folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Body Öncesi Ve Sonrası Beslenme.

Body Öncesi Ve Sonrası Beslenme.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar daha yeni bodye başladım.Beslenmenin vücut gelişiminde baya etkisi oluyor.Vücut geliştiren müridler beslenme programlarınız nasıl ? Mesela abim giderken iki yumurtayı kırıp içine polen koyup karıştırıp içerdi.Bu tür karışımları kullanıp etkisini görenler var mı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

yaşın boyun kilon nedir? ne zaman başladın,hastalığın cartın curtun var mı daha önce yapıyor muydun bunları de hele kurban, ona göre bak bizde yapıyoruz kendi çapımızda. 

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Body buildingde pastırmalı kurufasülyenin üstüne tanımam aga

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kivanc bunu yazdı:
    -----------------------------

yaşın boyun kilon nedir? ne zaman başladın,hastalığın cartın curtun var mı daha önce yapıyor muydun bunları de hele kurban, ona göre bak bizde yapıyoruz kendi çapımızda. 

ben kendiminkini söyleyeyim :D

yaşım 18, boyum 1,70, kilom 75, 3 haftadır yapıyorum. hastalığım cartım curtum yok, gayet sağlıklıyım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

kivanc bunu yazdı:

hocam boyum 1.78 filan kilomda 60.

herhangi bir rahatsızlığım yok 1-2 aydır evde dumbell kaldırıp şınav filan çekiyordum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

yaş 17 miş.boya göre kilon birazcık az gibi.kilo aldırıcı falan takviye yapma.daha yaşın genç.yemek programını hoca yapmıştır.ona bi uy bakalım.gidişata göre hoca ay sonunda kilo,kas gelişim ölçülerini alır.gelişme varsa ağırlıklarını ,programını tekrar gözden geçirir.ama hocaya uy dediklerini yap.devamsızlık yapma.zaten sende fark ediceksin gelişmeleri.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

kivanc bunu yazdı:

yaş 17 miş.boya göre kilon birazcık az gibi.kilo aldırıcı falan takviye yapma.daha yaşın genç.yemek programını hoca yapmıştır.ona bi uy bakalım.gidişata göre hoca ay sonunda kilo,kas gelişim ölçülerini alır.gelişme varsa ağırlıklarını ,programını tekrar gözden geçirir.ama hocaya uy dediklerini yap.devamsızlık yapma.zaten sende fark ediceksin gelişmeleri.

hocam 3 ay sonunda nasıl bir değişim olur ? Kimi vücut şekillenir diyor kimi vücut şekillenmez sadece kuvvetlenirsin diyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ben de gidiyorum ama toz moz zımbırtıları kullanmıyorum zaten kullananların hepside anlamadığım şekilde aynı vücut yapısı oluyor arkadaş biraz farklı olsun be hepsi aynı göğüs 10 metre ilerde şişik şişik açıkcası benim hoşuma gitmiyor ha bende vücut felan da yok zaten 1 ay olmadı başlayalı ama ilerde de kullanmam zaten 1.81 74 boyum ve kilom, sıkılaşmak için gidiyorum bence sen de öyle git he çok zayıfsan kilo aldırıcı diyet yapabilirsin düzenli kilo alarak çok iyi vücut yaparsın protein dengesi felan fazla bilmem bilen biri anlatır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

yağlı yemiyeceksin. bol bol proteinli ürün tüketeceksin. hazır meyve suyu kola vs. gibi içeceklerle çikolata cips tarzı yiyeceklerden kesinle uzak duracaksın. Temeli bu hocam.

der die das
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    ben 4 aydır yapıyorum çok değişiklik var bodyden önce karbonhidrat ağırlıklı makarna tavsiyedir :D sonrasında protein ağırlıklı besleneceksin teorik olarak budur yuaş 19 boy 175 kilo 70 bende fazlalık yağları da atabilsem süper olacak

revolution-
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

vücut şekillenmez diyenler halt etmişler. sen düşünebiliyor musun adam 3 ay boyunca düzenli çalışacak ama nedense vücut hiç şekle girmeyecek ?!!  en başta hissedeceğin şey zindelik. bak benim kilom inanılmaz düşüktü ölü gibiydim.millet 'olm zaten zayıfsın bodye gidersen kesin ölürsün diyorlardı.etrafımdakiler ölücem falan sanıyorlardı.kilom aynı 60tı dostum.seninkiyle aynı.ne giysem yakışmıyordu.sikerim dedim böyle olmayacak. bodyde 2.senem bu sene.çalışmaya yeni başladım body çalışırken bana gülenler oluyordu.çalışırken aynaya bakamıyordum 1,5 ay geçti  baktım arka kollarım,özellikle göğüslerim fırladı.lan n'oluyo dedim.1 ay içinde 5 kilo almışım. sonra işi hızlandırmak için hocaya da danışarak carbonhidrat ve protein tozları kullanmaya başaldım.bunlar kilo almamı hızlandıracaktı.aynen öyle de oldu. sen hele bir başla biz buradayız ama hocadan hep yardım iste,onun dediklerine uy.sanki seninle ilgilenmiyormuş gibi gelebilir başlarda .tek yapman çalışmak ..

Toplam Hit: 3293 Toplam Mesaj: 18