folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böceklerle Başım Dertte

Böceklerle Başım Dertte

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

iyi günler sayın müridler pederin evi parkeleri iştahla yiyen haşereler bastı daha önce ilaçlama yapıldı eve fakat pek faydası olmadı bilen eden konuda tecrübeli müridlerden yardım bekliyorum lütfen beni bu beladan kurtarın böceklerin bir videosunu atıyorum cinsini tayin edebilmek açısından faydalı olur diye

https://streamable.com/rqtmyw

om mani padme hum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Termit mi oluyor bunlar ? Suits'in ilk sezonunda bununla ilgili bir bölüm vardı. Bundan kurtulmak çok zor diye biliyorum. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bayer ilaçları baya etkili.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Daha önce benimde başım kalorifer böceği ile derde girmişti, 2 defa ilaç firması çağırdım fayda etmedi.
    En son bir arkadaşın tarifi ile borik asit aldım eczaneden ve patates ile püre yaptım (interneten tarif bulunabilir) hepsi felç olup öldü ve bir tane bile böcek görmedim o günden sonra senin böceğe fayda edermi bilemem ama çok az maliyeti olduğu için deneyebilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rave
    rave's avatar
    Erkek

Bunlar termit(isoptera) gibi duruyor. Termitler kendilerini titretiyorlar videoda da aynı davranışı gördüm.
    Türkiye'de pek fazla türü yok işçileri birbirine benzediği için video kalitesinden tam çıkartamadım. Düzenli sağlam ilaçlama yapmak lazım şimdiden çok geçmiş olsun.

>wanting it to be easy -47440506
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Hocam bu ilacı alıyorsun, suyla seyreltip her yere sıkıyorsun. Bırak böcekleri, evde insan hariç nefes alan her şeyin anasını zikiyo. Üstelik en az 5 ay etkili ve insanı etkileyen hiçbir kokusu vs filan da yok. Eve sık ama sıktığın yerleri silmemeye özen göster sadece tozunu alırsın parkelerin filan süpürgeyle.. Öldüremediği herhangi bir haşere görmedim. Hamam böceğinden tut karıncaya, sinekten tut örümceğine kadar hepsini dümdüz eder. Fiyatı da 40-50 tl arası birşey eczanelerde. Gittiğinde sana o ilaç yok ama şu ilaç var aynı özellikte vs vs derlerse sakın kabul etme, birebir aynısını bul kullan.

Haydi rastgele

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

karbonatla pudra  şekeri  hamamböcegi için yiyen şişip ölür

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

karbonatla pudra  şekeri  hamamböcegi için yiyen şişip ölür

evet hatta yanında da dikiş ipi koyarsa böcekler kendilerini kalorifer peteğine asıp intihar ediyor. 

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

yeni konu açmayayım dedim beyler. şu hangi böcek acaba bilen var mıdır ? bi kaç tane gördüm evin içerisinde. büyük ihtimal saksı aldım bir şeyler ektim ondan sonra geldi (saksılar pencerenin dış tarafında, fazla sulanmadan gelmiş olabilirler) . nasıl yok edebilirim bunları.

https://streamable.com/n3qzkx

shivo tarafından 29/Ağu/22 16:56 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    shivo bunu yazdı

yeni konu açmayayım dedim beyler. şu hangi böcek acaba bilen var mıdır ? bi kaç tane gördüm evin içerisinde. büyük ihtimal saksı aldım bir şeyler ektim ondan sonra geldi (saksılar pencerenin dış tarafında, fazla sulanmadan gelmiş olabilirler) . nasıl yok edebilirim bunları.

https://streamable.com/n3qzkx

adını bilmiyorum da ağaçlarda yaşayan böcek değil mi bu ya ? 

ağaç gövdelerinde falan takılıyo hani. bembeyaz oluyo bazen falan.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1590 Toplam Mesaj: 12
böcek parke ilaçlama