Bmw Mesaj Cektim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bmw 1 serisinde dizel secenegi var zaten, 2-3 sene beklemene gerek yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    ehuehue bu araçlar adamın evıne incir agacı diker :D lpg koydur sıralı sistem puhaha :D arabayla lpg alırken :D millet ne güzel bakıyor :D bp de gordum adam Kia cipe :D lpg koymus adam kartal arabasında kufur edıyordu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

hacı baktım BMW 116i / 3 - 2008 BMW 116i - 2008  BMW 116i Premium - 2008  bu serilerde yok orjinal sitesinden baktım

Martech

hacı ozaman arabayı elimizden almasınlar adamın biri ferrariye takmışta elinden almışlar benimde elimden alırlarsa birde dava ederlerse :) icerden cıkamam sonra

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hocam koskoca bmw'den bahsediyorsun

dunya kadar muhendisin

dunya kadar ar-ge calisanin

aa biz niye dizel dusunemedik haydii dizel uretelim demesini beklemiyorsun sanirim..

dizelide var bmw'nin

ama arabanin bu serisi performans icin benzinli olarak uretiliyor,

masum hayaller pesindesin biraz at gozluklerini cikarip bak dunyaya..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Lan demirci doğru sölemişsin ha r3dros sende çıkar şu at gözlüklerini olm yok müslüm açacan yok orhan açacan koskoca bmw yi alıp niye köye gidiosun kro :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------
    Lan demirci doğru sölemişsin ha r3dros sende çıkar şu at gözlüklerini olm yok müslüm açacan yok orhan açacan koskoca bmw yi alıp niye köye gidiosun kro :)))

hacı neden mi köye gidiyorum millet eşekle tarlaya bah bahceye giderken ben Bmw ile gidecem karizma anlarsın ya :) belki köyde kısmetim acılır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    r3dros bunu yazdı:

HolyDemon bunu yazdı:

hacı neden mi köye gidiyorum millet eşekle tarlaya bah bahceye giderken ben Bmw ile gidecem karizma anlarsın ya :) belki köyde kısmetim acılır.

kismetinin acilmasi icin bmw yada cansiz bi maddeden medet umuyorsan,

once kendine olan guvenini kazanmaya bak..

birgun bmw nin yanina porsche yanasir kismetin yine kapanir hocam..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    laa işin espirisdi hacı ya
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    bende kalbimde.coma param yok beni sevabına gold üye yaparmısınız diye mail attım..kusura bakmayın böyle bi uygulamamız yoktur diye mail gelmişti  :D

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

sen inanıyon mu laa cevap atacaklarına :C

bmw 7,45 i rules :(H) fordçuyuz oorası ayrı :B

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 8799 Toplam Mesaj: 69