Bmw 320D Cam Filmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

3 numara çok koyudur hocam akşamları sıkıntı olur.. ön cam hariç hepsine 1 veya 2 numara yada arka camlar 2 numara ön camlar 1 numara olarak yaptırabilirsin.. Önce yaptıran kişilerin arabasını incele derim. Ön cama film çektirilmez polis çevirmesinde cezayı kilitlerler. Polisi gördüğün an tüm camları aşağı indir yoksa polis şüphelenip arabayı durdurabilir. Son olarak muayeneden geçmiyor geçmesi için ruhsata da işlenmesi gerekiyor diyenler var ! Seramik kaplama boya koruması içindir hocam çoğu kişi tavsiye etmiyor.. Taşlı yollarda falan boyaya zararı olmaması için seramik yerine kaplama yaptırabilirsin. Seramik kaplama biraz pahalıdır fiyatı o yüzden..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Selamlar, bugün bir araçta inceme şansım oldu. 

Dediğiniz gibi arka cam ve arka kapilar 2numara, ön kapilar 1 numara uygun görünüyor. 

On cama birşey yaptirmicam, seramige de gerek yok gibi geldi. 

Anadolu yakasindayim, nereye yaptirmami onerirsiniz? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

eğer gözlerini karşıdan gelen araç farları ya da güneş rahatsız ediyosa ön cama 0.5 cam filmi şiddetle öneririm. arabaya yaptırdığım en iyi şey bence. 

marka olarak 3m de iyidir sonax'da yaptırmıştım ve renk tonu da çok güzel. ben ön cam 0.5 diğer camlar 1 numara yaptırdım. herhangi bi problem yaşamadım polisle. zaten çok belli de olmuyo araç beyaz olduğu halde.

ayrıca arka ve ön farklı tonda olunca bence hiç hoş durmuyo. tabi zevk meselesi yine de. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Beyler autoclub'da yaptırdım cam filmini,

kapıları ve arka camı komple 2 numara yaptırdım, gerçekten hoşuma gitti.

Akşamları falan pek problem olmuyor.

Şu anki tecrübeme dayanarak tekrar yaptırsaydım arka kapıları 3 numara, diğerlerini yine 2 numara yaptırırdım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

4 cam 2 numara

4 cam 3 numara

bunların maliyeti

birde ön cam 0.5 maliyeti nedir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

piyasası nedir peki?

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

5 cam 2 numara 400tl verdim, çok da iyi iç dış yikama yapmışlar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Seramik kaportaya yapılıyor, yaptırdım bi boka yaramadı. Dünya kadar param gitti ve hiç memnun değilim. Seramik yaptırma sakin hocam. 

Bende kaportaya seramik yaptırmayı düşünüyordum neden memnun değilsin kardeş biraz açabilirmisin

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    Palulu bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Seramik kaportaya yapılıyor, yaptırdım bi boka yaramadı. Dünya kadar param gitti ve hiç memnun değilim. Seramik yaptırma sakin hocam. 

Bende kaportaya seramik yaptırmayı düşünüyordum neden memnun değilsin kardeş biraz açabilirmisin

Tek iyi olan şey su tutmaması. Yıkadığında falan sular hemen süzülüyor, kurulaması falan basit oluyor. Yok çizilmez, yok tozdan koruyor, yok güneşten koruyor. Hepsi hikaye hocam. Kedi gezmiş arabanın üstünde, ince ince çizik dolu.

Onun yerine pasta cila yaptır daha iyi. Üstüne birde boya koruma attır, o da su tutmuyor. Aynı şey olacaktır, emin olabilirsin.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    Palulu bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Tek iyi olan şey su tutmaması. Yıkadığında falan sular hemen süzülüyor, kurulaması falan basit oluyor. Yok çizilmez, yok tozdan koruyor, yok güneşten koruyor. Hepsi hikaye hocam. Kedi gezmiş arabanın üstünde, ince ince çizik dolu.

Onun yerine pasta cila yaptır daha iyi. Üstüne birde boya koruma attır, o da su tutmuyor. Aynı şey olacaktır, emin olabilirsin.

vaz geçtim yaptırmıcam tşk edrim .

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
Toplam Hit: 3057 Toplam Mesaj: 21
bmw cam filmi 320d