BMW 418İ Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

onu diyecem amk, millet 1 milyon tl ye ev alır 300 400 bine araba alır. Nereden buluyorsunuz amk bu paraları?

ya baba parasi ya da haram para, başka türlü olmuyor. Calisiyoruz amk 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

R2ZRR2ZRr2z

onu diyecem amk, millet 1 milyon tl ye ev alır 300 400 bine araba alır. Nereden buluyorsunuz amk bu paraları?

kimi çok iyi kazanıyor . kimine anadan babadan . kimi çok şanslı . vs vs vs . 

haram para diyenlere şöyle bir örnek vereyim. günde 800-1000 damacana su satan bayii tanıdığım var . gerisini sen hesapla 

300 - 400 tepsi börek satan toptancı tanıyorum . 

kapısında sıra beklenen (hafta sonları ) meyhane biliyorum . 

millet maaşı iyi primi var ikramiyesi var .  kimi çok şanslı . 

samaccc tarafından 17/Şub/18 12:12 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Abi araç yarrak gibi afadersin, performans işini unut.

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

Çiftçilikle uğraşıyoruz baba oğul. 600dönümden fazla tarla  kendimizin totalde 1 hektara yakın toprak ekiyoruz bok gibi para geliyor. Ne haram nede baba parası. Sen aldığın 4 bin lira maaşı kredi kartına yatırırsan ağlaşırsın böyle. Kimse kusura bakmasın.

Onun dışında bindiğimiz araba 2013 model renault grande tour , kullandığım telefon Galaxy S5( 4 sene önce aldım), oturduğumuz ev 135 metrekare. Cebine giren çıkanın hesabını yapamazsan maddi yönden güçlenemezsin...

Tamam vergisi cartı curtu çok para, benzini mazotu çok para kabul ediyorum keşke çok çok daha ucuz olsa ama sen sigaraya günlük 10 lira veriyorsun , haftasonralı evine zil zurna sarhoş geliyorsun sonra param yok diye miyavlıyorsun.

Zahmetsiz rahmet olmaz demişler dimi ?

GodKlaus tarafından 17/Şub/18 12:33 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

Çiftçilikle uğraşıyoruz baba oğul. 600dönümden fazla tarla  kendimizin totalde 1 hektara yakın toprak ekiyoruz bok gibi para geliyor. Ne haram nede baba parası. Sen aldığın 4 bin lira maaşı kredi kartına yatırırsan ağlaşırsın böyle. Kimse kusura bakmasın.

Onun dışında bindiğimiz araba 2013 model renault grande tour , kullandığım telefon Galaxy S5( 4 sene önce aldım), oturduğumuz ev 135 metrekare. Cebine giren çıkanın hesabını yapamazsan maddi yönden güçlenemezsin...

Tamam vergisi cartı curtu çok para, benzini mazotu çok para kabul ediyorum keşke çok çok daha ucuz olsa ama sen sigaraya günlük 10 lira veriyorsun , haftasonralı evine zil zurna sarhoş geliyorsun sonra param yok diye miyavlıyorsun.

ya baba parası ya haram derken taşak geçiyodum ama ciddiye almışsınız sanıyorum.

Çalışıyoruz amk,

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

abi alınma gücenme de 600 dönüm arsayı nasıl aldınız? o da babana babadan kalmadı mı? baba parası dediğimiz bu bizim.

Allah daha çok versin orasında gözümüz de yok :D 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

BMW her türlü iyidir, diyip konunun dışına çıkmamış olayım edit.

DarkFall tarafından 17/Şub/18 15:01 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Bmw kullanmadım ama 1 serisi 3 serisine bindim. Bmw de bence 2 serisi ve 4 serisi efsanedir. Alabiliyorsan al hocam ben 2 ve 4 serisini seviyorum görünüşleri güzel.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

abi alınma gücenme de 600 dönüm arsayı nasıl aldınız? o da babana babadan kalmadı mı? baba parası dediğimiz bu bizim.

Allah daha çok versin orasında gözümüz de yok :D 

++

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Neydi o bbc de ki top gear da toschak gibi aklı olan alman arabası almaz rolce royce da almaz oda bmw 7 demiş baya bindirmişlerdi başka bi bölümde vince asılı bmw ile saab 900 ü yüksekten tavan yere bırakıyorlar bmw 2 ye ayrılıyor saab ise bikaç cam patlıyor o kadar hesap bu işte düşün o saab ın yollarda bmw nin eline verdiğini almanların adam gibi audi diye bide bir arabaları vardı onu da wolksvagen grubu bitirdi porsche gibi.almanlar arabayı icat etmisler ama adam gibi dört başı mamur bir araç üretemiyorlar alman arabasına binmek pahalı araca binmek demektir 12 silindir bmw veya mercedes e binmek isteyen bir amerikalı gidip daha ucuza daha güvenli ncap oranlı cadillac chevrolet veya dahada sağlamcıysa gidip japon arabası veya volvo alıp geçiyor amerika pazarında durumu sıkıntılı olan almanlarsa bıraksınlar avrupayı dünya da işleri zor 70 80 yıl dünya nın iliğini kemiğini kurutan amerikalı ve alman üreticilerin işi zor ileri yıllarda kendi ülkeleri dahil tüm pazarları japon ve koreli üreticilere savunamaz durumdadır otomotiv dünyası detroit,münîch ve tokyo ekolü tokyo ekolünün kontrolündedir günümüzde.

herkese saygılar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 4306 Toplam Mesaj: 37
418i