Bluetooth Kulaklık Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Xiaomi flipbuds pro fiyat performans ürünüdür. Orjinal AirPods pro alan kuzenim benim kulaklığı deneyince o kadar para verdiğine pişman.. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

Teşekkürler ederim Arkadaşlar pardon yazmayı unutmuşum limit 400 tl ve sadece konuşmak için

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

Herhalde kablosuz olanlar konuşma için çok elverişli değil En fazla limitim 400 TL lütfen yardımcı olursanız sevinirim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    sakavan bunu yazdı

Herhalde kablosuz olanlar konuşma için çok elverişli değil En fazla limitim 400 TL lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Qcy T20 Ailypods Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulaklık (Enc)
    https://www.hepsiburada.com/qcy-t20-ailypods-bluetooth-53-tws-kablosuz-kulaklik-enc-p-HBCV00002NTVCV?url_src=ios-product-detail

Taotronics Soundliberty 95 Cvc 8.0 Gürültü Engelleme Usb-C Şarj Ipx8 Ter/su Dayanıklı Hi-Fi Bluetooth 5.0 Tws Kulaklık 28 Saat Müzik
    https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-95-cvc-80-grlt-engelleme-usb-c-arj-ipx8-tersu-dayanikli-hi-fi-bluetooth-50-tws-kulaklik-28-saat-mzik-p-HBCV00003A2BMI?magaza=OVY&url_src=ios-product-detail

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Amazon un güzel ama ucuz kaliteli ürünlerini takip etmelisin yoksa üstü gider .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Philips almada ne alirsan al, dinlemek icin kotu + mikrofon bok gibi.

Bu arada youtube incelemelerine de tek basina bakma, sirketler para verip urun kotu de olsa iyi taraflari hakkinda konusturuyorlar. Videolarin altindaki kullanici yorumlari bir nebze daha gercekci oluyor.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 1348 Toplam Mesaj: 17
kulaklık