleme ve Oyun Moduna Fiyatı (hepsiburada.com)

Şimdi bunlar haricinde şunu al pişman olmazsın dediğiniz ya da bunlardan şu işini görür dediğiniz bir şeyler var mı ?

Saygılar selamlar. 

Toplam Hit: 3083 Toplam Mesaj: 26
bluetooth kualklık tavsiyesi