folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Böcekli Mama İsteyen? ( E-Bebek )

Böcekli Mama İsteyen? ( E-Bebek )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Tutanak falan tutulmadı. Ancak müdürleri ile yaptığım görüşmelerin hespsi kayıt altında. Tutanak tutulsada tutulmasada gelecek sonuç zaten 3 aşağı 5 yukarı aynı

Sizin buradan çıkaracağınız ders, bu mamayı alırken bu konunun aklınıza gelmesi olacak

Twitterdan da ne kadar yayarsanız insanlar o kadar öğrenmiş olur.

DestinatioN tarafından 04/Ara/18 16:58 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Söz uçar, yazı kalır. Telefon kayıtlarını silip teknik arıza diyebilirler.

En azından az sayıda da olsa vatandaş bilgilenmiş oldu.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

şimdi e bebeğe bisküviyi üreten firma sahibi aradı beni,

2 gündür gözüme uyku girmedi fabrikayı sıfırdan alt üst ettik her yere bakıldı havalandırma dahil dedi.

baya üzgün bir tonda konusuyordu

kalitemizi ve hijyenimizi her zman kontrol ediyoruz eleklerimizi 2 ye cıkardık bilmem kaç mm inceliğe düşürdük

infaredmi kızılötesimi ne tarama cihazlarımız var. hijyen adına gereken her şey mevcut ancak nereden geldi 2 gündür araştırıyoruz dedi.

bende aramanız ve özrünüz için teşekkür ederim ama bize bunu kanıtlayın en azından fabrikanızda üretim hattının bir videosunu çekip gönderin dedim

tabiki ben il dışındayım hemen arkadaşlara video çektiriyorum dedi bakalım nasıl bi video gelecek

genel olarak çok şaşkın ve mahçup konuştu. video gelsin umarım sadece bir kaza sonucu bir şekilde girmiştir o hayvan içeri

konusmanın ses kaydı bende mevcut ancak yasal sebeplerden böyle public bir ortamada paylaşamam.

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Vallaha eğer üretimde titiz davranıldı ama genede geldi ve bulduysa bu böcek sizin bisküviyi bence çokda şey etmemek gerekir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Açıkcası bir şekilde girmiş sonuçta firma bilerek isteyerek böcek niye koysun kobellte bir yerde hata var en azından özür dilemesini bilmişler 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

mamayı üreten firma sahibi aradı

özür diledi ancak ben videolarını istedim üretim hattının belirttiğim gibi

videolar geldi

öyle merdiven altı bi yer değil baya temiz hijyen bi yer gibi geldi bana

bana hala nereden geldiğini çözmeye çalıştıklarını söylediler

ara ara arayıp bilgi veriyorlar.

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Valla e bebekten mama almıştım çocuğa kargo geldi geri iade ettim hemen. Mama kutusunun üst kapağını açtım üzerinde mama kalıntıları vardı alttaki koruyucu kapağı nasıl geçmiş anlamadım belki paketlenirken mi kaldı noldu bilmiyorum ama üretim tarihi de 2017 hazirandı, bu konudan dolayı da e bebek mimlendi demek ki beynime işkillendim geri gönderdim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

pınarsütten yada sütaştan pis bişi çıkınca 1 koli mal gönderiyorlar özür için bunlar fıs cıkmıs xD

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

şimdi e bebeğe bisküviyi üreten firma sahibi aradı beni,

2 gündür gözüme uyku girmedi fabrikayı sıfırdan alt üst ettik her yere bakıldı havalandırma dahil dedi.

baya üzgün bir tonda konusuyordu

kalitemizi ve hijyenimizi her zman kontrol ediyoruz eleklerimizi 2 ye cıkardık bilmem kaç mm inceliğe düşürdük

infaredmi kızılötesimi ne tarama cihazlarımız var. hijyen adına gereken her şey mevcut ancak nereden geldi 2 gündür araştırıyoruz dedi.

bende aramanız ve özrünüz için teşekkür ederim ama bize bunu kanıtlayın en azından fabrikanızda üretim hattının bir videosunu çekip gönderin dedim

tabiki ben il dışındayım hemen arkadaşlara video çektiriyorum dedi bakalım nasıl bi video gelecek

genel olarak çok şaşkın ve mahçup konuştu. video gelsin umarım sadece bir kaza sonucu bir şekilde girmiştir o hayvan içeri

konusmanın ses kaydı bende mevcut ancak yasal sebeplerden böyle public bir ortamada paylaşamam.

Hocam yüksek adetli üretim yapan ve marka değeri olan mağazalara satış yapan firmalarda pek sorun olmaz. O adetlerde üretim yapabilmeleri için iyi makinalara ihtiyaçları var. Bunun yaninda müşteriler surekli kontrole gelir, herşeyi kontrol ederler. Birçok olasılık değerlendirilir, paketleyen makinanin bir vidasi aylar sonra gevseyip düşebilir,buna karşı hat çıkışına metal dedektörü konulur. Ama organik ürün karışınca birşey yapamıyorsun pek. İçeri giren denetmenin kulağının içinden bile çıkabilir o sinek. Milyonlarca ürün paketleniyor.

Geçmiş olsun hocam, benim de bebeğim var sıkıntılı durum. 

Toplam Hit: 9602 Toplam Mesaj: 72
böcek e-bebek keçi sütlü bebe bisküvi mama