Böcek Nasıl Yapılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben uzun ola ii olur ama küçük olun vede 20 metreden rahat ses verebilen bi böck devresi arıyom kendim yapmalıyım ve ii ses vermeli hayat mebat meselei gibi bişe ama açıklayamayacağım biln warsa yazsın hazır alamam vee 30 ytl yi birccık geçe bilir 30-35 arası bişe yani tşk ederiiim

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Amacın ne ? :) Bak birde Antalya'daymışsın .. Napcen len böcükle ? :P

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    arkadaşın annesişinden ayrıldı v başkasını bulduundan şüpeleniyo ewlenmesini istemiyo annesinin ve bu kişinin kim olduunu bulmak istiyo nedn bu yeterine küçültücü şimdi tekrarlıyom warmı yapımını bilen

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Anladım vardır ama bu olaya karışmak isteyen varmıdır onu bilemicem... İnşallah yardım ederler..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    eğer kaliteli birşey arıyorsan maliyet yükselir. ucuz birşey istiyorsan şöyle bir fikir verebilirim. Radyo dalgalarıyla çalışan bir devre.Siz onu yerleştirirsiniz odaya dışarda bir yerde 100 m ye kadar da çıkabiliyor. Ama ses kalitesi düşüyor.Belirlediğiniz frekansa göre onu radyodan dinleyebilirsiniz.Eğer kablolu birşey yapmak istiyorsanız pre-anfi kullanabilirsiniz böylece fiyat çok acayip bir şekilde düşer

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    kablo olması imkansız gibi bişe ama radyodan sesi ii duyma olayı lazım n azınan ndediini anlamamıız lazım

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek
    Aga yanlış anlama ama 20 m den ses alan birşey diyosun.Eğer yapacağınız iş gerçekten buysa 20 m öteyi görebiliyorsanız yine işinizi halledersiniz!Geyik vs. olsun diye söylemiyorum.20 m de çalışacak cihaz ne şekilde senin işini görebilirki, kısa bi mesafe sonuçta.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    yan oda da yada balkon yani çalışacağı yer ewin içi hala devrenin nasıl olcaını bilen yoqmu yaa

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Bu telsiz oyuncaklar var onu dene istiyorsan.. Oyuncakcılarda vardır.. Güzelce saklayarak açık bırakıp dinleyebilirsiniz.. tabiki pil süresi ne kadar dayanır bilemicem ama 30 milyon yerine 15-20 milyon verirsin geri kalan paraya da sağlam pil alırsın uzun süre işini görür..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    arkadaşım senin yapacağın devre şudur.Kablosuz olacak ve fiyat düşük olacaksa kesinlikle radyo dalgasını kullanacaksın.Bu da kaliteye göre değişiyor.Ben ona bir bakayım,biraz sonra linki veririm

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    çok küçük olması lazım saklıcak çok fazla alan yok

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 9931 Toplam Mesaj: 36