BNC Veya EGGDROP İsteyen Varmı ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JayJay
    JayJay's avatar
    Erkek
    kanalınızı doldurmak icin 10 bnc 1 eggdrop 5 milyon ama derseniz 1 bnc yeter bedavadan verebiliriz.. tek yapacagınıs sey irc.sirverme.net e gelip feaRneveR ile konusmak memo da atabilirsiniz...

:P
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WaRSKuLL
    WaRSKuLL's avatar
    Erkek
    olur Istersen Nufus Kagıdımı Vereyim Sana? Proxy Warken millete parayla mi satacan? Cıkarcı :)

Flows...FLooDz...KiLLeRz...Forever
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    lm ne adamsınız ya adam siz eiyilik yapmak istiyor siz ne diyorsunuz alla allaa lem proxy ile BNC aynımı

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Sen Proxy ini kullan ok bidahada boş yere mesaj atmak konusmak olsun die konusma ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hade bakalım kavga başlıo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    öyle gel filan diyosun. böyle beleşe verenlerin amaçı bellidir. nick veya kanal çalmak. eğer vermek istiyosan bana ver. ama bir şey elde edemessin benim mesaj kutuma pass ve ident ve serveri gönder portuyla bekliyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    adammım haklısın ha ben bunu hiç düşünmedim ama ben bnc de kaldığım zaman operimi kapatırım nickimi de diğişirim o zaman bi s.... yapamaz ama helal olsun arkadaşa her baba yiğit de öle herkeze vermez BNC herçi şimdiye kadar kimseye vediğini görmedik ama neyse hepinizi selamlarım servere beklerim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------
    adammım haklısın ha ben bunu hiç düşünmedim ama ben bnc de kaldığım zaman operimi kapatırım nickimi de diğişirim o zaman bi s.... yapamaz ama helal olsun arkadaşa her baba yiğit de öle herkeze vermez BNC herçi şimdiye kadar kimseye vediğini görmedik ama neyse hepinizi selamlarım servere beklerim
    -----------------------------

waaay şimdiye kadar kimse vermdei ha?
    silerim bnc ni görürsün ipne
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    lem pisko ir2 önce ne yazığıma bak da sonra söle olm ben kimse o kadar kişiye vermez dedim alla allaa

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marconi
    marconi's avatar
    Erkek
    millet tamam güzel ama böyle seylerin burada bildirilmesi ama bu sitede böyle bir yerde bazı kişiler tarafından iki paralık yapılması sitenin hiC iyi degil yazılar olsun o jayjay warya onun o servere gittim benimle dassak geçio Lütfen benim sesimi duyun :)) ona BNC alacagımı söyluom o bana postaylamı gönderiyim mi diyo yada DCC ylemi yaNi bu kadar olur... ama benım için önemli degil

çççç
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    artık burası boş boğazların mekanına döndü adam gibi işler yapmıyorsunuz. nedir anlamam zalak zalak konular açıp çeşit çeşit şeyler istiyorsunuz. adam gibi vericeksen de mail adresini verim gönderim desene bu lafı diyebiliyosan eğer!!!!
Toplam Hit: 14797 Toplam Mesaj: 13